Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Cudo do zakochania . Piękny trikolorek . Moje szczęście też robi taką żabę i jeszcze patrzy , żeby go w tym momencie drapać po dupsi , wtedy nogi robią mu się dłuższe od tułowia .
  2. Faworku ale się Tobie trafiło , kaganiec kupili ? Buuuu !
  3. Kurcze może jednak komuś zaginął . Trudno uwierzyć , że takie cudo zostało wyrzucone .
  4. Mam nadzieję , że szybko znajdzie dom . Prawdziwe cudo z niego . Na zdjęciach wygląda na zadbanego i dobrze odżywionego . Uwielbiam patrzeć jak psiska robią żabę ( leżąc na brzuszku wyciągają tylne łapki )
  5. Niuniuś Ciebie też zabieram na spacer , mój śynuś Smyk jeszcze śpi .
  6. Zoranku zabieram na spacer o poranku .
  7. O mateńko jakie cudo . Pięknie się prezentuje na kanapie .
  8. Remisiu dosyć i basta . Nowe leki mają zadziałać , koniec chorowania . Ukochaniu mocno , mocno buziakuję .
  9. Ja niestety na dzisiaj nie mogę podjąć decyzji ( chociaż nie ukrywam , że chętnie z Wami bym sie spotkała ) .
  10. Izunia pożyczę jeszcze jedną łopatkę , albo dam Tobie grabki , idziesz z nami do piachownicy ?
  11. Noooo regresja . Jeszcze wezmę łopatkę i pójdę do piachownicy . Trallllaaallllllaaaaa. Izu zapomniałam zapytać o ukochanie .
  12. [B][IMG]http://www.maluchy.pl/teksty_piosenek_dzieci/02.jpg[/IMG] [/B] Jadą, jadą misie, tra la la la la, Śmieją im się pysie, cha cha cha cha cha, Przyjechały do lasu, narobiły hałasu, Przyjechały do boru, narobiły rumoru. Jadą, jadą misie, tra la la la la, Śmieją im się pysie, cha cha cha cha cha, A misiowa jak może, prędko szuka w komorze, Plaster miodu wynosi, pięknie gości swych prosi. Jadą, jadą misie, tra la la la la, Śmieją im się pysie, cha cha cha cha cha, Zjadły misie plastrów sześć I wołają: "jeszcze jeść!" Jadą, jadą misie, tra la la la la, Śmieją im się pysie, cha cha cha cha cha, Przyjechały do lasu, narobiły hałasu, Przyjechały do boru, narobiły rumoru.
  13. O to to to właśnie , przed podtopieniem .
  14. Faworku słodziak jesteś jak to z faworkami bywa .
  15. Biśku bądź mądry i grzeczny . Masz cudowną Rodzinę , siedź na tyłku i się pilnuj . Rodzinko Bisiowa , proszę tak serdecznie , ciepło i mocno Bisia od nas wyprzytulać .
  16. Niuniu uważaj na siebie i pilnuj Zoranka .
  17. Zoranu daj głos jak się czujesz ? Strach się bać co też Sylwunia dzsiaj wymyśli .
  18. No Biśku nareszcie jesteś . A czy Bingo ma adresówke ?
  19. Jak Mytuś zniósł kastracje ?
  20. Nooo , Zoranku płyń do cioci , ciocia uratuje duuupinkę .
  21. No Zoranku co ta Sylwia Tobie zrobiła ? Już Ciebie nie kocha ?
  22. Niuniu pewnie już "dryfujesz" , jak to mówi Iza .
  23. U nas dzisiaj znowu pochmurno i ma padać , więc Zoranku rano pbiegamy .
×
×
  • Create New...