[quote name='jayo']
Dowiemy sie rowniez, jak sie maja maluchy, ktorych mama pojawila sie w tym tygodniu w schronie, zeby sie oszczenic :-([/quote]
jak czytam jak tak piszesz to nasuwa mi się Syzyf ;) tylko jego praca była bez sensu a Wasza ma sens i to bardzo duży :loveu:
tak jakoś mi się to skojarzyło ;) jednych staracie się wyadoptować a na ich miejsce są następne :shake: