-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Pewnie:) Byłoby cudnie, gdyby znalazł się domek dla Falka!
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
malibo57 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chłopak nie wybrzydza, rzuca się na KAŻDĄ chrupkę, jak szalony - biedny żuk... -
Kapsel przebywa w domu tymczasowym, który chyba zamieni się w ds
malibo57 replied to danal1983's topic in Już w nowym domu
[quote name='danal1983']malibo masz pelna skrzynke[/QUOTE] Słowo daję, że nie. -
[quote name='malibo57']Dobry wieczór wszystkim! Nowiny znam - deklaruję 50 stałej dla Luckiego.[/QUOTE] Proszę mnie zapisać:mad:I nie spać!
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Witam! Rozmawiałam dziś z Panią Asią. Lekarz obejrzał oczy Marsa i diagnoza jest następująca - Mars ma podwijające się powieki, obydwie wymagają korekty chirurgicznej. Oczy łzawią, są już ranki - chyba nie ma na co czekać? Standardowy koszt operacji - 300, ale liczymy na zniżkę dla bezdomniaków;-) Mal, przekażesz pani Asi decyzję, jak już zapadnie? Odyn szaleje ze szczeniakiem pani Asi:) Skacze, jak młodzik, chociaż łapki sztywne, ale za to pychol uśmiechnięty. -
Kapsel przebywa w domu tymczasowym, który chyba zamieni się w ds
malibo57 replied to danal1983's topic in Już w nowym domu
Danal, i bardzo prosimy o spis deklaracji i wpłat w 1-szym poście. Przyjełyśmy z Emi zasadę, że, jak nie ma porządku w 1-szym poście, to wynosimy sie z wątku - Emi, na pomoc! -
Dobry wieczór wszystkim! Nowiny znam - deklaruję 50 stałej dla Luckiego.
-
Kapsel przebywa w domu tymczasowym, który chyba zamieni się w ds
malibo57 replied to danal1983's topic in Już w nowym domu
Pewnie jestem nie w tempo, bo nie mam pojęcia, do jakiego DT Kapsel jedzie po operacji? -
[quote name='mmd']Poczekaj sekundę, zaraz Ci wyślę jej konto:)[/QUOTE] O, to ja też poproszę! Wysłałam PW, ale skoro Wunia poza domem..
-
O, jest nasze kochanie! Wczoraj odwiedziłyśmy Falka z Julką, dowiozłyśmy nowe szelki, Preventic i koszmarny kolorystycznie pojemnik na karmę;-) Aha, i smarowidełka na odgniecione łokcie. Faluś ma się znakomicie, chyba lepiej, niż przed operacją. Możliwe, że ten kieł był pęknięty już wcześniej i mu dolegał. Jest uśmiechnięty od ucha do ucha, ma apetyt, jako "dziecko w chorobie" melduje się na łóżku. Kręci się bez przerwy, wszystko go interesuje:) Dziś jego "papiery" i zdjęcia rtg pojechały z Omar do konsultacji u dr Żak i dra Sterny. Mamy pokazać Falka "na żywo" 22-go lutego, w czwartek., tzn, 10 dni po II dawce Trocoxilu. Psina zostanie jeszcze raz zbadana klinicznie, wszystkie kosteczki i ścięgna - może jednak uda nam się uniknąć tej operacji ścięcia główki kości udowej. To zawsze zdążymy zrobić - bo to taka ostateczność. Magda dziękuję! Zwróćcie uwagę, że dziękuję Magdzie już na drugim wątku, a to jeszcze nie koniec... Ziuteczko, wyszeptałam mu na uszko wszystkie wyznania i przekazałam buziaki w Truskawę Nosową!
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
malibo57 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Nie widzę mojej wpłaty - 200 - na transport. Przelew poszedł kilka dni temu. Nie widzę jej, ani w deklaracjach, ani we wpłatach. -
Pies musi być jutro w Warszawie u Omar. Termin na operację u dra Sterny ma na czwartek - był i na dziś, ale to nie do zrobienia;-) Omar powinna dostać od nas pomnik lub chociaż dyplom Najsprawniejszego Przyjaciela Psa. Przy okazji załatwiła naszemu psu Basterowi termin na dziś, z dziś, na dziś:crazyeye: Baster właśnie jedzie do dra Sterny.. Ja jestem w szoku. Omar!:kciuki:
-
[quote name='Ellig']doc Jacek Sterna przyjmuje rowniez na SGGW, gdzie wyklada tam jest o wiele lepszy szpital niz na Bemowie:)[/QUOTE] Szpital na SGGW nie przyjmuje nowych pacjentów - został zamkniety juz jakis czas temu. Był nieopłacalny - bez komentarza.
-
Sochaczew - Wstrząsająca historia małej LULU - SZCZĘŚLIWIE ZAKOŃCZONA
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No, nie mogę:) Czy to Lulu w nowym domku? A podobno są jeszcze zdjęcia z pożegnania w Nosku, ale... -
Kropka - na dzień kobiet dostała DOM!!!!!!!
malibo57 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='dalmibea']super !!!! pytaja sie , robia nadzieje, a potem cichutko sie zmywaja[/QUOTE] No, nie do końca i niekoniecznie. Dziś jest sprawdzany dom w Niemczech dla Kropki. Ile macie do granicy? O to tez pytają. -
[quote name='demi']psy bezdomne podobno są traktowane BARDZO ulgowo, można spróbować. http://www.vetoborniki.pl/viewpage.php?page_id=3 Zdaje mi się, że o tym miejscu juz była dyskusja powyżej? Czy pomyliłam watki i to było u Rokiego? O ile pamietam, cena ulgowa była 20/doba plus 10/doba specjalistyczna karma dla rekonwalescenta. Razem 30/doba.
-
A, jeszcze Rotka, Jaro i Leszek. W Popielarni, przypuszczam. Poza tym, pani Alina wróciła już do pracy w schronisku w Milanówku. Czy ma czas, żeby jeździć codziennie do Popielarni? Szukamy, gdzie się da. Nie musi być w pobliżu Łodzi. Byle miejsce było domowe i z dobra opieką.
-
[quote name='Talcott']Jak na razie to tylko Ty tak uważasz.[/QUOTE] Nie, nie tylko. Ja tez tak uważam. Obecnie u Aliny w Jaktorowie przebywa Czarek, Staszek, Lenka, Frodo, amstaff. Jest jeszcze Aldo i kilka psów w Popielarni. GDZIE jest miejsce dla psa po operacji?
-
Tak wyszło - Szoko jedzie jutro do DS. Odezwę się:)
-
Jest gdzies watek hotelowy - poszukam. Tam sa tez namiary.
-
Mnie też nie chodzi o boks, ale w Popielarni to nie sa warunki domowe. Tam sa miejsca w budynku, ale tam z psami nikt nie mieszka - to jest pusty dom. Jest opiekunka, ale w innym budyneczku. Przynajmniej tyle nam powiedziano i pokazano przy okazji wizyty.
-
Czy miejsce u pani Aliny jest w Jaktorowie, czy w Popielarni? Bo wiem, że juz kilka psiaków jest u Pani w domu w Jaktorowie. Czarek, Lenka, Staszek i chyba to nie wszystko. Są chyba jeszcze psiaki domowe. Czy znajdzie sie miejsce i warunki dla psa po operacji kregosłupa?