Oj Eliku, no coś ty! Zgłupiałeś ? :)
Musisz z nim troszkę poćwiczyć, pokazać, że to Ty rządzisz, że nie musi tak reagować, że nie ma obowiazku pilnowania domku :) W sumie, to ja też bym się wściekła jakby mi ktoś bez pukania wchodził do domku, hehe. Będzie dobrze, może niech się trochę Elik pozna z sąsiadem? :)