ja deklarowałam 10 zł miesięcznie tylko w tym miesiącu przelałam 30 zł, ali 123 wczoraj przelałam 50 zł + 20 zł na sterylkę,więc powinny być
a tak poza tym cieszę się,że Ami czuje się dobrze i faktycznie oprócz tego że jest przesympatyczna to nieszczekliwa :lol:,dzwonił ktoś może czy na razie cicho?