-
Posts
3720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolek68
-
mAlutka wygrała walkę o życie i o domek. Zabrze
jolek68 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
DS ma być sprawdzany chyba w czwartek na wizycie ;) -
myślę że jednak PON-ek ;) [SIZE=2][B][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8000]Wysokość w kłębie: pies 45 - 50 cm[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#008000] Dość znaczna rozpiętość wzrostu istniała w tej rasie zawsze ( po części jest to wspomnienie pierwotnej wersji wzorca z podziałem na trzy wielkości ) i dopiero niedawno udało się ją trochę zredukować. Mając w pamięci pochodzenie i użytkowość pona dopuścić można lekką tolerancję wobec nieco przerośniętych osobników, zwłaszcza samców, ale nigdy wobec osobników podmiarowych (ciągle jeszcze zdarzają się bardzo małe suki). Wydaje się jednak, że ostatnio popadliśmy w skrajność, praktycznie wszystkie wygrywające teraz psy i suki są wyraźnie większe, niż dopuszcza wzorzec - pies o wzroście 48 cm bywa najmniejszym w ringu, a 46-centymetrowy sprawia wrażenie karzełka. [/COLOR][/B][/SIZE]
-
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
i co u drugiego kluseczka :shake: dałaś radę iść do weta :shake: -
na dogo wystawia się różne rzeczy tak jak na allegro na rzecz pomocy np danej psinie ;) czasami pomagam tam dziewczynom ale podnosząc wątki ;)
-
[quote name='czarnula']mam złą wiadomosc:shake: Pani napisała do mnie: "Witam.Serdecznie dziękuję za przesłane zdjęcia.Piesek jest pięknym psem ale za dużym.Szukam takiego pieska tylko wysokością przed kolano.Jeszcze raz bardzo dziękuję.Pozdrawiam " A tak obiecujaco juz sie zrobiło i d..pa [B]Jak macie podobnego psiaka tylko mniejszego to dawajcie przesle Pani zjecia..[/B] Dzisiaj zrobie Billemu allegro z nowymi zdjeciami..Musi sie w koncu ktos odezwac.. Tak piekny psiak nie moze tkwic w schronie...[/quote] no cóż, trudno się mówi :shake: może nowe allegro z lepszymi fotami coś więcej pomoże :p jak chcesz to prześlę Ci na @ więcej to wybierzesz co Ci lepiej pasuje ;)
-
(Ostrów Maz) wyrośniety york Józio - ZOSTAJE W DT
jolek68 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
może z tym drugim domkiem wypali ;) będę mocno trzymać :thumbs: -
Husky znaleziony w Herbach - okolice Częstochowy
jolek68 replied to ASICAiBREGO's topic in Już w nowym domu
też mam taką nadzieję :shake: -
ja nie potrafię , ale może znalazłaby się osoba, która by zrobiła małemu bazarek :shake: zawsze to większe szanse na finanse ;) znów mi się rymnęło :evil_lol:
-
(Ostrów Maz) wyrośniety york Józio - ZOSTAJE W DT
jolek68 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
tylko wybierz dobrze ;) zaglądałam na wątek bo ja mam słabość do takich psiaków :oops: i myślałam że szybko znajdzie domek takie cudo :loveu: gdyby nie te moje rączki :mad: -
tak sobie myślę że lekarze chyba lepiej wiedzą niż my, ale... może nie zaszkodziłoby zapytać o zdanie dr Biernackiego pokazując mu badania które już są :shake: zawsze to jakaś nadzieja :oops:
-
Husky znaleziony w Herbach - okolice Częstochowy
jolek68 replied to ASICAiBREGO's topic in Już w nowym domu
fakt Częstochowa jest dość daleko :shake: ale nasz "trójkąt" już dosyć długo szuka swoich psów :shake: może jak ma dostęp do netu to niech zajrzy na dogo i zobaczy nasze wątki :p może zmieni zdanie i da foto:mad: -
mAlutka wygrała walkę o życie i o domek. Zabrze
jolek68 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
dobrze zrobiłaś halbinko z tym pierwszym domkiem :angryy: szkoda gadać co by tam małą spotkało :mad: Trzymam :thumbs: za ten normalny domek :evil_lol: -
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[B]xmartix[/B] dzięki za info :multi: jak miło to czytać :loveu: tak się cieszę że trafił do dobrego domku ;) -
Pilnie dom dla szczeniaka inaczej buda i łańcuch-MA DOM WE WROCŁAWIU
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']byłam dzisiaj podpisać umowę :) na jaki adres wysłać? sorry jeżeli Martyna mi już pisałaś.. ale się pogubiłam, Antuś był na dworze akurat :) widziałam go!:loveu:[/quote] i co i co :cool3: -
Billy :loveu: taki śliczny słodziak i nadal szuka domku :-( [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7097/tnsnv32242.jpg[/IMG]
-
Szczeniaki z Kruszewa-piękne,kochane,porzucone,zapomniane.
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jayo']juz napisalam na watku kruszewskim - wrzuce i tu. W schronie kolejna ciezarna suka odlowiona - juz sie oszczenila. Zostala dwojka szczeniakow. Czekamy na zdjecia. W poniedzialek jada po kolejna z dwojka szczeniakow. Biorac pod uwage parwo..... nie wiem jak to przezyje.[/quote] o takimi :crazyeye: widać że tu dawno Cię nie było :evil_lol: -
mAlutka wygrała walkę o życie i o domek. Zabrze
jolek68 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
ciocia halbinka to by pewnie jadła z jednego talerza razem ze stadkiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja tak mam z naszą kicią ;) -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
czyli w dobre ręce oddałaś kuleczkę ;) dobra, to poczekam na te fotki :mad: -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
jolek68 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]jayo [/B]dzięki temu co robisz ten "kamień" się zatrzymuje ale niestety dalej spada :shake: mam cichą nadzieję że kiedyś schrony opustoszeją bo ludzie dorosną do odpowiedzialności :p -
Szczeniaki z Kruszewa-piękne,kochane,porzucone,zapomniane.
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
i co z tymi nowymi szczeniorami :shake: