Ja zaraz okażę się "starą wiedźmą zielarką",ale uważam, że na te stawy Bosmana, to najpierw klasyczne zastrzyki przeciwzapalne/przeciwbólowe przez 3 dni, a potem chrząstka z indyka, kurze łapki, oliwa z oliwek+siemię lniane lub tran i smacznego. Artresan i inne tego typu zawierają wyciąg z chrząstki rekina - są drogie i też skuteczne - chrząstka z indyka i kurze łapki są tańsze i równie skuteczne - pytanie - kto mu będzie to gotował i polewał oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia? (pytanie retoryczne).