[quote name='malibo57']I jak ta ścieżka? Jeszcze żywa, czy zapomnieć?[/QUOTE]
Kropka nie jest do adopcji, ale mamy kilka piesków nakolankowo-kanapowych. Można ten namiar przenieść na inny watek? Do Mojej, np.?
[quote name='Ziutka']Jutro ciocia Luka jedzie umówić Klementynkę na sterylizację i ją zawieziemy... serce nas boli, że będzie musiała wrócić do tych pijaków :shake: ostatnio wcale nie trzeźwieją :angryy:[/QUOTE]
Czyś Ty zdurniała, Ziutka?! W życiu nie wróci do meneli!
Po moim trupie.:shake:
Dark się rozchorował:( Ma kiepskie wyniki krwi, przestawiamy go na Hepatic RC. Już dostaje leki i kroplówki, czuje się lepiej, ale nie dobrze. Nie ma apetytu, jest osowiały i smutny.
Nie zdali. Właściwie, to żona męża nie zdała oraz ogrodzenie, a właściwie jego brak. Pan bardzo zachęcający, jego syn też, ale w matce rodziny pokutuje pamięć pokoleniowa.
[quote name='malibo57'][B]Od wczorajszego wieczora szukamy Banderasa, który sforsował ogrodzenie i udał się w niewiadomym kierunku!
Może być w promieniu nawet 60km od Sochaczewa.
Wszystkich z miejscowości w tym obszarze prosimy o otwarte oczy i pomoc w poszukiwaniach!!!!!
Chętnym do drukowania i rozwieszania ogłoszeń prześlemy tekst na maila.
[SIZE=5][COLOR=Red]RATUNKU![/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]
Wrócił, Bandzior jeden! Alarm odwołany:)