Jump to content
Dogomania

Mike i Morgan

Members
  • Posts

    931
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mike i Morgan

  1. Ale ciekawy ten wątek jest aż sobie go zapiszę:D psia.mamo widzę że lubisz rozmawiać o Prywatnym schronisku w Nowodworze lecz jakoś nie zauważyłem że jak o nim mówisz zawsze zapominasz napisać że jest ono prywatne dziwne na wątku właśnie dotyczącym Nowodworu też robiłaś awantury teraz tu przyszłaś ale masz frajdę z tego no nie?
  2. [quote name='zuzlikowa'][B]Kuba123 i cioteczka A umówiły się z domkiem w Będzinie na wizytę przed adopcyjną dla Oliwki na jutro po 10,30..[/B].niech będzie to ten domek najwspanialszy dla naszej sunieczki...niech będzie ten najwspanialszy!!! No,to teraz czekamy...cioteczki bardzo dokładnie go sprawdzą![/QUOTE] Módlmy się o ten domek by się nadał dla niej:D Ale Oliwka jak pulpet wygląda:evil_lol: Musicie jej w tym hoteliku przestać dawać tą "paszę dla świnek" i na jakąś dietetyczną ją przerzucić bo się nie zmieści w drzwiach może u nowego właściciela:diabloti:
  3. Może z allegro uda się uzbierać pieniądze na sterylizacje Oliwki??
  4. http://www.dogomania.pl/threads/177851-Ponad-30-rzeczy-dla-Oliwki-porcelana-ciuchy-rzeczy-biurowe-itd-31-01 Zapraszamy:D
  5. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177851-Ponad-30-rzeczy-dla-Oliwki-porcelana-ciuchy-rzeczy-biurowe-itd-31-01[/url] Zapraszamy :D
  6. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177851-Ponad-30-rzeczy-dla-Oliwki-porcelana-ciuchy-rzeczy-biurowe-itd-31-01[/url] To dobrze że nóżka jest w dobrym stanie teraz zależy jak mała przybierze na masie :D
  7. To dobre wieści że nie ma przerzutów i że serce nie jest bardzo chore :D
  8. To fajnie że ktoś zagląda na Oliwkę:D Może uda się nawet na sterylkę jej uzbierać:D
  9. No to się nie zapowiada ciekawie ten domek lecz nie zawsze warto wierzyć sąsiadom czasem jest tak że mają jakiś konflikt z innym sąsiadem i tak gadają.Najlepiej by było pójść i samemu ich sprawdzić tylko czy oni się odezwą??
  10. Kreciu na pierwszą:D
  11. Ja nowym dogomaniakiem jestem na wątku i jeszcze nie przebrnąłem przez niego więc skromnie się zapytam jak tam Bercik się czuje :D
  12. Fajny psiak:D [url]http://www.dogomania.pl/threads/177851-Ponad-30-rzeczy-dla-Oliwki-porcelana-ciuchy-rzeczy-biurowe-itd-31-01[/url] Zaglądajcie na bazarek Oliwki:D
  13. http://www.dogomania.pl/threads/177851-Ponad-30-rzeczy-dla-Oliwki-porcelana-ciuchy-rzeczy-biurowe-itd-31-01?p=13910682#post13910682 Zapraszamy na wspaniały bazarek dla Oliwki :D Wiele ciekawych rzeczy tam jest dla każdego:D
  14. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177851-Ponad-30-rzeczy-dla-Oliwki-porcelana-ciuchy-rzeczy-biurowe-itd-31-01?p=13910682#post13910682[/url] Zapraszamy na bazarek dla Oliwki:D
  15. [quote name='rita60']Mike jesli tak dobrze znasz uklady panujace w Stowarzyszeniu i schematy działania,to odpowiedz na jedno pytanie- [B]Jak odebrac Kamyka i czy widziałes umowe dotyczaca jego adopcji ?[/B][/QUOTE] Umowy dotyczącej Kamyka nie widziałem ale moim zdaniem nie zmieniła się od czasu jak byłem w stowarzyszeniu a jak go odebrać też nie wiem. To musicie się Luizy pytać co z Kamykiem teraz bo to ona mu znalazła dom i niech weźmie odpowiedzialność za swoje decyzje a nie teraz my się martwimy jego losem a Luiza nie raczy się nawet odezwać na wątku.Schematów działania w stowarzyszeniu już sam nie czaje tam jakoś inaczej podchodzą do tematu adopcji psa niż czytałem na dogo i ogólnie jak w schroniskach jest więc nie wiem co poradzić na ta sytuację!
  16. Mam wiarygodne info majuska bo kiedyś tak jak i Marlena należałem do tego stowarzyszenia więc wiem nieco o nich :D
  17. [url]http://photos.nasza-klasa.pl/22077921/310/main/ba0ca21b7e.jpeg[/url] To jest zdjęcie tej suni bernardynowatej :razz:
  18. Ja nie nie mam Marleno osobistego urazu do stowarzyszenia :diabloti: Ale zdziwiło mnie to że skoro wiedzieli o tym że nie ma tam ogrodzenie to po co dawali tam psa skoro na logikę biorąc można było się domyślić że pójdzie na łańcuch:shake: To tylko moja osobista uwaga jest :evil_lol: Kiedyś chyba czytałem tą umowę adopcyjną stowarzyszenia ale nie pamiętam czy tam było coś o trzymaniu psa na łańcuchu. Czytałem tą umowę gdy załatwiałem domek psu ale wiem i mogę zapewnić że pies ma się dobrze rozrabia i jest taki fajny ale także wiem że stowarzyszenie nigdy nie zrobiło wizyty poadopcyjnej u tego psa:angryy: I ja nie zaczynam kłótni tylko jakoś mi się tak zebrało na podsumowania:evil_lol:
  19. Tyle domków dla beniów się teraz zgłosiło trzeba korzystać z każdej okazji by sprawdzić domek może akurat jakiś psiak zostanie w nim:D
  20. Jak mogło Stowarzyszenie wydać psa do domu w którym nie ma ogrodzenia wiedząc że będzie on siedział na dworze czyli co jest logiczne na łańcuchu:shake: Oni poprostu chcieli pozbyć się psa bo nie mieli zapewne gdzie go trzymać i dali go do pierwszego lepszego domu jaki się zapytał o Kamyka zapewne nie sprawdzając nawet go :-( Dziwne jest to że Luiza raz twierdziła że to jest dobry dom potem że trzeba psa z tamtą zabrać bo dzieje mu się tam krzywda a teraz znowu mu jest tam dobrze dziwne:diabloti:
×
×
  • Create New...