Owieczka na tych zdjęciach Fortuna cudnie wygląda :loveu: całkiem jej nie spaskudziłaś fryza :eviltong: a nawet lepiej wygląda niż początkowo ;)
nie dziwi mnie że babka zakochała się w małej ;) ja też kocham sunie w takim typie :cool3:
[quote name='jayo']Owieczka zarobiona... i szuka lokum na hotel dla psow :diabloti:
Jutro wizyta przedadopcyjna dla Gapy, miejmy nadzieje, udana.[/quote]
to ja tak skromnie za domek dla Gapci :modla:
generalnie to ja podziwiam te wszystkie małe chore psiaki ;) jest w nich tyle woli życia że nawet w bardzo ciężkich przypadkach zdrowieją :shake:
Axelek jest jednym z nich i trzymam :thumbs: za niego
[quote name='togaa']A leczenie malutkiej jeszcze trwa....!!!!
W lecznicy jest jeszcze ciężko chora Sara a wczoraj [B]Budrysek [/B]przywiozła takie psie nieszczęście::-(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lolek-po-wypadku-ma-zlamany-kregoslup-zbieramy-na-operacje-132968/[/URL]
Każda złotówka bardzo potrzebna.....[/quote]
ja finansowo ostatnio wysiadłam :shake: za dużo mnie leczenie moje kosztuje i nie mam jak pomóc :-(
tylko spójrzcie w te brązowe oczka Billego :-( czy one nie mówią weź mnie, będę Twoim przyjacielem :shake:
[IMG]http://img8.imageshack.us/my.php?image=tnsnv31954.jpg[/IMG]
[quote name='ick'][SIZE=5][B]poszukujemy transportu Opatów[/B][/SIZE]
[CENTER][SIZE=5][B](koło Ostrowca świętokrzyskiego) Wrocław[/B][/SIZE][/CENTER]
Wybaczcie ale MAM PYTANKO:
dlaczego nie przyjada po swojego psiaka ?
Ja jechalam po swojego ....xkm.....?
Po takie zlotko warto przyjechac !!!!!!!!!!![/quote]
czasami dla dobra psa warto pomóc ;) jak uda się załatwić transport to pies szybko trafi do nowego i dobrego domku :razz: