Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Gufiaczku jak miło , że się pokazałeś . Psiska się wyspacerowują nad Wartą ?
  2. Zorano , pobudka , biegiem na sloneczko .
  3. Niuniu lecimy , lecimy , u nas pokazało się słoneczko .
  4. Biśku wypłać Izie siarczystego buziaka , że mimo zmęczenia , mimo braku czasu rypała i klepała Twoje ogłoszenia . Ja pięknie dziękuję za poświęcony czas , warto było dla takiego domku .
  5. Izuś pięknie i ślicznie dziekuję za udzierganie bazarku i znoszenie mojego ciapiostwa . Zapraszamy do czytelni .
  6. Izuniu Kochana , pięknie i serdecznie dziękuję za poświęcony czas na udzierganie bazarku .
  7. Znowu z Myśkiem się przytłukliśmy wyprzytulać .
  8. Niuniuś tylko na wirtualny spacer mogę Ciebie zabrać .
  9. Tak się przytłukłam żeby Was wyprzytulać i wymiziać .
  10. Iwonuś cudnie , że jesteś . Przykro mi , że i Ciebie dotknęło zalanie .
  11. To na dzień dobry i ja miziam Faworka po wywalonym brzuszku .
  12. Jestem na zaproszenie Ewy . Kochana kruszynka z tego mojego imiennika .
  13. Sylwuniu ale ja Twoje łzy , Twoje wzruszenie doskonale rozumiem . I nie mów mi tu o sadzeniu ziemniaków . Mimo , ze rozstania bolą i nie przyzwyczaisz się do nich nigdy , masz być tym cudownym hotelikiem , gdzie psy odzyskują radość , zyskują serce , a my możemy przeżywać razem z Tobą takie piękne chwile ( mimo tego , ze tez uryczałam się jak norka ) .
  14. Faworku słodziaku uśmiechnij się , może wyjdzie słońce , u nas zimno , buro i ponuro .
  15. Zoranku pogoda u nas znowu do bani , ale na spacerek polecimy .
  16. Biśku pokochaj swoją nową rodzinkę tak jak pokochałeś Sylwię , będziesz szczęśliwy w nowym domku . Sylwuś kobieto o pięknym sercu , minie jeszcze trochę czasu a będziesz zaglądać do Bisia z uśmiechem i radością , że Twój wychuchany skarbuś tak pieknie trafił . Rodzinkę Bisia pozdrawiam i oczywiście czekamy na relacje .
  17. Ciekawe jak nocka minęła Biśkowi ? Sylwuniu serdecznie Ciebie przytulam .
  18. Wszystkie potffooorasy proszę zebrać się w silę i wyprzytulać , wymiziać i wycałować Izę w moim i śynusia imieniu .
  19. Niuniuś łapki zaciskam , może teraz Freya będzie miała szczęśliwą rekę .
  20. Zoranku zaciskam łapki z całej siły , żeby zadzwonił ten właściwy domek .
  21. Dziewczyny nie zazdroszczę Wam tego stresu i tych emocji . Biśku kochany kciuki zaciskam z całej siły żebyś był szczęśliwy .
  22. Też się witam i dobrego dnia Wszystkim życzę . Faworku buziaka slodkiego przesyłam .
×
×
  • Create New...