Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. kaszy bym nie dawała wcale, ziemniaków też. lepszy już ryż. przede wszystkim do weta, chociażby zadzwonić. i jak mały wymiotuje - pilnuj żeby pił wodę.
  2. Ale sobie gniazdko chłopak uwił. A przygoda stresująca, najważniejsze, że się znalazł
  3. [quote name='Arden'] Pewnie. Bo trzymiesięczne berneńczyki to dosłownie rozrywają na strzępy, co nie? :diabloti:[/quote] Jasne że rozrywają, ostatnio 4miesięczny chciał mojego szczeniaka zjeść :diabloti: :megagrin: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/8194/p1080763wo5.jpg[/IMG][/URL]
  4. my mamy taki gwizdek: TRIXIE Gwizdek dla psa ultradźwiękowy (cichy) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/5654/gwizdbs4.jpg[/IMG][/URL]
  5. działa lepiej niż wołanie :evil_lol: najpierw jak był blisko mnie gwizdalam i wołałam go po imieniu - przyszedł - wielka radość i nagradzanie, najlepiej czymś naprawdę specjalnym - u nas plasterki parówki. Potem z czasem coraz większa odległość - gwizd + wołanie po imieniu. Jak działało bezbłędnie - wystarczał sam gwizd. Pojął w kilka dni, ze 3 chyba. Ale jak np jest czymś zaaferowany, albo się bawi z innym psem - wtedy nie jest do końca odwoływalny. Ale pracujemy nad tym. I witamy u nas :D
  6. a foty maluchowi cyknęłaś jakieś? :diabloti:
  7. Ja ostatnio byłam w szoku, bo spotkałam bardzo rezolutną dziewczynkę. Mała w wieku przedszkolnym, ze 4 latka, wygadana :razz: Podeszła do mnie i do szczeniaka, zapytała, czy może pogłaskać, jak się wabi. Powiedziała że ładny jest i miły, i że ona też kiedyś będzie mieć pieska, pokazała mi kolorowanką, którą niosła, potem powiedziała grzecznie "do widzenia, pa pa piesku" i poszła, bo ja tato wołał. Ja zostałam wybałuszając oczy na ten cud natury :crazyeye:. Tylko to, że szczeniak chciał już na trawkę siusiu powstrzymało mnie przed pójściem za nią, i serdecznym pogratulowaniu rodzicom udanej latorośli... Co za odmiana przed dzieciakami piszczącymi wysokimi tonami na widok szczeniaka: "MAAAMUUUSIUUUU, JA SIĘ GO BOOOJĘĘĘĘ!!", gdy pies nawet na nia nie patrzy, a wącha trawkę... No fakt, po rozdarciu ryjka przez dziecko popatrzył... :cool3:
  8. Gratuluję Wam wszystkim sukcesów :loveu: dogomaniacka brać dała czadu :diabloti:
  9. Dziękuję za wymiary, więc zostanie taka jaka jest :lol: A dziś filmik z przywoływaniem na gwizdek o wysokich tonach. Tony tak wysokie, że ja ich na filmiku nie słyszę :D Ale zapewniam, że gwizd nastąpił w okolicach drugiej sekundy :diabloti: [url=http://www.youtube.com/watch?v=kBoAR-wzE2M]YouTube - gwizdek[/url]
  10. Darianna

    Nelli

    Przepiękna dziewczynka, długonoga i szczuplutka :loveu: Gratuluję galerii, wstawiaj często nowe zdjęcia ps. w jednym poście można dać co najwięcej 5 zdjęć, taki regulamin. Także następnym razem rozdziel te fotki na kilka wypowiedzi, żeby się moderator nie czepiał :evil_lol:
  11. Podobny, zwłaszcza na pierwszym i drugim zdjęciu :) Mam pytanie, ile obwodu szyi ma dorosły seter? Bo kupiłam obróżkę na targach, chcę ją przyciąć, bo wydaje mi się, że za długa będzie (teraz jest za długa, a nie chcę żeby się przez 3 miesiące bezproduktywnie ciągnęła :D) maluch ma teraz niecałe 30 cm obwodu szyi, obróżkę mam na 50 cm. żakardowa, więc można przyciąć.
  12. Nie, byłam sama wczoraj przy ringu, malucha na wystawę nie brałam - brak szczepienia na wściekliznę (dopiero w przyszłym tyg pierwsze), rejestracji w ZK no i bez zgłoszenia na wystawę :diabloti: ja to byłam ta taka zagubiona w granatowej kurtce i różowej chuście na szyi :oops:
  13. Witamy witamy, my tu z rewizytą :diabloti: Andy przesłodki, i ten niebieski jaki twarzowy... Ja mam problem, co do rudego dobrać, żeby pasowało :diabloti:
  14. Witamy nowych gości i wiernych dotychczasowych czytelników :loveu:
  15. Kreciki przesłodkie, gratulacje dla dumnego tatusia :loveu:
  16. Darianna

    Nelli

    wysłałam Ci załącznik w mailu z instrukcją, powodzenia :p wklejam zdjęcie, z którym Ci nie wychodziło: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7284/75797749df4.jpg[/IMG][/URL] ps. piękny seterek, napisz coś więcej o nim :)
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8915/p1080737ze0.jpg[/IMG][/URL] strach ma wielkie oczy :crazyeye: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4975/p1080738ut6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4023/p1080739xn4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/262/p1080740nf7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7566/p1080742pi9.jpg[/IMG][/URL]
  18. Wczoraj w Rzeszowie Brando poznał spanielka :loveu: Spanielek umiał latać a jego uszy żyły własnym życiem [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1757/p1080732fv3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6189/p1080733gs7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4272/p1080734am6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/778/p1080735gm2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5379/p1080736zp5.jpg[/IMG][/URL]
  19. u mnie póki co tylko trochę kropi...
  20. Rośnie w oczach maleństwo, to fakt... 6.02.2009 Fotorelacja z obróbki kości cielęcej pt. "Tak kończą wrogowie setera" :pissed: :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/9736/p1080663nz4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4291/p1080665lh2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/3405/p1080667wb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/475/p1080676mh5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7190/p1080680uy0.jpg[/IMG][/URL]
  21. Łoooo, wreszcie nowe zdjęcia cudnego Baaja :) co Celar robił, jak z Baajem tak szalałaś? :) i jakie Ty masz intensywnie zielone oczy, piękne te Twoje zdjęcia :loveu:
  22. obróżka super, sama się rozglądam za czymś nowym dla mojego malca :loveu:
  23. Opłaca się na wystawie kupować zabawki i obroże? Bo nie wiem, czy brać ze sobą większą gotówke, czy przez jakiś sklep internetowy wyjdzie taniej?
  24. Ale co takiego zabronionego miałyście w podpisach?
  25. Zdjęcia z łapania ciasteczek super!
×
×
  • Create New...