-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
Kudłaty Dżibi z Boguszyc - teraz Piksel JUŻ W NOWYM DOMKU
mgie replied to leni356's topic in Już w nowym domu
W takim razie czekamy :p -
Kudłaty Dżibi z Boguszyc - teraz Piksel JUŻ W NOWYM DOMKU
mgie replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Ułoooooooooo fantastycznie. CoolCaty nie jest opiekunem Dzibiego. Może jest w pracy i nie może odebrać. Pani zgadza się na wizytę przed adopcyjną i podpisanie umowy? Skąd dokładnie jest? -
[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/1613/dsc09931.jpg[/IMG] Łapeczka dla wszystkich odwiedzających :loveu: [SIZE=1]nie trudno zgadnąć kogo[/SIZE] [quote name='sleepingbyday'][B] wow, co to :crazyeye:???[/B][/quote] Jak to co..to moja kochana mordeczka ..stu procentowe niewiniątko :evil_lol: [quote name='sleepingbyday'] wygląda na takiego, co się buja, buja, buja... i nie może podnieść. jak żółwik :razz: [/quote] Na dowód,że jednak Ozzy jest wstanie się podnieść:shake: ba..a nawet wzbić w powietrze [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2200/dsc09859.jpg[/IMG] [quote name='dzasta']Trochę mnie nie było a tu malućko fotek oj malućko :D[/quote] ee gdzie mało :eviltong: Czesia,Berty i Gabinki tez dawno nie widziałam [quote name='elmira']Dobrze, że nie mam takich psów, bo bym je zamietoliła chyba z miłości. [B]Bulwy, to chyba najbardziej pocieszna z psich ras(oczywiście wg. mnie)[/B].[/quote] Zgadzam się absolutnie! Nigdy nie zapomnę pierwszego kontaktu z bulwkami. Zostałam przywitana przez [SIZE=1]..[/SIZE]hm..co najmniej 12 buldożerów. Każdy chciał się przywitać,podskoczyć i dać buziaka... Od razu wiedziałam,że tylko buldożek i żaden inny. [SIZE=1] Chociaż wiem,że dla niektórych może to być uciążliwe.Moja znajoma nie mogła uwierzyć,że one tak cały czas chcą się głaskać,przytulać,być na kolanach.[/SIZE] Mam nawet jakieś fotki z tego spotkania :loveu: niezapomniane przeżycie co innego czytać o buldożkach książki,a co innego mieć dwunastkę na kolanach
-
Boguszyckie ONki - Nuka, Bary Kaja -znalazły ds.
mgie replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Przepiękna sunia [url]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/Wiara007.jpg[/url] spojrzeniem bardzo przypomina mi Farcikową Jeżeli po 3 dniach jest taka poprawa,to możemy sobie wyobrazić co będzie np.za tydzień. Moim zdaniem Buba powinna skorzystać z szansy jaką dali jej Ania i Marcin i jeszcze u nich troszkę posiedzieć:razz: -
O nic więcej już się nie wypytuje i oczywiście trzymam kciuki. ;)
-
W sprawie Zuzi ? :cool3:
-
Kudłaty Dżibi z Boguszyc - teraz Piksel JUŻ W NOWYM DOMKU
mgie replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam Dzibiego tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/mam-domek-dla-niskopodwoziowego-kudlacza-144992/[/url] -
Warka-Porzucony pudelek -na ulicy -DT potrzebne na wczoraj !!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
To nie oto chodzi. Niedawno odeszła Pani 15sto letnia pudelka. Teraz szuka kolejnego pieska,suni w wieku do [B]4-5[/B] lat. Nie starszego,bo nie chce za szybko przechodzić tego od nowa. Osobiście z ta Panią rozmawiała Chandler. -
[quote name='sleepingbyday']to zdjęcie mnie trzepnęło. powinno być w ogłoszeniach, jest przeboskie. Będzie,będzie jak znajdę wolniejszą chwilę to pozamieniam wszystkie fotki:oops:
-
Warka-Porzucony pudelek -na ulicy -DT potrzebne na wczoraj !!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Kurcze ..jest jedna pani z Opola zainteresowana pudelkiem. Tylko koniecznie musi to być sunia do 4lat najwyżej. Jaki on ma kolor,bo zdjęcie jest dość ciemne -
Madziek nic nie szkodzi,bo to już nieaktualne.
-
-
Wklejam fotki Queenie:loveu: wysłane przez Agnieszkę ''na zdjęciach występuje również słynny wieloryb - ukochana zabawka Quennie, jest najszczęśliwsza, gdy uda się go włączyć, żeby wydawał swoje wielorybie dźwięki, często zasuwa po mieszkaniu z pluszakiem w pysku:)''
-
[B]marlenka[/B] piszesz,że nikt nie dzwoni..bo ja zgodnie z twoją prośba skasowałam ogłoszenia:crazyeye: Wznowić:cool3:?
-
Dwa szczeniaki mają 2 tyg czasu!! JUZ W NOWYCH DOMKACH !!
mgie replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Wspaniale. Kasuje ogłoszenia -
Mi również się nie wyświetla :roll:,ale tutaj jest link do caaałej galerii Nugata [url=http://picasaweb.google.pl/kasia.sloniewicz/Nugacik#]Picasa Web Albums - Katarzyna - nugacik[/url]
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
mgie replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
Dziękuje,już wysyłam pw. -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
mgie replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
Przeprasza,że nie na temat. [B]Potrzebujemy kogoś doświadczonego do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej. Miejscowość Kobylanka-od centrum Szczecina jakieś 25km a od Stargardu Szczecińskiego 10km. [/B] Znacie kogoś kto może pomóc? -
Przeprasza,że nie na temat. [B]Potrzebujemy kogoś doświadczonego do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej. Miejscowość Kobylanka-od centrum Szczecina jakieś 25km a od Stargardu Szczecińskiego 10km. [/B] Znacie kogoś kto może pomóc?
-
GWIAZDA - to prześliczna suczka (spójrzcie tylko na zdjęcia!), która przebywa od połowy października 2008 roku w schronisku "Ostatnia Szansa" Bożeny Wahl koło Rawy Mazowieckiej. Historia, którą Wam opowiem o tym psiaku jest krótka, ale bardzo poruszająca. [B]Gwiazda, zwana matką szczeniaków z lasu, została znaleziona przez leśniczego w okolicach Rawy Mazowieckiej. Czuła mama maleńkich szczeniaków wykopała sobie na skraju lasu pod krzakiem małą jamkę i tam właśnie dojrzał ją leśniczy. Suczka nie protestowała i nie broniła się przed przewiezieniem jej i dwóch niespełna czterotygodniowych maluchów do schroniska. Może czuła swoim psim sercem, że potrzebuje pomocy człowieka...?[/B] [B]Czy Gwiazda będzie miała tyle szczęścia, co jej córeczki? Czy znajdzie ciepły dom i troskliwego opiekuna? Dalszą część historii matki szczeniaków z lasu - Gwiazd[/B]y - możesz napisać właśnie Ty... Podaruj jej dom, a ona z pewnością będzie twoim wiernym towarzyszem i przyjacielem przez jeszcze wiele lat. Właśnie chodzi nam o to aby skrócić tekst do minimum. Przez ten cały czas ludziom pewnie opatrzyła się ta historia.