[B]lavinia [/B]jak będziesz coś wiedzieć o suni to napisz koniecznie :oops: wątek mam od ARKI(ta to się umie ustawić:evil_lol:)
myślę że na dogo trzeba zacząć szukać, zbierać pieniążki na jej leczenie, które trochę wyniesie :crazyeye:
z własnego doświadczenia wiem że tu będzie najlepsza w tym pomoc ;)
i oczywiście dt, tu może być kłopot bo nie wiadomo w jakim stanie będzie po operacji :shake:
postaram się ściągnąć "północniaków" by znaleźć jej dobre dt :oops: