Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Kochana, nie tak łatwo wycofać go ze wszystkich portali, zawrócić media - on to zrobił dla kariery! Jestem pewna. Ach, ten Antonio:)
  2. Widzę, że nie ma chętnych:shake: Może być Moja? Cudny maleńki piesek, Moja, która jutro może być Twoja, jeśli ją pokochasz:razz:
  3. [quote name='malibo57'][b]od wczorajszego wieczora szukamy banderasa, który sforsował ogrodzenie i udał się w niewiadomym kierunku! Może być w promieniu nawet 60km od sochaczewa. Wszystkich z miejscowości w tym obszarze prosimy o otwarte oczy i pomoc w poszukiwaniach!!!!! Chętnym do drukowania i rozwieszania ogłoszeń prześlemy tekst na maila. [size=5][color=red]ratunku![/color][/size][/b][/quote] banderas wrócił !!!!
  4. Lecę do magazynu odkurzać domki. Jest jeszcze mały zapasik dla VIPów:evil_lol:
  5. Dark jest chory od 2 dni:( ma wysoka temperaturę. Zbadano krew - to nie babeszjoza. Szukają dalej przyczyny. Jakiś niezidentyfikowany stan zapalny. Dziś nie ma już temperatury, ale jest klapnięty i źle się czuje.
  6. :oops: Przepraszam, nie załapałam!
  7. [quote name='malibo57'][B]Od wczorajszego wieczora szukamy Banderasa, który sforsował ogrodzenie i udał się w niewiadomym kierunku! Może być w promieniu nawet 60km od Sochaczewa. Wszystkich z miejscowości w tym obszarze prosimy o otwarte oczy i pomoc w poszukiwaniach!!!!! Chętnym do drukowania i rozwieszania ogłoszeń prześlemy tekst na maila. [SIZE=5][COLOR=Red]RATUNKU![/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] [SIZE=5][COLOR=red]banderas wrócił !!!!!![/COLOR][/SIZE]
  8. Kitkę miałam na myślia nie Banderasa:evil_lol:
  9. :crazyeye:Nie zauważyłam wcześniej:splat:
  10. [quote name='malibo57'][B]Od wczorajszego wieczora szukamy Banderasa, który sforsował ogrodzenie i udał się w niewiadomym kierunku! Może być w promieniu nawet 60km od Sochaczewa. Wszystkich z miejscowości w tym obszarze prosimy o otwarte oczy i pomoc w poszukiwaniach!!!!! Chętnym do drukowania i rozwieszania ogłoszeń prześlemy tekst na maila. [SIZE=5][COLOR=Red]RATUNKU![/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] [SIZE=5][COLOR=red]banderas wrócił !!!!!![/COLOR][/SIZE]
  11. No, wreszcie Zosieńka:) I dobra wiadomość: [SIZE=5][COLOR=red]banderas wrócił !!!!!![/COLOR][/SIZE]
  12. [size=5][color=red]banderas wrócił !!!!!![/color][/size]
  13. Kiedy transport? Hotel już zawiadomiony - czeka:)
  14. Banderas wracał do Medor,a że był zmęczony, to czekał na podwózkę;) To kalumnia, że wracał do michy, bo poszedłby do Luki, albo do Pruszkowa, albo do McDonalds:evil_lol:
  15. Wyś:Cool!::Cool!::Cool!::klacz::klacz::klacz::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:ciskaj tego bydlaka ode mnie, proszę!
  16. O, Jezu Ty mój! Skopałaś mu doopę?!
  17. Warto się narobić, co? Dorotka:) Te godzinne telefony, te dyskusje, burza mózgów, te nerwy i stres. I w końcu szczęśliwy finał:sweetCyb:
  18. [quote name='Renata5']Najskuteczniejszy i działający na dłuższą metę plan to...:snipersm: ...:diabloti:[/QUOTE] Selekcja naturalna - samo się zrobi. Tylko trzeba odpowiednie warunki stworzyć:evil_lol:
  19. No, i co z tego, że jest koniec października? Co, z tego?! Jest ślicznie, ciepło, sucho. Po prostu, bomba!:grins: Ziuteczko, daj pyska!:calus:
  20. Piesek zapewne posiada jakieś imię? Ziuteczko?
  21. Pośpiech to przy łapaniu much - w przypadku Manfreda nie wchodzi w grę. No, chyba, żeby...myszka?:eviltong:
  22. A ta decyzja to jakaś tajemnica? Przepraszam, ze tak namolnie się dopytuję - mam powody.
  23. Witam:) Melduję się na rozkaz;) Kiedy ostatni raz widziano Misia żywego? W imieniu Fundacji Nero oferuję mu miejsce w hotelu na czas znalezienia lepszego rozwiązania.
×
×
  • Create New...