Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/qq8148_DSC03783.JPG[/url] Uci puci i znów ten niedźwiadek:loveu:.nie no ja Ci go kiedyś ukradnę:eviltong:
  2. sunshine

    Bikejoring

    [quote name='goldi1270']Dzięki wszystkim za dobre rady! :) Pozdrowienia ;)[/quote] Do usług:loveu:
  3. [url]http://img43.imageshack.us/img43/1083/186a6e849b.jpg[/url] Nie smiejcie się ze mnie ale w pierwszej chwili pomyślałam że to jeden kot z dwiema głowami:evil_lol: [url]http://img179.imageshack.us/img179/6654/dsc01457c.jpg[/url] cud miód i orzeszki :loveu:
  4. Gratuluję cielakowego sukcesu!:loveu: Fotka "psia torpeda" the best :evil_lol:
  5. [quote name='Unbelievable']czemu? to jest jeden z niewielu pozostałych komercyjnych raperów(jeżeli można ich raperami nazwać)który ma coś do przekazania, ma inteligentne teksty i brak wielkiego parcia na szkło... nie wiem co rysować teraz:placz: zrobiłam sznupka ale nie za bardzo mi się podoba...[/quote] Narysuj mojego psiura :razz:
  6. [url]http://img22.imageshack.us/img22/9795/p1010170w.jpg[/url] Przepieknie :roll::loveu:
  7. Siemka Tofisie co tam słychać?:cool3:
  8. Ale Lu spokojnie leży w aucie:loveu:. Tego mojego diabła w samochodzie spokojnie utrzymać nie idzie:mad:. Żałuje że nie mieszkacie bliżej:razz: Jak by Lu z Shirą się dorwały to by była dopiero impreza:evil_lol::loveu:
  9. [quote name='gosiulaa']Tak to jest właśnie w mieście mieszkać... są tego i wady i zalety :eviltong: Ja osobiście też się muszę troszkę nachodzić z Basterem zanim do koników dotrzemy... a raczej nad jeziorko przy którym jest stadnina :lol:[/quote] Miejsc na spacerki i na swobodne bieganie mamy masę. Najbliższe pod nosem (jakieś 500 metrów od bloku) a żeby popływać 30 min spacerkiem,na zielone łąki mamy jakieś 20 min spacerkiem:loveu:. Do lasu na przyszłościowe treningi też damy radę dotrzeć :razz:. Tylko konisi nam brakuje :-(. (Chociaż jak Shi będzie większa to może się pognamy na sąsiednią wieś:razz:) Pozdrawiam moją śliczną jamniorkę:loveu:
  10. Witamy Sparka i szanownego emeryta Maxa:cool3:. jak mija emeryturka?:eviltong: Piękne pamiątkowe fotki z ostatniej wystawy
  11. [quote name='AgaMasel']Sunshine: oko trochę zbyt duże:eviltong: Dla justyśki jeszcze niedokończone. Nie jestem zadowolona:shake: Staram się, ale mi kompletnie nie wychodzi. Chyba przez perspektywę z góry co jest na zdjęciu:shake: Zdjęcie telefonem:roll: [/quote] Wiem :diabloti: ale już je tyle razy poprawiałam że i tak jestem z siebie dumna:evil_lol:. Nie spodziewałam sie że w ogóle kiedykolwiek narysuje cos prawdziwego a nie tylko bajki jak to za dzieciaka:diabloti:. Za to twój rysunek jest śliczny kończ go śmiało ;)
  12. moja Shira slalomu się troszkę bała (nie chciała wchodzić między nogi) ale po paru persfazjach ( smakołyk:diabloti:) poszło jak z płatka i robi to na lajcie już:razz:. Osiem teżdość łatwo przyszło a daj głos się sama nauczyła:evil_lol:.(szczekala na mnie w określonych sytuacjach i to wykorzystywałam rzucajac komendę i nagradzajac) teraz potrafi to na polecenie bez oporów:multi:. Za to z turlaj się jest mała masakra ciężko przychodzi nauka tego... nie żeby zero ale nie jest łatwo.... za to obróć się genialnie proste:razz:
  13. [quote name='Minerva']Terrorystki :evil_lol::eviltong:[/quote] Taka już nasza rola w tym mieście :diabloti::eviltong:
  14. [quote name='Minerva']To się cieszymy, że zdrówko dopisuje :eviltong: Pozdrawiamy, Tosia, Fredka, Zuza i słówka z anglika :roll:[/quote] Dziękować :diabloti: Martyna Shira ćwiczenia z angola i Antyk z polskiego:evil_lol: [quote name='bianka19']Cześć wam ślicznotki :loveu::roll:[/quote] Cześć pięknotko przystojniaki:razz: [quote name='Clandestine'][URL]http://img246.imageshack.us/img246/8933/20090921080.jpg[/URL] Wariatka :D[/quote] Jak diabli:diabloti: Kocham tego świra:loveu: Swój do swego ciągnie:evil_lol: A za chwilkę pójdę z Shirką kumpelą i Nerem na spacerek:diabloti: Terroryzować okolicę :mad: :evil_lol:
  15. sunshine

    Bikejoring

    Nie wiem co się stało z tym postem ... cośmi się kićkało dogo i się nie chciał wpisać... Tak jak niżej napisała Baski i Kropka tylko rekreacyjnie do bikejoringu się nie nadaje bo pies nauczy sie biegać zboku roweru a nie z przodu ;).Po za tym komendy i tak powinien znać i nie uciekać na prawo i lewo także bo inaczej można bardzo szybko zaliczyć spotkanie z ziemią1 stopnia ;). Choć i nawet najlepszym się zdarza hehe;p.
  16. sunshine

    Zmierzch :)

    Jacke jest nieco podły nie uważacie?;) Troche chamsko wykorzystuje słabość Belli
  17. sunshine

    Zmierzch :)

    [quote name='jmw']jaka tam paskudna, ja się cieszę że mnie dopadło :evil_lol: :diabloti: w new moon Jane mnie zafascynowała :evil_lol: :cool1:[/quote] Jane to mała paskudna menda :diabloti:. Mnie bardziej fascynuje zdolność Belli (skończyłam czytać zaćmienie i czekam na przed świtem) już po przemianie :razz:
  18. Jak to kłamię:mad:?Przecież nie zapomniałam:loveu::cool3:
  19. sunshine

    Bikejoring

    Do bikejoringu nadaje się każdy pies który lubi biegać;). Nie musi to byćsport na zawody. Jest to dobry sposób na sport i spędzanie wolnego czasu z psem. W żadnym wypadku żadna obroża!! Psiak bedzie się zwyczajnie dusił;). Przejrzyj wątek jest tu wiele pożytecznych rad;). Na dobry początek będą Ci potrzebne szelki (szorki) oraz smycz z amortyzatorem no i rower;). Tyle że to nie takie hop, ;) muszisz nauczyc psa komend i w ogóle biegania z roweremco by nie wylądować na jakimś drzewku lub wjechać psiakowi w ogonek:diabloti:. Przejrzyj forum i poczytaj pozdrawiam;)
  20. Nie masz za co dziękować po prostu o tym białasie nie da się zapomnieć:loveu::eviltong:
  21. [quote name='bianka19']Cześć wam :multi: Super zdjęcia :loveu: Ślicznotka :iloveyou: [URL]http://img508.imageshack.us/img508/4753/20090920015.jpg[/URL][/quote] Miło was widzieć znowu białasy gdzieście się podziewali? :mad: Dziękuje ślicznie:loveu: [COLOR=Red][B]ZDJĘCIA STRONA 39 ;)[/B][/COLOR]
  22. [quote name='Kamila i Heksa'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/85646.html"]sunshine[/URL] :evil_lol: 50 Cent mnie powalił :evil_lol:[/quote] Nie lubię gościa to go skarykaturowałam:evil_lol:
  23. Tak na raty nas katujesz?:evil_lol:
  24. [quote name='gops']ale ona jest sliczna :loveu: kundlisz na zdjeciach tez swietny :lol:[/quote] Dziękuje w imieniu Shirki i Nera za komplement:loveu: [quote name='Czarnulka'][URL]http://img27.imageshack.us/img27/8485/20090921036.jpg[/URL] ślicznie:loveu:[/quote] Dzięki... te oczka że niby"ja nic nie robię":eviltong:
  25. [quote name='Okamia']Kwestia przyzwyczajenia :loveu: po 2 dniach ich pokochasz :evil_lol::loveu:[/quote] Albo zabiję:diabloti: a raczej oni mnie:evil_lol:...ale będę się bronić :mad::cool3:
×
×
  • Create New...