Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='BeaBono'] Mama była uparta, kierownik próbował dzwonić w sprawie Ediego do Tozu bodajże, ale nikt nie odbierał... No i w końcu spasował !:multi: [/QUOTE] ...wcale mnie to nie dziwi, bo KGB choć drobna, to prawdziwa z niej kobieta z żelaza :evil_lol:
  2. nie znałam Ediego, ale teraz dzięki Gufiemu poznałam go i cieszę się, że jedzie do Sochaczewa :)
  3. nie wiadomo od czego to zależy czytam tyle wątków, i widzę, że niektóre psy czekają miesiącami mimo mnóstwa ogłoszeń, a inne bardzo szybko idą do domu
  4. super :) a Edi ma wątek? chętnie bym go zobaczyła ale od Garncarza będziecie się wracać do Sochaczewa i potem raz jeszcze do Warszawy? bo przecież do Warszawy z Poznania to sie jedzie własnie przez Sochaczew
  5. zdjęcia piękne, ale jak ten Belferek patrzy.... :(
  6. może i Kajtuś będzie miał szczęście :)
  7. [quote name='Asior']mam już jedno zapytanie o tą drugą bidę bez łapki :)[/QUOTE] fajnie, że go proponujesz :multi:
  8. wniosek z tego, że jak trafi do kogoś fajnego, to szybko się przyzwyczai
  9. trzeba koniecznie przelać Kasi pieniądze na paliwo
  10. [quote name='majqa'] ..... Remik uszczęśliwiony.[/QUOTE] bo se chłopak trochę pary upuścił :)
  11. [quote name='Isadora7']Dobra dawaj co potrzebujesz [/QUOTE] one million dollar ;)
  12. [quote name='Isadora7'] No właśnie bójcie się. Bierzcie ze mnie przykład ja nie przeginam [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/MDR98.gif[/IMG] [/QUOTE] Isadorka nigdy nie przegina zawsze jest bardzo grzeczna :D
  13. tu też jest słodki maluch bez łapki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174414-Kajtek-sA-odki-kundelek-bez-A-apki-szuka-kogoA-do-kochania[/URL]
  14. [quote name='Isadora7']Ależ ja jestem łagodna i aniołek. [/QUOTE] nie przejmuj się, nikt nie jest doskonały :evil_lol:
  15. :D Dropku Twój talent pisarski zasługuje na jakąs nagrodę literacką :D
  16. [quote name='Isadora7']No nie wiem jako wzmocnienie posłałabym psy Baskervilów czyli moje jamniki :D[/QUOTE] Ha! taka groźba to co innego :eek2: wolę nie podpadać :smhair2:
  17. [quote name='Isadora7']wazelina, wazelina, wazelina [/QUOTE] nie dba serce cnotliwe na mowy ludzkie złośliwe :obrazic:
  18. mniej znaczy więcej :D
  19. jak się nie mna co sie lubi to się lubi, co się ma nie liczy się ilość, tylko jakość nie marudzić, tylko podziwiać 8-)
  20. psów gończych to się nie boje gacek by je połknął jednym kłapnięciem zębów :diabloti:
  21. to ja też podrzucę, żeby nie było... ;)
  22. Czarna szuka domku . :Dog_run:
×
×
  • Create New...