Nie kupuj! ja już mam - nie nówka, ale skórzana i szeroka - kasę zostaw na opłaty - i tak ciągle brakuje deklaracji, a nie wiemy jak długo Bosman zabawi w tym hoteliku - no i te oliwę z oliwek w butelce 1 litr też mu już kupiłam, bo była w Netto w promocji w dobrej cenie - to zawiozę panu Kazimierzowi (jak tylko dostane nowe prawo jazdy!!!!) i poproszę, żeby mu wzbogacał jedzonko. Ponieważ jestem jeszcze uziemiona lokomocyjnie, to pewnie dopiero za tydzień pojadę.