Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Niuchanko:loveu: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/3806/20091010u.jpg[/IMG] W parku ;) [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1863/20091011003.jpg[/IMG] Jesiennie :loveu: [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/9663/20091011006.jpg[/IMG] Mam patyka... i oddam jak mi się będzie chciało :lol: [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8571/20091011010.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Czarnulka']Witam rano w niedziel. ;) co tam słychać u was?[/quote] [quote name='Pusiakowa']heeeej. :):) co tam u was?[/quote] cześć wam :multi: trochę mokro zimno i deszczowo:diabloti: [quote name='bianka19']Siemanko ślicznotki :D :loveu: Foteczki prosimy :roll:[/quote] siemanko już się robi :cool1: A oto paskudne okropne zdjęcia z parku :evil_lol:.Jakość gorzej niż fatalna i pies-duch niemal wszędzie :mad: [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/3246/20091009w.jpg[/IMG] Ymmm...patyczki :evil_lol: [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/471/20091010003.jpg[/IMG] Dam mu radę, dam!:cool1: [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4422/20091010016.jpg[/IMG] Mówiłam że dam!!:diabloti: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6522/20091010012.jpg[/IMG] Oddawaj :angryy: [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/583/20091010011.jpg[/IMG]
  3. Ostatnio się śmiałam z nauczycielką od nimca (ja mam 5cio miesięcznego hasiora ona 3letniego syna) że psa i małe dziecko tak samo się wychowuje:eviltong:. A wracając do założycielki wątku jak tam z wyborem? Coś już postanowione?;)
  4. jaki pies taka pani:evil_lol:
  5. Zrobić to co ja robię;D. Wepchnąć się do łóżka z zapytaniem"czy możesz posunąć swoją szanowną dupę?" ( w ty momencie mnie olewa:evil_lol:) zepchnąć z wyrka i powiedzieć "ja u ciebie nie sypiam,spływaj do siebie" nie patrzeć w błagalne oczy :eviltong: ulelać się w wyrku i poczekać aż wtuli się w ciebie twoja niewdzieczna menda :diabloti:. Tyle że ja mam dwuosobowe łóżko :eviltong:
  6. 1.Border collie za wierność i chęć pracy z człowiekiem 2.Huski za całokształt bo mam takiego5 miesięcznego terrorystę i na żadnego innego bym nie zamieniła :loveu:
  7. jaaa wiem że jestem mądra... i skromna :diabloti: A nie czas już spać?;p podobno chore jesteśmy :evil_lol:
  8. człowiek uczy się na błedach :evil_lol:... i straconych frisbee :diabloti:
  9. mam zdolności do tego :evil_lol:
  10. Wyszczuje i schowam :eviltong:
  11. Albo bezczelnie pyskuje Ci w twarz zanim cokolwiek wykona:evil_lol:
  12. Jorko nie daje się Ringulcowi :evil_lol:
  13. [url]http://img208.imageshack.us/img208/6116/p1070404.jpg[/url] Te bezczelne wredne mendy wyjadały mi w MC Donaldzie prosto z ręki :mad: ...i wcale ich nie częstowałam :evil_lol:
  14. [quote name='Minerva']Boję się :placz:. Taki wielki dziki wilk z...niebieskimi oczami :loveu:. Dobra, możesz ją do mnie wysłać, ale bądź pewna, że nie oddam :evil_lol:[/quote] A w życiu! Moje mendziarstwo! nie oddam :diabloti:
  15. już się odezwałam :cool1::diabloti:
  16. ooo to tyle co u mnie. Tyle że u mnie słychać jeszcze co jakiś czas "na zdrowie" od mamy :evil_lol:
  17. Ja mam psa i nie zawaham się go użyć!:evil_lol:
  18. [quote name='madziulik_13']Dzięki :multi::loveu: sunshine - Moja baardzo dobra znajoma ( :loveu::loveu::loveu:) ma swój własony tor agility w okolicach Wrześni Przyborki o ile się nie mylę ;)[/quote] żartujesz??!! jest na dogo? :lol: kto to jest?;p Pesel numer buta dane osobowe! :diabloti: Muszę ją dorwać i wybłagać lekcje i użyczanie za opłatą :loveu: Było by super :roll:
  19. [url]http://img384.imageshack.us/img384/9523/obraz428.jpg[/url] żeby nie było że ciachnięty :evil_lol:
  20. [url]http://i42.tinypic.com/2q37yc7.jpg[/url] Ojejejej jaki słodki głupolek :evil_lol:. Ale diabliki w oczach z cyklu "co tu zbroić" miał od pierwszych chwil! :cool1:
  21. Wpadłyśmy pochwalić bannerek :loveu: Cud miód i orzeszki :evil_lol:
  22. Piękny slalomik i fajny podkład :diabloti:. Moja bestia puki co tylko slalomuje wokół moich nóg :evil_lol:.Bo nie mamy gdzie ćwiczyć takich rzeczy :angryy:. Nie chce ktoś otworzyć u nas w mieście szkółki agilliti?? :cool3:. Najbliższa jest 60 km stąd w Poznaniu :diabloti:
  23. [url]http://img21.imageshack.us/img21/5607/obraz400a.jpg[/url] Tutaj wygląda jak by Lucky miała kopiowany ogonek :evil_lol:
  24. [url]http://images49.fotosik.pl/212/ea63634d971c92bcmed.jpg[/url] ale słodzio miodzio :loveu:. Co u was słychać?:cool1:
×
×
  • Create New...