Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. E, tam! To najzwyczajniejsze ludzkie zachowanie i emocje, przecież:evil_lol: Jej, ale by się chciało, żeby tak było...
  2. Elmirko, dzięki stokrotne:) Może dopytamy? Chyba warto, jak wyrażą zgodę?;) Fotki są? Kozaczek nie był zestresowany, nie bał się? Ogonek odkleił się od doopki?
  3. A jaką suchą karmę Maluszek preferuje? On zrozumie, że go nie oddasz, ale zawsze będzie Cię pilnował:) Ale nie martw się - będziesz mogła się poruszać w obrębie koła o określonym promieniu - daje się żyć:evil_lol:
  4. Nie:) To drugi biegun - wiozą Hamera do nowego domku i sprawdzają chętnych na innego jeszcze psiaka.
  5. Doniesienia dopiero wieczorem, bo cały personel w drodze;)
  6. A, świetny pomysł, jeśli technicznie możliwy:) Bardzo jestem ciekawa, czy będziesz musiała robić okienka w budzie:evil_lol:
  7. Domek w Gnieźnie donosi, że tam też pada:shake: Taki październikowy urok - kalosze wzięłyście? A Hamer ma botki?
  8. On Ciebie nie spuszcza z oka, po prostu. A nuż znikniesz, jak jego buda i każdy, kto karmił? Jesteś jego światełkiem w tunelu - musi Cię widzieć:p
  9. Tak w Pruszkowie, gdzie uważano go za brzydala, a niektórzy BRZYDZILI się go dokarmiać:crazyeye: No, to już trzeba nie mieć mózgu.
  10. Są maglowani od trzech dni - znoszą to dzielnie;)
  11. Tak, jutro Ziutka i Luka jadą sprawdzić to osobiście:cool1: Pod Żninem.
  12. Wynocha do wyrka, ale już!:sleeping:
  13. W temacie, jak najbardziej:) Mama szczenów już w domku od jakiegoś czasu. Jest relacja na wątku, troszkę wcześniej.
  14. No, to załatwimy jej dwóch chłopaków do zabawy:) Sądzę, że będzie zadowolona. Czyżby zerwała znajomość z Derkiem?!
  15. To dzieło jednego z tych, którzy nie mówią głośno, ale myślą: " ja nigdy nie będę stary - to niemożliwe!" Fascynująca właściwość ludzkiej psychiki:evil_lol:
  16. Tu też miało być dobrze. Pisałam już u Dusi - Fasolki (czyli Ziarenka:)). Miało... Już raz miałam mieć:puppydog:
  17. Lukasem, podeśle Ci Dabę na maila, ok? I, plisssssssssssss:modla:o watek dla Cheapa, co?:sad:
  18. Genialny skrót myślowy! Zaraz mi Sienkiewicz się nasuwa:razz:
  19. Plan jest taki, że Lazar laduje do końca tygodnia w Nosku - to zależy tylko od Twoich możliwości. Potem już różne warianty wchodzą w grę. Ja nie wiem, czy on teskni za towarzystwem psów, raczej nie przypuszczam. On chce człowieka..
  20. Cicho tu było, bo Dusia, czyli Fasolka miała szansę na domek. Z przyczyn technicznych (sic!) nici z tego w najbliższym czasie. To samo dotyczy Staruszka:mad: Zła jestem!
  21. Tusia pyta, czy Lusia ma allegro? Jest chętna jej zrobić:)
  22. Wyszukiwarka nie działa - widzę tylko zapisane, a jego nie mam, chyba? Cieszę się, że Cię widzę Ziuteczko:)
  23. Nie moge na jego watek trafić:shake: Ciemięga?
  24. Poproszę o taki sam lub podobny domek dla Cheapa - bidy mojej schroniskowej:-(
  25. Pucek jest boski:) Iwona wypowiada się o nim z entuzjazmem. Kapitalna psina:) I taki śliczny, z osobowością i charakterem. I co? Łapy ma za krótkie, czy ogon za długi?
×
×
  • Create New...