Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. [quote name='maciaszek']Może warto umówić się na wizytę przedadopcyjną? A gdzie państwo mieszkają? .[/quote] Jutro wyśle do Magdy maila.
  2. [B]Ania+Milva i Ulver[/B] czyli rodzina nadal szuka szorstkowłosego pieska? Szorstkowłosa,mała suczka by nie przeszła? Ciaputka z Boguszyc (w banerze)
  3. Widać jakiś informator świetnie wywiązuje się ze swojego zadania ...:cool1:
  4. Wieczorkiem podmienię zdjęcia w ogłoszeniach :loveu: Wyglądają na nich prześlicznie
  5. Witam Pisze w imieniu [B]magdoli[/B]. Zgłosiła się do niej rodzina chcąca adoptować Perełkę. ''To małżeństwo, z dwójką dzieci ( z czego 1 dorosłe ;) Mają własny kiosk, auto i mogliby cały cza przebywać z psem. Nie wiem jak mieszkają, ale wydaje mi się, że nieźle. Oni właśnie szukają grzywacza (chcą kupić rodowodowego), ale gdy się dowiedzieli to chętnie by ją przyjęli. Mam do nich tel gdyby coś. Wiedzą o chorobie, nie przeraża ich to i chyba koszty dla nich to żaden problem. Coś mi się obiło o uszy, że mieli kiedyś charcicę afgańską... więc wiedzą jak dbać o włos''
  6. Jego też nie wydała? Niech ją @#%^%&(&*#:angryy:
  7. Chyba jedyna optymistyczna wiadomość w tym dniu. Powodzenia Diego!
  8. [B]deer_1987, CoolCaty[/B] pisała stronę wcześniej [quote name='CoolCaty']Dokładnie, jeszcze 4 psiaki: -Lonia -Pinokio -Braciak -Staruszek[/quote]
  9. Nugat w wersji maxi :eek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/smutny-sarenek-z-mieleckiego-schroniska-zaczyna-nie-wierzyc-ze-cuda-sie-zdarzaja-144752/[/url]
  10. Wkleiłam Dzidka na wątek w 'przygarnę psa ' [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-psa-w-typie-labradora-144745/[/URL]
  11. Wczoraj dostałam maila w sprawie Czesława ;) Pani ma dzwonić...
  12. Razem z [B]Chandler[/B] doszłyśmy do wniosku,że musimy zmienić plan/strategie/sposób reklamowania Gwiazdy. Przez 8 miesięcy zaledwie dwie,trzy osoby zadzwoniły w sprawie adopcji. Musimy zmienić tekst w ogłoszeniach (bez smętnych informacji o lesie,szczeniakach itp):shake: Sunia jest grzeczna,piękna i wesoła i tak trzeba ją przedstawiać. Ogłoszenia,które ja robiłam już skasowałam. [B]Selengo[/B] ciebie prosimy o to samo z allegro. Od przyszłego tygodnia wystawiam nowe.Warto tez pomyśleć nad zmianą imienia. Sunia i tak na nie nie reaguje. Jakieś fajne,przyciągające oko.[SIZE=1] (tylko nie takie wymyśle jak w przypadku Ciaputki czy Szczybrochy ;)[/SIZE]
  13. hop na pierwszą....
  14. [B]aldira [/B]uwierzysz,że nie ? :crazyeye:
  15. [B]pati1033[/B]:loveu: [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7366/dsc09852a.jpg[/IMG]
  16. To oczko nieciekawie wygląda :shake:
  17. mgie

    pudle szukaja domu

    Rozumiem ;)
  18. mgie

    pudle szukaja domu

    Kędzior odpada. Koniecznie musi być jasna,dorosła suczka.
  19. wkleiłam pchełkę tutaj- [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukam-malutkiej-suni-wiek-do-6mies-waga-dorosla-3-4kg-144735/#post12827548[/url]
  20. mgie

    pudle szukaja domu

    Dziewczyny jest pewna Pani zainteresowana adopcja pudliczki. Ostatnio odeszła jej ukochała 15sto letnia pudelka. Zgadza się na wszelkie wizyty,kastracje,umowę. Musi to być [B]suczka[/B],max do 5 lat(najlepiej tak do [B]2-4[/B]). Pani mieszka w Opolu. Orientujecie się,czy jest taka do adopcji? Edit. [B]Fundacja medor[/B]- czy ta pudelka jest nadal do adopcji? [url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/90564859.jpg[/url]
  21. Codziennie odnawiam mu alegratkę:cool3:
  22. Chyba tak,ale trzeba poprosić oto jakiegoś moderatora! Do kogo podany jest numer w pierwszym poście? może wiadomo,czy ktoś już dzwonił?
×
×
  • Create New...