Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Strasznie pragnę nowych zdjeć Zuzi, ale Dharma jest bez netu - przykrość niespodziewana. Ale, ale... Jutro Ziutka jedzie, weźmie pendrive... Ok:)
  2. [quote name='malibo57']I jak ta ścieżka? Jeszcze żywa, czy zapomnieć?[/QUOTE] Kropka nie jest do adopcji, ale mamy kilka piesków nakolankowo-kanapowych. Można ten namiar przenieść na inny watek? Do Mojej, np.?
  3. Wszyscy mówią, że jest cudownie piękny. Bo to prawda:p
  4. [quote name='Ziutka']Jutro ciocia Luka jedzie umówić Klementynkę na sterylizację i ją zawieziemy... serce nas boli, że będzie musiała wrócić do tych pijaków :shake: ostatnio wcale nie trzeźwieją :angryy:[/QUOTE] Czyś Ty zdurniała, Ziutka?! W życiu nie wróci do meneli! Po moim trupie.:shake:
  5. Dzięki Kasik! Kochana jesteś:loveu: a puścisz nam wszystkie na maila? Potrzebujemy w większym rozmiarze czasami.
  6. Luka, zmień tytuł na "powrót marnotrawnego":lol:
  7. Normalny, piękny pies! A jak łapina się goi? Ta z martwicą? I znowu śliczne Hienki w tle:)
  8. Dark się rozchorował:( Ma kiepskie wyniki krwi, przestawiamy go na Hepatic RC. Już dostaje leki i kroplówki, czuje się lepiej, ale nie dobrze. Nie ma apetytu, jest osowiały i smutny.
  9. Łatka szaleje z Toffikiem?:crazyeye:
  10. Rozczulająca ta Moja:loveu: A jakie piękne Hieny w tle:razz:
  11. Ludzie, Derek czeka na kanapę - wycieraczkę już miał!
  12. Nie zdali. Właściwie, to żona męża nie zdała oraz ogrodzenie, a właściwie jego brak. Pan bardzo zachęcający, jego syn też, ale w matce rodziny pokutuje pamięć pokoleniowa.
  13. Potrzebny [B]Kluczbork[/B] albo [B]Namysłów[/B]. To najbliższe, większe miejscowości, jeśli nie ma nikogo z [B]Wołczyna[/B].
  14. No, to Ziutka też będzie do niej mówić Moja - i o to chodzi:)
  15. Lukasek, zmień tytuł, bo będziemy ludzi po lasach szukać;)
  16. Twoja ona? To mów jej Moja:razz:
  17. Ramzes jest ok:)
  18. A ja Cekin:)
  19. Zależy skąd się jedzie, Goniu:evil_lol:
  20. Napisz do Neris PW, podrzuci Ci wątek:)
  21. OK! dziękuję:) Nie wiedziałam, że Rudzik ma wątek.
  22. Widocznie jest potrzebny tam, gdzie jest;)
  23. No, tak:) Ona zna ten adres.
  24. Komu podać adres na PW?
  25. [quote name='malibo57'][B]Od wczorajszego wieczora szukamy Banderasa, który sforsował ogrodzenie i udał się w niewiadomym kierunku! Może być w promieniu nawet 60km od Sochaczewa. Wszystkich z miejscowości w tym obszarze prosimy o otwarte oczy i pomoc w poszukiwaniach!!!!! Chętnym do drukowania i rozwieszania ogłoszeń prześlemy tekst na maila. [SIZE=5][COLOR=Red]RATUNKU![/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] Wrócił, Bandzior jeden! Alarm odwołany:)
×
×
  • Create New...