[quote name='Madallena']Wstrzymajcie sie prosze do umawiania sie na sterylke dla Oliwki do srody. Prawdopodobnie bede miala dla niej prezent :P:P
A z Oliwki to kucha jest straszna! ej, ja na serio nie wiem czy ona nie jest w ciazy :):)
Chcialam isc z nia na spacer. Zawolalam kluche, podeszla, cieszyla sie. Powoli weszlam do klatki, biegala jak szczeniak, cieszya sie, kladla lapencje na moim kolanie :) Beata zalozyla jej smycz....i czar prysl ;/ Schowala sie do budy i mimo ze bardzo chciala juz z niej nie wyszla ;/
Probowalysmy ja na sile, zaparla sie. Ale ZERO agresji, NIC![/QUOTE]
No jest środą jaką to niespodziankę masz dla Oliwki:D