-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Przyznam się szczerze że niestety cena także gra rolę.:oops: Dziękuje szamanko za szczere chęci ale215 zł za worek przekracza moje możliwości. Wiem mega dobra jakość nie idzie w parze z niską cena ale szukam w miare dobrej karmy za dosc przystępną cenę. Rozumiecie o co chodzi? Kupiłam już troche na spróbę dog chow zobaczymy jak to będzie tylko nie wiem w jakich porcjach podawać3 miesięcznemu malcowi?
-
Przepiękna ;D. Widać po oczyskach że łobuz:cool3: i widać że kochany z całej epy :loveu:. Wydrap ją za uchem ;D
-
hahahah :loveu: To ja Ci podrzuce moją Shirke na tresure ^^ I będziemy wyprowadzać psy sąsiadów...albo sama się będzie wyprowadzać;p :cool3:
-
I to się nazywa współpraca psa z czlowiekiem;D. Ile bierze za godzine?;p
-
Moja mała od początku dostawała pedigree junior:roll: ... chce to zmienić jak najszybciej i myślę że już mogę spokojnie (mała ma 3 miesiące);).I tu jest moje pytanie : Co sądzicie o karmie purina dog chow puppy? Znam osobiście dorosłego haszczaka i pan powiedział że ta karma mu służy i że jest jedną z niewielu którą lubi i labradora który też jest zadowolony. A jakie są wasze zdania na ten temat?;)
-
Śliczne psiule ;D haskaczek ma podobną maskę do mojej Shirki ;D śliczności:* :loveu:
-
Zabawy "u mamusi"( Od lewej siostra Shakira i moja Shira:)) [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1632/zdjcie0611.jpg[/IMG][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1632/zdjcie0611.jpg[/IMG] A teraz cała rodzinka w komplecie biała mama Suzi, czarno biały tata Tores, siostra Shakira i moja Shira;) [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/690/zdjcie5020.jpg[/IMG] Shira z Shakirą w zabawie;) [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5084/zdjcie0512.jpg[/IMG] Shaki z tatą Toresem ;) [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2903/zdjcie0419.jpg[/IMG]
-
Przepraszam ale wszystkich traktujecie na jedno kopyto. Widziałam psy rodowodowe, które były w schronisku, zaniedbane, lub zamknięte w klatkach i non stop rozmnażane. Widziałam też "hodowle", w której są psy różnych ras z rodowodami a warunki gorsze niż w schronisku, psy zaniedbane i choć wielu próbowało nikt nie dał rady zamknać tej hodowli...wpływowi ludzie. Widziałam psy rasowe-nierodowodowe piękne i zdrowe. Czy nie wiecie że w FCI siedzą także ludzie którzy na tym zarabiają.Na każdym wyrobionym rodowodzie badź wpisanej hodowli? Ludzie od których pochodzi mój piesto nasi znajomi. Często się spotykamy"całą psią rodziną". Psy maja z nimi dobrze,klatki czy nawet kojca na oczy niewidziały,mieszkają w domu i sa traktowane jakczłonkowie rodziny. :) Oczywiście są ludzie źli. Potwory które traktująpsy jak interes ale są to zarówno hodowcy jak i pseudohodowcy i vice versa:( Pozdrawiam wszystkich :)
-
Dzięki jefta :) Shira jest była i będzie dla mnie najpiękniejszym psem pod słońcem a wszelkie dyskusje proszę prowadzić na wątku podanym przez moderatora, rozumiem wasze zdanie i doceniam:). Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że te rozmowy Was nie zniechęcą do mojego słoneczka nikomu nic nie mam za złe;):)
-
Wiadomo co pies to charakter;). ale husky biegajace w zaprzęgu przecież się nie zagryzają;). Chociaż nieznaski na pewno się zdarzaja i Tobie też będą się zdarzać. Pamietaj że twój pies do tej pory był sam i może mu nie pasować nowy pies na jego terenie.On powinien przez Ciebie byc nadal traktowany jako ten "najważniejszy" Jeśli powolutku wprowadzisz małego i dopilnujesz żeby nie był zbyt natarczywy dla starszego psa to mały na pewno nauczy się puki co zyc w zgodzie ze starszym.Szczeniak może czasem oberwać od starszego psa w ramach "doprowadzenia do porządku"Później kiedy szczeniak zacznie dorastać mogą pojawić się "kłótnie" o dominacje." Ale to spotyka niemal każdego właściciela posiadającego więcej niż 1 psa bez względu na rase... pożądek w końcu musi być;p
-
"No proszę,pobaw się ze mną";) [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/128/zdjcie011m.jpg[/IMG] W locie...:) [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4861/zdjcie019.jpg[/IMG] "Zaraz cię stąd wyciągnę kolego"... zawziętus mały;p [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5682/zdjcie020d.jpg[/IMG] "A co tam...pani mnie w domu wyczyści:diabloti:" [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4566/zdjcie022qzz.jpg[/IMG] [URL="http://img56.imageshack.us/img56/4844/zdjcie022p.jpg"] [/URL]
-
Dzięki wet też powiedział że wszytko gra;p Juz małpiszon 3 miesiące w rozkwicie i do 6 kg dobija:diabloti:.Kawał baby ^^
-
Ponieważ szukałam i nic podobnego nie znalazłam na forum zapytam tutaj. Jak to wygląda z rejestrowaniem psa? Czy jest to obowiązek? Gdzie to się robi? Jakie rasy? Czy to coś kosztuje i po co to w ogóle?:) Dręczyło mnie to bo co spotykam ludzi-mówią coś innego,a niby kto pyta nie błądzi;p Proszę o oświecenie mnie :huh:
-
Myślę że po treningach 10 km da radę;p Tylko od razu go nie forsuj ... nie od razu Kraków zbudowano;). Bardziej bym zabezpieczyła te zwierzaki ^^. Ja mam koszatniczke i na poczatku Shira skakała do klatki i uderzała w nia ale po którymś Nie wolno! odpusciła i teraz jak karmię Zipa to siedzi obok mnie ale wypuścić go przy niej bym sie nie odważyła...mają silny instynkt.Ale z kolei ogladałam filmiki jak Sh bawił się z fretka i roznosiły sypialnie jakiejś pani:diabloti:. Więc pewnie wiele zależy od tego czego bedziesz od niej oczekiwać i jaki "charakterek" będzie pieso mieć:). Powodzenia zyczę;p
-
Shira jest była i będzie dla mnie najpiękniejszym psem pod słońcem. Kocham ja taką jaką jest ze świstkiem lub bez:).
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
sunshine replied to Princess_York's topic in Galeria
Piękności ;D Identyczna jak Shiry koleżanka ;p.Wielki pies w małym ciele:cool3: -
Myślę że pani ekspedientka mu pomoże;p. Ja się spotkałam z bardzo uszczypliwym komentarzem. Kiedy mój psiak miał 16 lat i był chory i szliśmy powolutku na działkę (mamy zaledwie parę kroków) a ona zasłabła pewien wędkarz skomentował ostrym tonem:" więcej paście tego psa" Wyszłam z równowagi i już nawet nie pamiętam jak go w locie wyzywałam ale wiem że ostro oberwał. Martwiłam się o Nuke['] a tu jeszcze dziad jeden mi tak ciśnienie podniósł wrrrr! Do tej pory jak go widze nad bajorkiem to mam ochote go utopić w tej wodzie!
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sunshine replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
A ja od kiedy mam Shire Syberian husky) standardowo co człowiek to słyszałam"jaki słodki szczeniaczek". Ale śmiech mnie ogarniał kiedy spotykały mnie po tym stwierdzeniu następujące komentarze: kilka razy:"Czy to kot czy pies proszę pani?"...no coment:lol: Od dwóch chłopaków którzy się z daleka zakładali już: "Ej, to owczarek niemiecki nie?" ...:shake: spytałam czy widział srebrnego owczarka?:p Bardzo częste do tej pory: " To nie jest prawdziwy husky" Na pytanie dlaczego? słyszałam:"bo husky to muszą mieć jedno oko brązowe a jedno niebieskie" Uśmiechałam się z pobłażaniem(no nie każdy musi sie znać;p) I tłumaczyłam że to mit :) Nazywano ją też wilczurkiem... Ale najzabawniejsze było kiedy wracałam z parku przez osiedle i grupka małych dzieciaków rzuciła się w pogoń za nami krzycząc: "zobaczcie tam jest wilk!" Dosyć komicznie to wygladało^^ -
PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)
sunshine replied to Tisia_Mike's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
Witam nowych i obecnych;).na forum jestem juz jakiś czas ale chciałam powiedzieć że też niedawno straciłam psiaka (16.05.) I bardzo cierpiałam... psinka była ze mną 16lat czyli prawie całe moje życie. Ale nowy psiak czyli Shira wyciagneła mnie z depresji. Bardzo wsparłamnie po utracie Nuki i mysle że nowy psiak pomoże też po utracie Upsa:) -
Shirka ma 3,5 miesiąca ze mną jest jakiś miesiąc i potrafi: siad,łapa,hop,zostań,stój,nie;nie wolno,chodź tu,daj buzi^^,leżeć uczymy się obrotów:cool3: (wyszło to z jej inicjatywy więc czemu nie;p). Mimo tego że shira wykonuje komendy już bez nagrody i widać że czerpie w tym radość wciąż ćwiczymy bo to świetna zabawa dla niej.:) Shira nie mniej lubi się uczyć niż owczarki czy inne psy.I moim zdaniem jest bardzo inteligentna. Kiedy była jeszcze mniejsza i nie umiała skakać cwaniarka mała żeby sięgnąć ręcznik z kuchenki weszła na poduszki leżące obok taboretu z nich wdrapała sie na taboret sięgła ręcznik i w nogi;D. A jak jej się przyglądałam wyglądało to bardzo komicznie bo zanim to zrobiła siedziała pod "zdobyczą" i się rozglądała całkiem jak by kombinowała jak to dostać;p
-
Jest piękny:) Miał szczęście że na Ciebie trafił:loveu:.
-
Śliczności... jak patrze na nie przypomina mi się moja Shirka z rodzeństwem kiedy była jeszcze "u mamy":). Są śliczne ^^
-
Letnie harce;D Super. Moja pannica na widok słonka tyłeczek ułoży w cieniu i nie ma mowy o spacerku;p. A jeziorko....bryyy Lepsze są kałuże i błotko;p eh te diabełki.:diabloti: Te zdjęcie "we dwoje w locie" świetnie wyszło ;D
-
Piękne złotka;) Pozazdrościć. Podrap je za uszkiem od nas;)
-
Hej! słodki z niego łobuz;).Opowiedz coś o nim:)