Taki transport moim skromnym zdaniem nie wiele powiniem wynieść koło 50 złotych w jedną i druga stronę:D
Gdybym mieszkał bliżej tam i miał auto to bym ją zawiózł ale lipa:(
Ja myślałem by spłacić długi bernardynów jak są jakieś by był już spokój i można brać nowe pod opiekę:D
A tak wogóle to kto i ile ma bernardynów teraz pod opieką tu na dogo i na stronce??
[quote name='evl']Boże, 320zł... :wallbash: Czołgiem czy samolotem pies jedzie? Chyba muszę sama zacząć jeździć za zwrot kosztów benzyny :roll:[/QUOTE]
Strasznie drogi ten transport jest moim zdaniem zbyt drogi.
Zuzlikowo zazdroszczę Ci że twój Bercik jest taki czyściutki i bieluteńki:D
Mój Morgan jak ostatnio pojechałem do domu to był cały od łap do szyi czarny od błotka tylko pysia miał białego:D
Ale co to za akcja sterylizacji skoro on sterylizuje tylko swoich klientów których psy moga już byc wysterylizowane głupota jakaś i tyle !!!!
Po co wogóle się do akcji podał!!!
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Odnośnie sterylki: [URL]http://arka.strefa.pl/Akcja-2010/akcja_sterylizacji_2010.html[/URL][/QUOTE]
Czyli co myślisz o tanszej sterylce w marcu:D
Moim zdaniem jeżeli znacie jakiegoś weterynarza to może by się udało do 200 złotych zrobić sterylke:D