Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Mam miejsce u mariamc dla Damy. Od zaraz. Wprawdzie w kojcu zewnętrznym, ale 80-metrowym. Pytanie jest następujące: czy Dama toleruje inne psy? Gdyż w tym kojcu mieszka staruszek Ziomal, który wręcz pragnie damskiego towarzystwa i bardzo za nim tęskni. Ale musimy wiedzieć, czy i Dama tęskni za towarzystwem. Koszt 250/m-c w tym gotowana karma i koszty transportu. Na wybiegu są 2 bardzo dobrze ocieplone i zaizolowane budy - Z Ziomalem mieszkała suczka, która poszła do adopcji i chłopina jest smutny.
  2. No, i Mielec jest full - Teresa, jak mówiłam "wstawia" tam szpicowatą z ulicy. Może początek marca. Qurczę, może u DIF? Ale tam drogo, niestety.
  3. Qurcze, w Brzyściu brak miejsc - Teresa przywozi tam szpicowatą z ulicy. Szukam dalej.
  4. Witam! O, jest już Czia. Właśnie chciałam dodać, że Międzyrzecz, to Gorzów, Zielona Góra. Nie ma założycielki? Oby to nie był tzw "granat".
  5. Witam! O, jest już Czia. Właśnie chciałam dodać, że Międzyrzecz, to Gorzów, Zielona Góra. Nie ma założycielki? Oby to nie był tzw "granat".
  6. A co Ona tak milczy? Ze szczęścia zaniemówiła?
  7. :) Domyślam się, że to po tym kontredansie dyplomatycznym z ostatniego tygodnia:evil_lol: Teraz musisz się odtruć.
  8. Nie ma. Cholery można dostać!Jutro zadzwonię, mam kilka spraw. Ale czasami to już nie mam siły, tzn. cierpliwości:mad:
  9. Jejku, boi się:( To niedobrze. Wiesz, pomyślałam sobie, że tam faktycznie mogą teraz zwierzęta podchodzić. Boi sie coraz bardziej? Zauważyłaś?
  10. Ankietę p/adopcyjną ma wypełnić - podeślę. Sama kawka nie pomoże:shake:
  11. No, Ketunia, gratulacje! Odważyłaś się zapytać;-) W razie czego, to konto mam:diabloti:
  12. Moje 200, to było na transport - tak mam zapisane.
  13. Przy odśnieżaniu?;-) Niezła mysl.
  14. A, przepraszam, Bubcia to na wściekliznę szczepiona? A p/wirusówki?
  15. Przelew na operacje poszedł. Danal, poproszę o info na PW, jak zapadnie decyzja, gdzie pies jedzie i o nr konta DT lub hotelu - zrobię przelew bezpośrednio tam.
  16. Przypuszczam:) Ale musimy jakis rezerwowy DT znaleźć, bo od poniedziałku szkoła...
  17. O, witam:) Jesteśmy dumni z Odyna. Taki szlachetny pies.
  18. Nie zapomnij o Prosiaczku:evil_lol: Majqa, dzięki za info.
  19. Nic Ci nie zostało? Szkoda.. No, prosze, gdzie to konto dla Szanty? Jesli nie ma jeszcze ustalonego, to prosze o PM, jak juz ustalicie. Dziekuję, musze uciekać.
  20. Pomózcie zakołowanej - kto zbiera na Szantę? Jakis nr konta? Chcę wpłacic moja deklaracje, bo w końcu ten codzienny stres mnie zabije. Wpadam w panike, że zapomniałam przelać.
  21. Asiu, jest szansa, że Omar udało się dziś coś zrobić - jutro dostanę i wysyłam od razu do Ciebie:) Ale ten w kubraczku jest tez śliczny.
×
×
  • Create New...