Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [url]http://img40.imageshack.us/img40/4391/fru14.jpg[/url] Temu to dobrze... dwie takie laski obok siebie :evil_lol:
  2. [quote name='gossia']śliczna ta Twoja Shirka ;*** Buziaczki dla niej ;* Boski psiak ;] Kocham Huskie ^^[/quote] Za charakter czy za wygląd? :evil_lol:
  3. Wydała się za mamusią :loveu::evil_lol:
  4. [quote name='asiunia']vel.papisiunio pikusiunio malusiunio poczwarzynka:obrazic:[/quote] Mamin synek :evil_lol:
  5. [url]http://img129.imageshack.us/img129/3209/s6305040.jpg[/url] Co za spojrzenie ;D Witamy się po raz pierwszy z dogasem i jego panią :loveu:
  6. [quote name='Czarnulka']No właśnie;) Ona tam nic nie wie xD[/quote] się mądrzy tutaj jak to by były co najmniej jej psy:diabloti:
  7. [url]http://img16.imageshack.us/img16/4066/obraz007xe.jpg[/url] biedny piechol...:evil_lol: ty sadyściaku:eviltong::mad::razz:
  8. [quote name='asiunia']Pocfaruś to maluniuni dzidziunio mamusi a nie gigantos:mad::evil_lol:[/quote] Vel Bydlakos wielkos monumentos!:evil_lol:
  9. [url]http://images43.fotosik.pl/210/447063f0e3f3af45med.jpg[/url] :roflt:...był sobie biały pies:loveu:
  10. [quote name='tonacja']:evil_lol: a to zmora jedna... miło z jej strony, że jednak się zatrzymała.[/quote] Łaskawca...:p Akurat w tym miejscu kąpać bym się nie chciała! :placz: Ale kuzynka sięśmiała że wreszcie ktoś by sprawdził głębokość "Glinek" (tak się nazywa staw);p
  11. Ale piękne Lunkowato-jimmowe foty :diabloti:. A ona tak toleruje jak Jim przez nią skacze? :evil_lol: A u nas... wpadła bym dzisiaj do stawu przez moja bestię a sama bestia skończyła dzisiaj 5 miesięcy!! :multi::cool3:
  12. [url]http://images43.fotosik.pl/210/d78224b64d42575e.jpg[/url] A w galerii Ringo mówiłam że to poczwar jest wielki ... :evil_lol:
  13. [url]http://lh5.ggpht.com/_512oFBW9pTY/Ssy9Bw6dMHI/AAAAAAAAAF4/IFKI9TfEfAw/s512/DSC_1378.JPG[/url] Jezu... poczwar to jakiś gigantos przy reszcie słodziaków:evil_lol:
  14. [url]http://img2.imageshack.us/img2/1503/11467759.jpg[/url] I do tego lata jak ptak :razz:
  15. [quote name='tonacja']Jak wszystkie szczeniaki :diabloti: Niedługo będzie silniejsza od Ciebie... ach te dzieci, zawsze muszą przerastać "rodziców" :diabloti:[/quote] już jest silniejsza :evil_lol:. Dzisiaj mnie z zaskoczenia prawie do stawku wciagneła za kaczkami... dzięki Bogu się zatrzymała :mad::evil_lol:
  16. [quote name='tonacja']:multi: wymiziaj ode mnie Shirę ;) Rośnie nam diablica...oj rośnie :diabloti:[/quote] się robi :cool1:. Rośnie jak na drożdżach :diabloti::loveu:
  17. [quote name='Minerva']Wszystkiego naj z okazji piątego miecha :razz: [URL]http://img209.imageshack.us/img209/7593/20091003011.jpg[/URL] :evil_lol: Pzdr.[/quote] Dziękuję w imieniu Shiry:razz:
  18. [quote name='deer_1987']Super!!! Tak czas leci.. sherry juz 2 lata z nami..[/quote] Człowiek ani się nie obejrzy, przecież ta moja mała to taka kuleczka była, na rękach ją nosiłam a tu klocek 15 kil;o już waży :diabloti:
  19. Spróbuję kupić jakieś próbki :razz: zobaczymy czy małej mendzie zasmakuje...ale czy to dla szczeniąt? Już wiem ;p spróbuje jak ta co mam się skończy i dam znać jak poszło ;p
  20. [quote name='asiunia']Ale fajny spacerek...potem były frytki?:evil_lol:[URL]http://img443.imageshack.us/img443/9308/20091006056.jpg[/URL][/quote] Nie, potem przyjechał leśniczy :evil_lol:. I powiedział " alepiesków nie spuszczajcie ze smyczy dobrze?" A minute przed przyjazdem zdążyłyśmy ich złapać na smycz a tak to cały czas luzem biegają :evil_lol:. [quote name='deer_1987'][URL]http://img11.imageshack.us/img11/9292/20091006004s.jpg[/URL] gdzies daleko sa...[/quote] het het :eviltong: [quote name='Czarnulka'][URL]http://img522.imageshack.us/img522/4307/20091006019.jpg[/URL] jak słodko :loveu: [URL]http://img80.imageshack.us/img80/6558/20091006041.jpg[/URL] ale ladną ma apaszkę:loveu: pasuje jej niebieski ;) [URL]http://img209.imageshack.us/img209/7593/20091003011.jpg[/URL] najwygodniejsze to łóżko ;)[/quote] Chustkę a właściwie obrożę odziedziczyła po Nukusi :-(. [quote name='Boness.'][URL]http://img80.imageshack.us/img80/6558/20091006041.jpg[/URL] Co wstawiasz nowe zdjęcia to ona jest większa :evil_lol: Jakie to dziwne :evil_lol: Ślicznie jej w tej apaszce! Pasuje jej taki kolor :loveu: I jakie fajne tereny :roll: :loveu:[/quote] Nio baba luj :diabloti:. A tereny faktycznie nie ma co narzekać jest gdzie łazić, mimo że mieszkamy w centrum praktycznie to jest kilka fajnych miejscówek :cool3:. Ta tutaj to akurat wyprawa na całe popołudnie ale w najbliższym czasie sprawdzę jeszcze jeden las :diabloti: [quote name='Maks i Spark']Cześć :) A.[/quote] hejka:multi: [quote name='Idolka'][URL]http://img158.imageshack.us/img158/260/20091006043.jpg[/URL] jaka grzeczniutka :loveu:[/quote] ćwiczymy cały czas niezmordowanie :razz: ale z tą grzecznością to bym się spierała :mad::diabloti: [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Plum][B]SHIRKA KOŃCZY DZISIAJ 5 MIESIĘCY!!! :laola: [/B][SIZE=3][COLOR=Black]jak ten czas leci .... :roll:[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  21. Siemka przedstawiam....siebie:diabloti: : [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/3080173"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] I grono: [URL="http://grono.net/chat/#users/"]www.dizzy8.grono.net[/URL]
  22. Cześć Lunaki co tam?:diabloti:
  23. [quote name='Szamanka']Purina Dog Chow nie jest dobrą karmą...:shake: Zdecydowanie lepsza Purina Pro Plan.[/quote] I zdecydowanie droższa :p
  24. [quote name='tonacja']Skąd ja to znam :diabloti: udają twardzieli...[/quote] I nieźle im to wychodzi :evil_lol:. Gorzej jak idę na spacer sama bez Ewy i Nera. Wtedy mam bojowe zadanie tego dzikusa sama wybiegać :diabloti:
  25. [quote name='Czarnulka']Też tak mówię ale Boness się musi kłucić;p xD[/quote] ale my wiemy lepiej :evil_lol:
×
×
  • Create New...