Jump to content
Dogomania

jolek68

Members
  • Posts

    3720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jolek68

  1. też mam taką nadzieję ;) a swoją drogą to może jakieś nowe fotki suni ;)
  2. DS ma być sprawdzany chyba w czwartek na wizycie ;)
  3. myślę że jednak PON-ek ;) [SIZE=2][B][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff8000]Wysokość w kłębie: pies 45 - 50 cm[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#008000] Dość znaczna rozpiętość wzrostu istniała w tej rasie zawsze ( po części jest to wspomnienie pierwotnej wersji wzorca z podziałem na trzy wielkości ) i dopiero niedawno udało się ją trochę zredukować. Mając w pamięci pochodzenie i użytkowość pona dopuścić można lekką tolerancję wobec nieco przerośniętych osobników, zwłaszcza samców, ale nigdy wobec osobników podmiarowych (ciągle jeszcze zdarzają się bardzo małe suki). Wydaje się jednak, że ostatnio popadliśmy w skrajność, praktycznie wszystkie wygrywające teraz psy i suki są wyraźnie większe, niż dopuszcza wzorzec - pies o wzroście 48 cm bywa najmniejszym w ringu, a 46-centymetrowy sprawia wrażenie karzełka. [/COLOR][/B][/SIZE]
  4. i co u drugiego kluseczka :shake: dałaś radę iść do weta :shake:
  5. na dogo wystawia się różne rzeczy tak jak na allegro na rzecz pomocy np danej psinie ;) czasami pomagam tam dziewczynom ale podnosząc wątki ;)
  6. [quote name='czarnula']mam złą wiadomosc:shake: Pani napisała do mnie: "Witam.Serdecznie dziękuję za przesłane zdjęcia.Piesek jest pięknym psem ale za dużym.Szukam takiego pieska tylko wysokością przed kolano.Jeszcze raz bardzo dziękuję.Pozdrawiam " A tak obiecujaco juz sie zrobiło i d..pa [B]Jak macie podobnego psiaka tylko mniejszego to dawajcie przesle Pani zjecia..[/B] Dzisiaj zrobie Billemu allegro z nowymi zdjeciami..Musi sie w koncu ktos odezwac.. Tak piekny psiak nie moze tkwic w schronie...[/quote] no cóż, trudno się mówi :shake: może nowe allegro z lepszymi fotami coś więcej pomoże :p jak chcesz to prześlę Ci na @ więcej to wybierzesz co Ci lepiej pasuje ;)
  7. może z tym drugim domkiem wypali ;) będę mocno trzymać :thumbs:
  8. i o to chodzi ;) jak właściciel zadowolony to i pies ma lepiej ;)
  9. też mam taką nadzieję :shake:
  10. ja nie potrafię , ale może znalazłaby się osoba, która by zrobiła małemu bazarek :shake: zawsze to większe szanse na finanse ;) znów mi się rymnęło :evil_lol:
  11. tylko wybierz dobrze ;) zaglądałam na wątek bo ja mam słabość do takich psiaków :oops: i myślałam że szybko znajdzie domek takie cudo :loveu: gdyby nie te moje rączki :mad:
  12. tak sobie myślę że lekarze chyba lepiej wiedzą niż my, ale... może nie zaszkodziłoby zapytać o zdanie dr Biernackiego pokazując mu badania które już są :shake: zawsze to jakaś nadzieja :oops:
  13. powiem Ci skromnie że ja osobiście wolę dorosłe psy ;) przerabiałam szczeniaki i chyba już nie chciałabym do tego wracać :shake: jak skończy się ten mój meksyk z rękami to jeśli finanse mi pozwolą to wezmę sobie psinę w potrzebie ale dorosłą :cool3:
  14. fakt Częstochowa jest dość daleko :shake: ale nasz "trójkąt" już dosyć długo szuka swoich psów :shake: może jak ma dostęp do netu to niech zajrzy na dogo i zobaczy nasze wątki :p może zmieni zdanie i da foto:mad:
  15. dobrze zrobiłaś halbinko z tym pierwszym domkiem :angryy: szkoda gadać co by tam małą spotkało :mad: Trzymam :thumbs: za ten normalny domek :evil_lol:
  16. często te obawy są przez to że dorosły pies to już ukształtowany charakter który ciężko zmienić i dlatego wolą młodsze :shake: sunia akurat ma doskonały charakterek i dziwię się że jeszcze nikt się nie interesuje :shake:
  17. [B]xmartix[/B] dzięki za info :multi: jak miło to czytać :loveu: tak się cieszę że trafił do dobrego domku ;)
  18. [quote name='xmartix']byłam dzisiaj podpisać umowę :) na jaki adres wysłać? sorry jeżeli Martyna mi już pisałaś.. ale się pogubiłam, Antuś był na dworze akurat :) widziałam go!:loveu:[/quote] i co i co :cool3:
  19. Billy :loveu: taki śliczny słodziak i nadal szuka domku :-( [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7097/tnsnv32242.jpg[/IMG]
  20. [quote name='jayo']juz napisalam na watku kruszewskim - wrzuce i tu. W schronie kolejna ciezarna suka odlowiona - juz sie oszczenila. Zostala dwojka szczeniakow. Czekamy na zdjecia. W poniedzialek jada po kolejna z dwojka szczeniakow. Biorac pod uwage parwo..... nie wiem jak to przezyje.[/quote] o takimi :crazyeye: widać że tu dawno Cię nie było :evil_lol:
  21. ciocia halbinka to by pewnie jadła z jednego talerza razem ze stadkiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja tak mam z naszą kicią ;)
  22. czyli w dobre ręce oddałaś kuleczkę ;) dobra, to poczekam na te fotki :mad:
  23. to przykre, ale niestety jak pies ma więcej niż 5 lat to często schron to jego ostatnie miejsce :shake: mam cichuteńką nadzieję że z sunią tak nie będzie :shake:
  24. [B]jayo [/B]dzięki temu co robisz ten "kamień" się zatrzymuje ale niestety dalej spada :shake: mam cichą nadzieję że kiedyś schrony opustoszeją bo ludzie dorosną do odpowiedzialności :p
  25. i co z tymi nowymi szczeniorami :shake:
×
×
  • Create New...