-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Dorek był u dr Wojciechowskiej - został zbadany i...zważony. Kawaler waży 16kg:evil_lol: Od piątku przechodzi na Vitake Light/Senior. Oto nasz Szeryf:) Tu na włościach. Dorek ma kumpla, z którym uprawia sporty ekstremalne ( jak na niego;-)) Kumpel nadal gania, Dorek odpoczywa. Ta linka, to linka bezpieczeństwa, którą za sobą ciąga, bo teren jest otwarty. [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/794/dsc00212c.jpg[/IMG] Tu w objęciach ukochanej Pańci, Marty [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9534/dsc00220tf.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5041/dsc00221dp.jpg[/IMG] Trochę pakowny się zrobił:roll: [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5783/dsc00275ps.jpg[/IMG] Nie przerażajcie się - to są zdjęcia z jesieni zeszłego roku. Od tej pory Dorek zeszczuplał.
-
U Ingi się pęta dywanik. Zuzia, odezwij się do niej i umów na odbiór.
-
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Horror! Jutro o 13 telekonferencja. -
:megagrin:No, Baster to w szczególny sposób leżakuje
-
Kłopot... Wracając do Misia - potrzebuję potwierdzenie mailowe od Was o adopcji, gdyż musimy wstrzymać ogłoszenia i nie szukać mu dalej domu. Na adres [email][email protected][/email] Musimy jakoś zorganizować podpisanie umowy.
-
[MLB] Fanta - najpiękniejsza na dogo sunia w typie ON...!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Daj psu żyć i się nie nakręcaj, niech sobie będzie szczupła - zdrowa jest. -
[MLB] BASTER - radosny, dobrze wychowany młodzik szuka domu!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Ty, Ciocia na nudę nie narzekaj. Znasz to chińskie powiedzenie, które brzmi, jak przekleństwo? "Obyś miał ciekawe życie!":evil_lol: -
O, Ziutka! Dzięki serdeczne:)
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
malibo57 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaanko, to bardzo dobra wiadomość:) Kiedy zakończył branie leków na stawy? -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Tola^^']Tak te psy widoczne na zdjęci są właścicielki Frania. Znalazł się ktoś do przeprowadzenia wizyty? Pani, która opiekuje się Franiem w DT nie jest jego właścicielką. Tak, mamy osobę do wizyty. -
[quote name='malibo57']Hotel Mielec zmienił numer konta w marcu zeszłego roku - to moje zaniedbanie, ze o tym nie wiedziałam, ale od śmierci Odyna nie robiłam przelewów bezpośrednich. postanowiłam przesłać te 300,- na spłatę długów Mozarta na konto hotelowe, a nie fundacyjne. Pieniądze dotarły, bo już nie wróciły. [/QUOTE] Czy mogę prosić o uwzględnienie tej kwoty w rozliczeniu Mozarta? Wysłana 17.01.2011. na spłatę zadłużenia Mocka w hotelu.
-
Roli ofiara majowego weekendu.Nie ma nawet grosika :-(
malibo57 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Owszem! "Rób ze mną, co chcesz, Anka! Trudno się mówi i kocha się dalej" -
Odzew nieaktualny, niestety.
-
Poszukujemy dywanika lub wykładziny o wymiarach, mnie więcej 1,70m x 1,50m. Podłoga jest śliska, a Falek podskakuje w zabawie - nie chcemy, żeby sobie zrobił krzywdę. Inga, czy u Ciebie coś się peta takiego?
-
Tak twierdzi Felis, ale skonsultuję to jeszcze.
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nadal nie jestem zachwycona wyglądem Frania. Czy mogę wiedzieć, gdzie on właściwie mieszka? Gdzie śpi? Gdzie spędza czas? -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla przejrzystości wątku wklejam tu zdjęcia od Ana66 Tu Franio siusia... Tu je chleb...