-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
mmd replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Wygrzebałam takie jedno. Źle mi powychodziły zdjęcia dzisiaj. Zamiast się przyłożyć do roboty, zajęłam się wygłupami i takie efekty. Ale ślicznie patrzy :) [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/774/obraz198r.jpg[/IMG] -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='CoolCaty']Adaśku, co tam u Ciebie kochany?[/QUOTE] Serwis informacyjny ma być po 20.00. Poprosiłam też Asik o zdobycie i wklejenie zdjęcia - od przodu :) -
Ledwo wkleiłam pierwsze zdjęcia, już Mania do mnie dzwoniła :diabloti: Z całej rozmowy wyszło, że jeśli maluchy znajda domy za tydzień, to mamusia będzie do ciachnięcia. Co robi Mania? Szuka domów maluchom ;) Jest gotowa zabrać psinę nawet dobę po sterylce. Myślę, że to o tyle dobry pomysł, że u Zuzki jest ta wesoła gromadka i lepiej, żeby dziewczyna miała spokój. U mnie co prawda jeden, ale robi za pięciu. A Zuzka nie wiem jak to robi, ale pięknie wyprowadza psy ze smutków :) Całe stado jest takie radosne, same fajne psiaki. Ta mała dobra jest - trochę brykaliśmy z Frykasem, a ona siedziała obrażona na krześle i powarkiwała, zazdrośnica jedna;)
-
No to zobaczymy, co będzie ;) Jak maluchy sobie pójdą, sunię można ciachnąć i zaraz Mania ją porwie :razz: [URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniaczki-do-adopcji-beda-malutkie-W0QQAdIdZ263601586[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,28512,Lw==.html[/URL] [URL]http://lodz.szerlok.pl/oferta/szczeniaczki-do-adopcji-beda-malutkie-ID5a7v.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,28513,Lw==.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/11634333_szczeniaki_do_adopcji_jest_piesek_i.html[/URL] Jeszcze jedno z córeczką [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2481/mala4k.jpg[/IMG] I chłopaczek: [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6794/maly6.jpg[/IMG]
-
Smutne oczy wypatrujące pomocy - JUŻ W KOCHAJACYM DOMKU !!!!
mmd replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Dziś byłam w odwiedzinach i wybawiłam się z Frykasem. To bardzo fajny, rozrywkowy psiaczek ;) Sierść ma jak szczotka druciana:diabloti: jakiś foxterier wśród przodków był na pewno. Chłopak trochę się rozbrykał, ale ja zabawowa ciotka jestem, w efekcie na zrobionych ze 30 zdjęć tylko jedno jest takie, na którym widać cokolwiek, nie jest rozmazane i jest buzia zamiast np. ogonka :) [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7299/frykas.jpg[/IMG] -
Chłopczyk - słodki misio :) zajęty głównie poszukiwaniem czegoś do jedzenia, cały czas kręcił się koło mnie (moją rodzinę sobie upatrzył;)) [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1127/mlody1k.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8445/mlody2.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2599/mlody4.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9392/mlody3.jpg[/IMG]
-
Wszystkie kluseczki mają się doskonale. Nie poznałam naszej suni. Z wystraszonej sierotki zrobił się wesoły, podskakujący psiak :) Przywitała mnie jak dobrą znajomą, a później pojechaliśmy. Mamusia waży 4600, synek 1100 chyba, a córka 800. Robale - mam nadzieję - zdychają. Dziewczynka odżyje bez nich i bez tych dwóch większych "pasożytów", ona już prawie nie ma mleka, małe jedzą samodzielnie. Dziś dostały 1 kg startera dla Yorków do chrupania ode mnie. Dzieciaki mogą miec nawet 6 tygodni, zębiska mają, łażą prześmiesznie. Zaczynam je ogłaszać - CC twierdzi, że za tydzien po szczepieniach mogą sobie iść w świat. Warto oszczędzać sunię, bo ona jest wymęczona, jeszcze te obrzydliwe robale nie chcą się od niej odczepić, to już drugie odrobaczanie, może teraz dadzą jej spokój. [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/191/rodzina1.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3876/rodzina2.jpg[/IMG]
-
[quote name='AniaGucio']UBOCZE, nie ma za co przepraszać!! Smutna historia, ale myślę, źe gdyby dziewczyna się uparła, to dałoby się coś z tym jego szczekaniem zrobić... Cchiałam Was zapytać, czy nie znacie kogoś z Płońska lub okolic - możliwe, że będę potrzebowała kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej[/QUOTE] Dla Rufusa?
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wisienka na torcie :) Dobrze mu będzie. Nawet żółtą piłeczkę ma. -
[quote name='elmira']A czy pyta ktoś o tą małą, łaciatą? Jak by co to przepraszam za OT:) Ale tutaj zobaczyłam tą malutka, to i tu pytam.[/QUOTE] Nie. Strasznie mi jej żal, jedyne co moge to porobić ogłoszenia, ale nie bywam w schronie, nie mam jak pilnować tego, czy tam jest czy nie. [quote name='mania1979']mam nadzieję, że nie :lol: proszę ja od nas wyściskać (tylko nie za mocno) i ucałować :buzi:-o tak,bo miejsce na kanapie czeka[/QUOTE] Jak się umówimy z CoolCaty na odrobaczanko i miałbym zabierać rodzinkę to wyściskam. Nie za mocno, bo ona bardzo delikatna :) Na razie Zuzka musi wyściskać. Zuzka, czy potrzeba czegoś?
-
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Mi Asik przysłała jedną fotkę, ale pupska Adasia, to nie będę wklejać :diabloti: -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='CoolCaty']Rzuca Pańci patyczki - ale jaja hi hi hi[/QUOTE] Pańcia się uczy aportować ;) -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Mało kto tu zagląda. Teraz nuuuda, ale to dobrze :)