Jump to content
Dogomania

kamilawa

Members
  • Posts

    5040
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kamilawa

  1. [quote name='agaga21'][url]http://www.dogomania.pl/threads/190092-NIELEGALNA-HODOWLA-W-KALISZU-Pom%C3%B3%C5%BCmy-razem/page2?p=15132722#post15132722[/url][/QUOTE] Dzięki Agaga. :) No i kolejny Astuś... Wczoraj przywieziony z pobliskiej miejscowości, gdzie odbył już kwarantannę - niestety nikt się nie zjawił po psiaka. Nie muszę dodawać, że ja już zakochana :) Na imię dostał Alvaro, ma około 3 lat. Jest wspaniały, troszkę zestresowany nowym miejscem, mimo to wczoraj mnie całą wycałował, chciał się bawić. Z psami ok, nie reaguje dopóki nikt go nie zaczepi. Bardzo mądry. Szybko się wszystkiego nauczy. Do adopcji pójdzie oczywiście po kastracji, jest zaszczepiony przeciwko wściekliźnie. [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1073/dsc02074le.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1553/dsc02080t.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8421/dsc02075l.jpg[/IMG] Oczywiście wyskoczył :) Musieliśmy go na chwilę wsadzić by porobić zdjęcia, ale dużo nam nie pomógł :) teraz ma czyściej oczywiście i jest w większym boksie. Nie mamy miejsca w boksach w ogóle dlatego na razie siedzi w "lecznicy". [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/5200/dsc02077q.jpg[/IMG] Jest w schronisku w Iławie.
  2. [quote name='zuzia_kuzik']Moze ktos ma jakies fanty na bazarek??[/QUOTE] No ja właśnie mam zamiar zrobić bazarek... Powoli powiększa mi się "zapas" :) Jeśli ktoś chce coś podarować, to proszę... Bo w cale dużo tego nie ma...
  3. [quote name='beataczl']ja dorzuce, tylko nie wiem czy uda mi sie na jutro zdjecia zrobic czy na pojutrze, bo nie mam aparatu i musze kogos poprosic...[/QUOTE] Dziękuję bardzo !! [quote name='malwi']czy jest wątek tej pseudohodowli ?[/QUOTE] [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=4753[/url] Czy ktoś, kto jest na bieżąco może założyć wątek tu na dogo?
  4. [quote name='giselle4']I JESZCZE JEDEN NA KWARANTANNIE I JEDEN [ona]zaraz zostanie przywieziona mnie opadaja rece:([/QUOTE] a u nas... dwa astki, wcxzoraj kolejnego przywieźli - ja oczywiście zakochana w cudnej mordce. A do tego kaukaz ma być jeszcze na dniach. Całe szczęście jeden z Astków niedługo poleci do dobrego domku... A Tao ogłosiłam, później napiszę gdzie.
  5. Jestem. Później poczytam.
  6. [quote name='kamilawa']Chcę zrobić bazarek na ratowanie ttb stamtąd, może ktoś chce dorzucić kilka fantów? Proszę... :)[/QUOTE] Nikt? :( Szkoda.
  7. [quote name='agaga21'][B]TRAGEDIA!!![/B] ZOBACZCIE: [URL]http://interwencja.interia.pl/news?inf=1512305[/URL] jest tam odnośnik do reportażu [CENTER][URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:window.close%28%29"][IMG]http://img.interia.pl/interwencja/nimg/f/z/Kto_pomoze_psom_4437778.jpg[/IMG][/URL][/CENTER][/QUOTE] Chcę zrobić bazarek na ratowanie TTb stamtąd, możektoś chce dorzucić kilka fantów? Proszę... :)
  8. [quote name='BeaBono']Weronika napisała, że pomyśli nad tekstem i że nie życzy sobie tytułu typu "pani mnie nie chce", bo to nieprawda.[/QUOTE] To jaka jest prawda? Pani jej nie chce i już, można to nazwać inaczej, np.: Pani chce się mnie pozbyć bo się boję, Pani ma mnie dość, Pani nie chce mi poświęcić czasu, Pani chce mnie oddać. Ale to wszystko wyraża jedno. Wnerwia mnie to cholera jasna nie wiadomo jak! Ja latami prosiłam o psa, kota czy chomika. A tutaj jeden mały problem i psa najlepiej się pozbyć! Chcesz ją oddać tylko dlatego, że się boi? Powiedzmy, że Rucia znajdzie dom dzięki ogłoszeniom zakupionych przez Rytkę i co dalej? Weźmiesz kolejnego psa, albo ze schroniska, albo kupisz na rynku, albo weźmiesz od znajomych, bo malutkie szczeniaki się urodziły, albo zachce Ci się psa rasowego to kupisz na allegro za 200 zł. I co, pies znów będzie się bał - to do widzenia. Znów dogomania i znów szukanie psu domu. Ile razy już takie sytuacje się zdarzały? [quote name='BeaBono']Rucia nie jest wysterylizowana.[/QUOTE] Weroniko, jeśli chcesz szukać domu dla Ruci proszę wysterylizuj ją najpierw. Chyba nie chcesz żeby co roku miała szczeniaki, którym później też będziemy szukać domu.
  9. [quote name='Piromanka']I co ze zdjęciami? Nie chcemy wysłać czarnuszka do domu??[/QUOTE] Chcemy :( Zupełniemi z glowy wypadło. Będę w poniedziałek w schronie to zrobię jak będzie ładna pogoda.
  10. Po tym jak widziałam chłopaków na żywo wydają mi się jeszcze piękniejsi niż na samym początku, gdy widziałam ich na fotkach :D Super cuda :)
  11. Czy sunia jest wysterylizowana? Należałoby to zrobić przed adopcją. No właśnie, czy rodzice wyrażają zgodę? Wiedzą co ich dziecko chce zrobić?
  12. Maluszek okazał się dziewczyną :) Jest w fundacji u Amikat. Grażynka napisała mi, ze domku nie szuka :)
  13. [quote name='rytka']ja wykupie ogłoszenia na bazarku dla tej suni.[/QUOTE] Rytka, proszę nie wydawaj pieniędzy (nawet jeśli kaska miałby pójśc na bezdomniaki) ! Niech dziewczyna sama porobi trochę ogłoszeń! To nie boli. Nie możemy jej wyręczać. Szkoda psa, ale najpierw niech sama poszuka jej domu.
  14. Dziewczyno, nie osłabiaj mnie! Jakie prywatne schronisko ma kilka psów na krzyż? Może tak było kiedyś, teraz wszystke są zawalone po brzegi. I nie ma 5 tylko 50 psów, nie 10 tylko 100. Żadna fundacja nie przyjmie twojego psa, jest tak wiele bezdomnych psów, które potrzebują natychmiast pomocy. Nikt nie będzie za Tobą latał i proponował domu dla Twojej suni! Allegro, alegratka, świstak. Jest pełno stron. Jak wejdziesz w dział do adopcji/znalezione to jest przyklejony temat stron internetowych naktórych możesz ogłaszać swojego psa.
  15. [quote name='xmartix']poodnawiałam jej ogłoszenia[/QUOTE] Dziękuję ! ;*
  16. Do góry kochany maluszku.
  17. [quote name='nemesea']jest zainteresowanie pieskiem?[/QUOTE] Jest. Właśnie czytam maila od pewnej pani. Maluch na DT. Dopytam sie jutro Grażyny.
  18. Buziaki dla Pixelka ;)
  19. [quote name='Isadora7']Dzień dobry Pixelku[/QUOTE] Dzień dobry cioteczki ;)
  20. [quote name='toyota']Bardzo fajna sunia.[/QUOTE] Cuuuuuuuuuuudowna :) Mam zapytanie o Babulinke.
  21. Ależ zrobił jak najlepsze wrażenie! :) Jest wspaniały, mówiłam Ci, że uwielbiam taki typ psa, nie tylko leniwca, który męczy mnie o głaskanie, hihi. Przyszły własciciel będzie miał wspaniałego, pięknego i mądrego psa. Ciotki - nawet nie wiecie jak on się pięknie slucha Oli! :) Ja jestem zakochana :) A Piegus - BAJKA, cudo, cudo, cudo! :D I przyznam się do jednego :D Stresik mały byl przed spotkaniem chyba :D Bo gdy przechodziłam przez ulicę walnęłam / bo uderzenuiem nazwac tego nie mozna / brzuchem o słupek. Do tej pory mnie boli, hehe. Ale potem miły spacerek mnie zrelaksował :P Mam nadzieję, że Pixel szybko znajdzie domek. Eh, że też mam takich okropnych rodziców ;) Dziękuję za fajny spacer, mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy. Aha, metrem spokojnie dojechałam, ba! nawet do dobrego autobusu wsiadlam :D Oczywiście braciszek postanowil mnie zostawic, spotkalismy sie w domu :P Pozdrawiam.
  22. Ale mi głupio, tak chciałam pomóc... Przepraszam :( Bilbo, trzymam za Ciebie kciuki chlopaku, niech Ci się życie dobrze potoczy. Pozdrawiam cioteczki, nie wiem kiedy znów wpadnę...
  23. [quote name='giselle4']po wyszorowaniu bardzo dokładnym pokładow brudu znalazłymy tatuaz....[/QUOTE] Szukajcie właściciela, może akurat? Moze się tylko zgubiła...
×
×
  • Create New...