Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. pomieszałam wszystko :roll: jutro ma przyjechać pan po Adelkę Monti za tydzień porozmawiasz z Panem jutro i zobaczysz - chociaż tak naprawdę nigdy nie można być pewnym do końca zobacz co stalo się z Lolą - wzięła ją osoba znana na dogo i Lola zniknęła...
  2. to znaczy Montanka! pomyliłam sie
  3. mam nadzieję, że jutro forum nie będzie wariować i będe mogła dowiedzieć się, czy Adelka pojechała do domku :lol:
  4. ja też od dwóch dni mam problemy z dogomanią albo się wcale nie ładuje, ale po chwili zdycha :roll:
  5. może lepiej byłoby mu w jakims do rzeczy schronisku, niż na ulicy, gdzie może wpaść pod samochód, może go skrzywdzić jakis psychol, nie ma jedzenia i jest zimno i mokro :roll:
  6. chociaż podrzucę
  7. tak tylko zaglądam, żebyscie nie myslały srulki, że o was zapomniałam :eviltong:
  8. hop hop! pieski szukają domu!
  9. wy macie nic nie mówić, wy macie płakać ;)
  10. [quote name='gops'] widac na kazdego psiaka dziala karma inaczej ;) ale to dobrze , dlatego jest duze zapotrzebowanie na karmy ;)[/quote] też tak myslę pod tym względem one są takie jak my :lol: ludzie też reagują bardzo rożnie na rózne pokarmy problem w tym, żeby w z mnogości różnych karm dopasować tą własciwą
  11. dobrze, że go wzięłas, chwała Ci za to taki mały fajowy piesek, mam nadzieję, że szybko znajdzie domek :thumbs: w dziale "Przygarnę psa" jest kilka ogloszeń w sprawie przygarnięcia małego pieska, przejrzyj, może akurat ktos go zechce
  12. Sabinka, nikt Cię nie odwiedził? wiem, że Dark Lord wyprowadza Cię na spacerki, ale jeszcze jeden nie zaszkodzi :painting:
  13. zaczyna się kręcić no to trzymajmy kciuki, chociaż będzie mi smutno, kiedy Merlisia opusci dom Pokera :roll:
  14. [quote name='gops']dobra reklama, ;)[/quote] na mnie reklama nie działa, zaczęłam dawać RC Senitivity za poradą weterynarza, bo moja suczka po wszystkim innym (łącznie z gotowanym jedzeniem) wymiotowała - najpierw jedzeniem, potem krwią - chudła bo nie jadła po kilka dni, więc ciągle było leczenie :roll: dlatego spróbowalismy z RC od czasu jak je RC jest zdrowa jak ryba - od 6 miesięcy nie wymiotowała ani razu! dobrze wygląda, sierść błyszcząca, pies w świetnym humorze to mnie przekonuje, że akurat ta karma jest dla niej odpowiednia
  15. piękny Tobiaszek :loveu: pyszczuś ma taki zgrabny, a a te brązowe ozdobniki wokół oczu i to uszko w kropki to już się nie mówi!
  16. dlaczego zniknął mi banerek Saby? :hmmmm:
  17. może to pies ideał, nie załatwia się w domu, nie niszczy, siedzi grzeczny i cichutki :eviltong:
  18. kochane zwierzątka do góry!
  19. do góry psinko, może ktoś Cię zauważy :roll:
  20. tak na wszelki wypadek ;) maluchy do góry
×
×
  • Create New...