Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Ułoooooooooo fantastycznie. CoolCaty nie jest opiekunem Dzibiego. Może jest w pracy i nie może odebrać. Pani zgadza się na wizytę przed adopcyjną i podpisanie umowy? Skąd dokładnie jest?
  2. [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/1613/dsc09931.jpg[/IMG] Łapeczka dla wszystkich odwiedzających :loveu: [SIZE=1]nie trudno zgadnąć kogo[/SIZE] [quote name='sleepingbyday'][B] wow, co to :crazyeye:???[/B][/quote] Jak to co..to moja kochana mordeczka ..stu procentowe niewiniątko :evil_lol: [quote name='sleepingbyday'] wygląda na takiego, co się buja, buja, buja... i nie może podnieść. jak żółwik :razz: [/quote] Na dowód,że jednak Ozzy jest wstanie się podnieść:shake: ba..a nawet wzbić w powietrze [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2200/dsc09859.jpg[/IMG] [quote name='dzasta']Trochę mnie nie było a tu malućko fotek oj malućko :D[/quote] ee gdzie mało :eviltong: Czesia,Berty i Gabinki tez dawno nie widziałam [quote name='elmira']Dobrze, że nie mam takich psów, bo bym je zamietoliła chyba z miłości. [B]Bulwy, to chyba najbardziej pocieszna z psich ras(oczywiście wg. mnie)[/B].[/quote] Zgadzam się absolutnie! Nigdy nie zapomnę pierwszego kontaktu z bulwkami. Zostałam przywitana przez [SIZE=1]..[/SIZE]hm..co najmniej 12 buldożerów. Każdy chciał się przywitać,podskoczyć i dać buziaka... Od razu wiedziałam,że tylko buldożek i żaden inny. [SIZE=1] Chociaż wiem,że dla niektórych może to być uciążliwe.Moja znajoma nie mogła uwierzyć,że one tak cały czas chcą się głaskać,przytulać,być na kolanach.[/SIZE] Mam nawet jakieś fotki z tego spotkania :loveu: niezapomniane przeżycie co innego czytać o buldożkach książki,a co innego mieć dwunastkę na kolanach
  3. Przepiękna sunia [url]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/Wiara007.jpg[/url] spojrzeniem bardzo przypomina mi Farcikową Jeżeli po 3 dniach jest taka poprawa,to możemy sobie wyobrazić co będzie np.za tydzień. Moim zdaniem Buba powinna skorzystać z szansy jaką dali jej Ania i Marcin i jeszcze u nich troszkę posiedzieć:razz:
  4. O nic więcej już się nie wypytuje i oczywiście trzymam kciuki. ;)
  5. W sprawie Zuzi ? :cool3:
  6. Wstawiłam Dzibiego tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/mam-domek-dla-niskopodwoziowego-kudlacza-144992/[/url]
  7. [B]Chandler[/B] dzisiaj[B] marlenka[/B] założyła wątek wałęsającemu się pudelkowi [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/warka-porzucony-pudelek-na-ulicy-dt-potrzebne-na-wczoraj-145006/[/url] Tak myślałam o tej pani z Opola..tylko,że to czekoladka jest i nie wiadomo czy dziewczynka.
  8. To nie oto chodzi. Niedawno odeszła Pani 15sto letnia pudelka. Teraz szuka kolejnego pieska,suni w wieku do [B]4-5[/B] lat. Nie starszego,bo nie chce za szybko przechodzić tego od nowa. Osobiście z ta Panią rozmawiała Chandler.
  9. [quote name='sleepingbyday']to zdjęcie mnie trzepnęło. powinno być w ogłoszeniach, jest przeboskie. Będzie,będzie jak znajdę wolniejszą chwilę to pozamieniam wszystkie fotki:oops:
  10. Kurcze ..jest jedna pani z Opola zainteresowana pudelkiem. Tylko koniecznie musi to być sunia do 4lat najwyżej. Jaki on ma kolor,bo zdjęcie jest dość ciemne
  11. Madziek nic nie szkodzi,bo to już nieaktualne.
  12. Bernardyny piękne:crazyeye: pokażcie je komuś od benków edit widzę,że już są na wątku
  13. Wklejam fotki Queenie:loveu: wysłane przez Agnieszkę ''na zdjęciach występuje również słynny wieloryb - ukochana zabawka Quennie, jest najszczęśliwsza, gdy uda się go włączyć, żeby wydawał swoje wielorybie dźwięki, często zasuwa po mieszkaniu z pluszakiem w pysku:)''
  14. Tutaj są :cool1: [url=http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/BzibziaDoNetu#]Picasa Web Albums - Katarzyna - bzibzia do netu[/url]
  15. [B]marlenka[/B] piszesz,że nikt nie dzwoni..bo ja zgodnie z twoją prośba skasowałam ogłoszenia:crazyeye: Wznowić:cool3:?
  16. Wspaniale. Kasuje ogłoszenia
  17. Mi również się nie wyświetla :roll:,ale tutaj jest link do caaałej galerii Nugata [url=http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/Nugacik#]Picasa Web Albums - Katarzyna - nugacik[/url]
  18. Przeprasza,że nie na temat. [B]Potrzebujemy kogoś doświadczonego do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej. Miejscowość Kobylanka-od centrum Szczecina jakieś 25km a od Stargardu Szczecińskiego 10km. [/B] Znacie kogoś kto może pomóc?
  19. Przeprasza,że nie na temat. [B]Potrzebujemy kogoś doświadczonego do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej. Miejscowość Kobylanka-od centrum Szczecina jakieś 25km a od Stargardu Szczecińskiego 10km. [/B] Znacie kogoś kto może pomóc?
  20. GWIAZDA - to prześliczna suczka (spójrzcie tylko na zdjęcia!), która przebywa od połowy października 2008 roku w schronisku "Ostatnia Szansa" Bożeny Wahl koło Rawy Mazowieckiej. Historia, którą Wam opowiem o tym psiaku jest krótka, ale bardzo poruszająca. [B]Gwiazda, zwana matką szczeniaków z lasu, została znaleziona przez leśniczego w okolicach Rawy Mazowieckiej. Czuła mama maleńkich szczeniaków wykopała sobie na skraju lasu pod krzakiem małą jamkę i tam właśnie dojrzał ją leśniczy. Suczka nie protestowała i nie broniła się przed przewiezieniem jej i dwóch niespełna czterotygodniowych maluchów do schroniska. Może czuła swoim psim sercem, że potrzebuje pomocy człowieka...?[/B] [B]Czy Gwiazda będzie miała tyle szczęścia, co jej córeczki? Czy znajdzie ciepły dom i troskliwego opiekuna? Dalszą część historii matki szczeniaków z lasu - Gwiazd[/B]y - możesz napisać właśnie Ty... Podaruj jej dom, a ona z pewnością będzie twoim wiernym towarzyszem i przyjacielem przez jeszcze wiele lat. Właśnie chodzi nam o to aby skrócić tekst do minimum. Przez ten cały czas ludziom pewnie opatrzyła się ta historia.
  21. [B]tuska1990[/B] witamy na wątku. Nie ma żadnych propozycji co do imienia? :-o
×
×
  • Create New...