-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
[quote name='marlenka']Mgie już znasz wszyskich :evil_lol: jak będzie coś nowego dam Ci znać :lol:[/quote] Masz superowe stadko:lol: Faktycznie ta Korsa coś za duża dla naszego Chomiczka :cool3:Czarny kocur jest ogromny! [SIZE=1]Mój maluch okazał się kocicą:diabloti: Już widzę tę kolejkę chętnych na burą kocice. Byłam z nią u weta;ma ok 2 miesiące. Jest przesłodka..[/SIZE]
-
Z miłą chęcią odbiorę te mmsy:eviltong: Czuma to zbyt delikatna istotka,by zdołała uciec przed tym narwańcem.
-
Ten widok poraża. :-(
-
No to fajnie,że Chomiś znalazł sobie koleżankę. Swoją drogą,nigdy nie widziałam Korsy:cool3: -- kotek jest miniaturką Kazika(dosłownie). Tylko u Ciebie Kazik został na stałe a u mnie ... Ozzy chętnie by go skonsumował:diabloti:
-
Paulinaaa dziękujemy za miłe słowa. :) [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1198/dsc2834r.jpg[/IMG] Dzisiaj przyplątało się do mnie małe kocie w centrum miasta. :-( Podobno kręciło się już tam przez 4 dni.Nikt mu nie pomógł,nie wziął do siebie:shake: Jak bulwy go nie zaakceptują to będzie kiszka...
-
[quote name='3 x']ja tradycyjnie pobawię się w filipa co wyskakuje z krzaków ;) za niespełna godzinę kończą sie bazarki ksiązkowe dla Gwiazdki może ktos jeszcze się na cos skusi? [B]jakoś szalonego wzięcia one nie maja niestety :shake:[/B] ps. linki w podpisie ;)[/quote] Hm..a może by tak wystawić te książki na allegro?
-
[quote name='marlenka']ten " robaczek " dziś na spacerku wytarzał się w goowienku i będzię pierwsza kąpiel .[/quote] Czekamy zatem na relacje jak się sprawował w kąpieli:cool3: [SIZE=1]A mi dzisiaj wpadł pod nogi malutki szary kociak:placz: i właśnie leży na kolanach. Podobno malota przez 4 dni biegała po ulicy. Centrum miasta i nikt nie zareagował. [/SIZE]
-
Moim zdaniem są za małe zdjęcia. U mnie pokazują się same miniaturki,a przecież nugat ma potężną galerie.
-
Mój Boże!!!! co z biedakiem?
-
Ogłoszenia czarnego szczeniaczka (taki sam zestaw ma Żwirek) alegratka.pl kupsprzedaj.pl cafeanimal.pl offer.pl pineska.pl petsy.pl warszawa gumtree.pl lodz gumtree.pl aukcjezwierzat.pl animalsmarket.com marketzwierzat.pl polskiehodowle.pl psy-koty.info sprzedam-psa.pl morusek.pl [URL="http://www.offer.pl/show.php?id=4183"]Maleńki,zawadiacki szczeniaczek. Czarna 3 miesięcz - Ogłoszenia drobne w Internecie - darmowe ogloszenia praca motoryzacja zwierzęta anonse[/URL]
-
[COLOR=Red][B]''Dziękuje wszystkim którzy znaleźli mi dom, w którym jestem panią za rodzinę, dla której jestem rodzina, za ludzi którzy kochają dbają i rozpieszczają. Dziękuje z całego psiego serca. Kocham was i życie wasza zuzia!''[/B][/COLOR] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7694/ar2m.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
taaa.. prędzej wskoczy Ci na barana i pójdzie razem z tobą :evil_lol: [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/4638/dsc2681.jpg[/IMG]
-
Tramp pies z przystanku zakonczyl podróż , jest w DS !!!!
mgie replied to orpha's topic in Już w nowym domu
Sbd, co to?????:smhair2::smhair2: większej śliczności nie widziałam. to małe jest w schronie? [url]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/29-3.jpg[/url] -
Dzidziuś z Boguszyc w nowym, kochającym domku :)
mgie replied to Agnimus's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnimus'][B]Dzidek jedzie w przyszłym tygodniu do Konina [/B]:multi:- dom (i ogród) tak wypasiony, a pani taka fajna, że naprawdę lepiej to już by tylko mogło być chyba tylko z większą ilością dzieci i specjalistą od psich sportów w domu, który by Dzidzia codziennie przeganiał do upadłego;) (ale w tej kwestii zawsze jeszcze mogę liczyć na 14-latka ;)) .[/quote] Na taką wiadomość czekaliśmy od dawna :multi::multi::multi: