Witam
Pisze w imieniu [B]magdoli[/B]. Zgłosiła się do niej rodzina chcąca adoptować Perełkę.
''To małżeństwo, z dwójką dzieci ( z czego 1 dorosłe ;) Mają własny kiosk, auto i mogliby cały cza przebywać z psem. Nie wiem jak mieszkają, ale wydaje mi się, że nieźle. Oni właśnie szukają grzywacza (chcą kupić rodowodowego), ale gdy się dowiedzieli to chętnie by ją przyjęli. Mam do nich tel gdyby coś.
Wiedzą o chorobie, nie przeraża ich to i chyba koszty dla nich to żaden problem. Coś mi się obiło o uszy, że mieli kiedyś charcicę afgańską... więc wiedzą jak dbać o włos''