-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
[MLB] - PEPO - POKAZOWA AMPUTACJA - RATUNKU - Ma dom.
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Bo ten pan "nie mógł przypuszczać, że pies cierpi.." Jakos tak to brzmiało? -
A ja Wam mówię, że te szmery to pic;-) Dorek z Omar doszli do porozumienia w zgodzie z interesem obu stron.:evil_lol: Nie bij....!
-
[MLB] - PEPO - POKAZOWA AMPUTACJA - RATUNKU - Ma dom.
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Dzięki wszystkim, że jesteście i nie zostałyśmy z tym gniewem same. Wśród weterynarzy jest więcej nieuków i niedorobów zawodowych, niż się wydaje, niestety. Pan chyba bardzo chciałby być chirurgiem, ale talentu, wiedzy i umiejętności zabrakło. Od dawna próbuje "wpisać" się do tej grupy zawodowej. Jak zapewne wiecie,w weterynarii nie ma w zasadzie specjalizacji, tzn. nie ma procedur. To, że ktoś jest kardiologiem, ortopedą, chirurgiem, to JEGO wybór. KAŻDY wet ma prawo operować, nawet ten, co "pierwszy raz.." Specjalizacje są w zasadzie umowne. Lekarze wybierają sobie interesującą dziedzinę i nią się zajmują. Nazwy specjalizacji to rzecz umowna. Uczelnia wydaje tylko prawo wykonywania zawodu. Tylko od uczciwości osobistej, intelektu i poziomu moralnego człowieka zależy, czy będzie robił tylko to, co umie, czy to, czego NIKT I NIC mu nie zabrania. Chyba, że sie mylę? -
[MLB] - PEPO - POKAZOWA AMPUTACJA - RATUNKU - Ma dom.
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Witam! To jest prowizoryczny wątek - beda zmiany. Pies jest po FACHOWO wykonanej amputacji!!! Wkleimy opis i fakty. Wczoraj zajmowałyśmy się ratowaniem Pepo, bo tak się nazywa, był u prawdziwego lekarza, dostał leki, jest przygotowywany do operacji, mającej na celu poprawienie tego, co zepsuto. Niestety, teraz można tylko odjąc kikut i sprawić, zeby pies nie cierpiał bólu. Pepo.. Płakać i wrzeszczeć sie chce. Mam tak od wczoraj.:stormy-sad: Nie możemy nic zrobić, żeby ten "fachowiec', co robił amputację, przestał wykonywać zawód. Za krótkie jesteśmy. To nie pierwszy raz. Brak zdjęć rtg łapy - istnieją? Wróćcie wieczorem, przeczytajcie wpis początkowy - będzie inny. -
Jest blisko Was Ranczo Natura pod Zgierzem. Blisko, hm.. W miarę. Muszę się zastanowić, gdzie jeszcze. DT nie mam. Pod Zgierzem są boksy w budynku dawnej stajni. Czy to jest odpowiednie miejsce? Nie wiem. Trzeba dzwonić i pytać. Jestem gotowa sfinansować pobyt i leczenie Lady w jakiejś porządnej klinice - wydaje mi się, ze ona tego potrzebuje - porządnej diagnostyki i intensywnego leczenia. Potem, na kontynuację może jechać do hotelu lub DT. Ocelot, co macie w pobliżu godnego zaufania? Klinika ze szpitalikiem? Namiary na Ranczo Natura http://ranczonatura.eu/ Mam tam 2 psy, ale nie mam zdania. Dziewczyny z OS tam bywaja, moga powiedzieć cos wiecej. Będę po południu.
-
Sochaczew - malizna SONIA - kto ją pokocha? MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
4,85? Chyba żartujesz? Dałabym jej góra 3,5 - szczupło wygląda;-) A to ciasto jakie było? Lukas, się nie wygłupiaj. Myślisz, że po tym kurczaku na hormonach zrobi się z niej Tosa?:crazyeye: Tfu, tfu! A ciekawe, czy Cheap wrócił już do dawnej wielkości? Po tej przygodzie ze szpinakiem? -
Sochaczew - malizna SONIA - kto ją pokocha? MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Hej! Ludzie - już miałam nie tańczyć, ale sobie potańczę:) :cunao::cunao::cunao::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Omar kochana zawiozła dziś naszą Maliznę do cudnego domku!!! Omar! Relacja!:grins: -
Sochaczew - bardzo kochana dobermanka - DABA - MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam, wszystko w porządku. Dojechali szczęśliwie. Na poczatek Daba spuściła manto haszczakowi (sunia 6 m-cy). Pan wdrożył kolczatkę i próbował je zapoznawać ze sobą - poszło też nieźle, bo już dziś siedzą razem na fotelu. Trzeci piesek nie jest kompletnie zainteresowany Dabą - widać nie jego typ;-) Z kotem Daba jeszcze się nie zetknęła w domu, widać kot tego starannie unika. Ale spotkanie jest nieuniknione. Prosiłam o foty. Mają być. -
Stary OZZY, w drodze do Kiku, czekamy na wiesci :!!!!!
malibo57 replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
To ja bardzo proszę o info na PW, jak przyjdzie pora i to prywatne konto z namiarami. Bardzo...Strasznie się gubię ostatnio. -
Stary OZZY, w drodze do Kiku, czekamy na wiesci :!!!!!
malibo57 replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
Czy już robimy wpłaty? To Mobility Support będzie w sam raz. Albo podobna:) -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
malibo57 replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy Uszatek dostał już depomedrol? -
Amen - Dorek górą!!!
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A Karsivan jakoś dotarł przez te śniegi do Frania? Mam nadzieję. -
Witam o świcie! Lepiej późno/wcześnie, niż wcale. Asior mnie tu zaprosiła. I co widzę? Znajomych, 2 oferty DT i 1 DS. Czy tak? Księgową nie jestem, mogę się mylić. Z atmosfery na wątku sądząc, sukces jest tu oczekiwany:) Na razie czekamy na wyniki badań, tak? I do końca stycznia oraz 15 lutego. No, to jestem z Wami.
-
Sochaczew - bardzo kochana dobermanka - DABA - MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Nie ma, ale to moja wina. Zanim złapię trochę czasu na telefon, to jest północ i nie wypada dzwonić. Jutro?.. -
Stary OZZY, w drodze do Kiku, czekamy na wiesci :!!!!!
malibo57 replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
Cześć dziewczynki! Emi, ja Cię nie śledzę, uwierz mi. A moze tu jakis wujaszek jest, a ja tak...Ale co tam. To deklaruje "kwotę sugerowaną" - 30 stałej. Mogę wtrącić się w dyskusje o karmach? Orijen jest cudowną karmą, ale nie nadaje się dla starszych psów. Taka ilość białka rozwala im nerki i wątrobę. Weźcie pod uwagę, że "w naturze" one dawno by nie żyły. Ozzi potrzebuje dobrej jakości karmy o zaw. białka nie wiecej jak 22-28%. Jeśli potrzebuje stale leków przeciwzapalnych lub przeciwbólowych, to powinien byc na Hepaticu, RC np. To załatwia osłonę watroby. Jesli ma kłopoty z wchłanianiem, przyswajaniem lub trawieniem, to Intestinal RC. Ufff! Ciocia M. wykłada! Przepraszam, ale to taka moja słabość;-) -
Cześć chłopaku o tajemniczym imieniu! Borys - ładnie. Borys NIE może zostać dłużej w boksie. Bo się zapadnie...