Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Dorek był u dr Wojciechowskiej - został zbadany i...zważony. Kawaler waży 16kg:evil_lol: Od piątku przechodzi na Vitake Light/Senior. Oto nasz Szeryf:) Tu na włościach. Dorek ma kumpla, z którym uprawia sporty ekstremalne ( jak na niego;-)) Kumpel nadal gania, Dorek odpoczywa. Ta linka, to linka bezpieczeństwa, którą za sobą ciąga, bo teren jest otwarty. [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/794/dsc00212c.jpg[/IMG] Tu w objęciach ukochanej Pańci, Marty [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9534/dsc00220tf.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5041/dsc00221dp.jpg[/IMG] Trochę pakowny się zrobił:roll: [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5783/dsc00275ps.jpg[/IMG] Nie przerażajcie się - to są zdjęcia z jesieni zeszłego roku. Od tej pory Dorek zeszczuplał.
  2. U Ingi się pęta dywanik. Zuzia, odezwij się do niej i umów na odbiór.
  3. :megagrin:No, Baster to w szczególny sposób leżakuje
  4. Kłopot... Wracając do Misia - potrzebuję potwierdzenie mailowe od Was o adopcji, gdyż musimy wstrzymać ogłoszenia i nie szukać mu dalej domu. Na adres [email][email protected][/email] Musimy jakoś zorganizować podpisanie umowy.
  5. Daj psu żyć i się nie nakręcaj, niech sobie będzie szczupła - zdrowa jest.
  6. Ty, Ciocia na nudę nie narzekaj. Znasz to chińskie powiedzenie, które brzmi, jak przekleństwo? "Obyś miał ciekawe życie!":evil_lol:
  7. [quote name='hotelterier5']Znalazłam ; doszło 300zł 18.01.11r wpłata od Malibo[/QUOTE] Proszę o uwzględnienie tej wpłaty w ogólnym rozliczeniu Mozarta.
  8. O, Ziutka! Dzięki serdeczne:)
  9. Jaanko, to bardzo dobra wiadomość:) Kiedy zakończył branie leków na stawy?
  10. [quote name='Tola^^']Tak te psy widoczne na zdjęci są właścicielki Frania. Znalazł się ktoś do przeprowadzenia wizyty? Pani, która opiekuje się Franiem w DT nie jest jego właścicielką. Tak, mamy osobę do wizyty.
  11. Odpowiedzi na pytania 1, 3, 4 padły już na wątku i to kilka razy.
  12. [quote name='malibo57']Hotel Mielec zmienił numer konta w marcu zeszłego roku - to moje zaniedbanie, ze o tym nie wiedziałam, ale od śmierci Odyna nie robiłam przelewów bezpośrednich. postanowiłam przesłać te 300,- na spłatę długów Mozarta na konto hotelowe, a nie fundacyjne. Pieniądze dotarły, bo już nie wróciły. [/QUOTE] Czy mogę prosić o uwzględnienie tej kwoty w rozliczeniu Mozarta? Wysłana 17.01.2011. na spłatę zadłużenia Mocka w hotelu.
  13. [quote name='kasia93']ale podobno ma kosztować 1zł za kilometr. Czyli to daje 1300zł + są w to wliczone jeszcze ewentualne koszty kastracji i być może szczepień na wirusówki [/QUOTE] Kastracja i szczepienia w kosztach transportu? To jakiś wet będzie go wiózł?
  14. Jak by nie liczyć, to ten transport powinien kosztować 600-700 PLN.
  15. Chętnie pomogę finansowo w zebraniu kwoty na transport, ale wybaczcie, nie za tę cenę.
  16. Owszem! "Rób ze mną, co chcesz, Anka! Trudno się mówi i kocha się dalej"
  17. Kwota 1500,- za transport?! Naprawdę przesada. Transport dogomaniacki kosztuje ok. 0,50gr za km i jest to zwrot kosztów paliwa, czasem z lekkim naddatkiem. Radzę poszukać innego. Po prostu szkoda pieniędzy.
  18. Odzew nieaktualny, niestety.
  19. Ocelocik, masz możliwość sprawdzić, czy karma ode mnie dotarła?
  20. Poszukujemy dywanika lub wykładziny o wymiarach, mnie więcej 1,70m x 1,50m. Podłoga jest śliska, a Falek podskakuje w zabawie - nie chcemy, żeby sobie zrobił krzywdę. Inga, czy u Ciebie coś się peta takiego?
  21. Tak twierdzi Felis, ale skonsultuję to jeszcze.
  22. Nadal nie jestem zachwycona wyglądem Frania. Czy mogę wiedzieć, gdzie on właściwie mieszka? Gdzie śpi? Gdzie spędza czas?
  23. Dla przejrzystości wątku wklejam tu zdjęcia od Ana66 Tu Franio siusia... Tu je chleb...
×
×
  • Create New...