[quote name='Poświata']Stanęło na tym, ze do mnie przyjadą Rumcajs i Sisi.
Założyłam maluszkom oddzielny wątek :lol:, na który zapraszamy wszystkie zamieszane w sprawę ciotki [/quote]
zgarniasz najładniejsze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='Fiona2008']Martyna jestem pewna że o niczym nie zapomnisz :p:p:p maluszki muszą być zabezpieczone zanim trafią do nowych domków :):):)
Będziesz je szczepić przeciwko wściekliźnie czy przeciwko wirusowym też??[/quote]
o ile wiem to najpierw przeciw wirusom a dużo później od wścieklizny ;)
[quote name='halbina']
mAlutka wszamała dziś świńskie ucho... [/quote]
czytałam z zapartym tchem :crazyeye: biedne świnki :-(
[quote name='halbina']
takie wędzone... (świnki morskie nie zostały nadjedzone, Bianko!)[/quote]
już miałam :mad: ale się doczytałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='_bubu_']Czas miał znaczenie do 48 godzin po wypadku, a ten okres już niestety minął i teraz 2 dodatkowe dni czekania nie mają już znaczenia w rokowaniach. Problemy z siusianiem i kupką to też niestety efekt urazu i podobno na 90% tego zupełnie nie uda się naprawić. Podczas operacji Loluś ma mieć wstawiony implant do kręgosłupa to przede wszystkim daje szanse na lepsze chodzenie.[/quote]
o boziu :placz: te czekanie :shake: do reszty osiwieję :crazyeye:
nie znam człowieka który by tyle wytrzymał co ten maluch już dał radę :-( a gdzie jeszcze będzie więcej :placz: