-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
Ale ten pomocnik dopasowany do Sajduni kolorystycznie ;) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/17-33.jpg[/url]
-
Moja młodsza ruda latorośl przegryzła mi już dwa kable (jeden od ładowarki do aparatu, drugi od ładowarki do komórki - obie leżały luzem i niepodłączone). No i namolnie wyciąga rzeczy ze zlewu tłucząc przy okazji szklanki i talerze. Latorośl ruda starsza popisała sie pogryzieniem mojego aparatu słuchowego - na szczęście udało się w serwisie go wskrzesić... Obaj z wielką pasją tropią rzeczy do zjedzenie - ostatnim hitem było 2 kilo pomidorów, które zostawiłam na blacie przekonana, że nie ruszą - zjadły wszystko....
-
a jakie preferencje w ocenianiu? :)
-
Ja dziś wysłałam w końcu zgłoszenie :D Także będziemy z duetem szalonych rudych na bank ;)
-
O, a my się zobaczymy w Poznaniu, gdzie moje rude będą Ci z głowy wybijać branie do domu psów myśliwskich ;)
-
na pewno macie łatwiej niż właściciele psów z umaszczeniem mahoniowym ;) Bo do takiego setera to chyba tylko: brąz, czerń, zieleń, czerwień, pomarańcz i żółty :)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Darianna replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Bullila.nl'][URL]http://img2.vpx.pl/up/20090916/15092009070.jpg[/URL] Klementyna widac ledwo zyje:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czesc:loveu:[/quote] To łapanie myszy ją wykończyło :diabloti: -
Ja przeżyłam PP z cieczkująca suką - tzn. byłam z psem, a do prób podchodziła między innymi taka suczka. Na szczęście mój wyczuł ją pod koniec, jak już było po samych próbach jako takich, ale końcówkę dnia miałam spartaczoną.... Uroczyste zakończenie prób trwało z akompaniamentem śpiewów mojego rudzielca i jego wyrywaniem się co sił do suczki.... Inne psy nie wyczuły, ale mój to pies na baby. No i się chłopak męczył, ja męczyłam się z nim.... Bardzo proszę właścicieli suczek o takie planowanie PP, żeby się nie pokryło z cieczką... Ja bym się nawet bała puścić taką suczkę w pole, niedaleko wieś, pełno burków się może po okolicy wałęsać... No i nie muszę wspominać, że gdyby rudzielec wyczuł ją przed próbami lub w trakcie, to bym mogła równie dobrze od razu jechać spowrotem do domu.... A specjalnie ponad 200 km jechałam na nie...
-
Zdjęcia wspaniałe! No i modele niczego sobie :diabloti: Bzikowa, nie chcesz czasem do Dębicy na sesję dwóch rudych wpaść? :cool3::cool3::cool3:
-
trzymamy mocno!!! Dożo medali i fotek przywieźcie :D
-
Też nie zazdroszczę... Moje dwa wariaty burzę ignorują,ewentualnie lecą w stronę,skąd dochodzi grzmot, żeby sprawdzić co to ;) Strzałów też się nie boją - sprawdzone na próbach polowych ;)
-
[URL=http://img6.imageshack.us/i/p1210114.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8779/p1210114.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img5.imageshack.us/i/p1210127.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8839/p1210127.jpg[/IMG][/URL] Dwa wodniaki (w tym jeden odkamieniacz rzeki...) [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1210132.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1760/p1210132.jpg[/IMG][/URL] Szalony Prestolek [URL=http://img15.imageshack.us/i/p1210133.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9471/p1210133.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img33.imageshack.us/i/p1210134.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6109/p1210134.jpg[/IMG][/URL]
-
Brando ma młodego na oku [URL=http://img12.imageshack.us/i/p1210098.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5858/p1210098.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img12.imageshack.us/i/p1210100.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6931/p1210100.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img43.imageshack.us/i/p1210105.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/431/p1210105.jpg[/IMG][/URL] Mały zajączek :D [URL=http://img17.imageshack.us/i/p1210108v.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9180/p1210108v.jpg[/IMG][/URL] ucieszony :) [URL=http://img43.imageshack.us/i/p1210113.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6241/p1210113.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://img14.imageshack.us/i/p1210076.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3990/p1210076.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://img14.imageshack.us/i/p1210084.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/83/p1210084.jpg[/IMG][/URL][/U] Dwa rudzielce [URL="http://img44.imageshack.us/i/p1210090.jpg/"][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/534/p1210090.jpg[/IMG][/URL] Popołudniu było ładnie :D Presto idzie polować... [URL="http://img196.imageshack.us/i/p1210094.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4563/p1210094.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='WeronikaM']wow :-o co to za samochód pomieści tyle wulkanów energii :roll::evil_lol:[/quote] Specjalny seterowy samochód z opancerzeniem :diabloti: A ja zapraszam na poranny horror: "Setery we mgle" [URL=http://img41.imageshack.us/i/p1210035x.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1428/p1210035x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img10.imageshack.us/i/p1210044.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5917/p1210044.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/p1210063q.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5039/p1210063q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1210065.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6143/p1210065.jpg[/IMG][/URL] kto pierwszy do Pańci :diabloti: [URL=http://img199.imageshack.us/i/p1210073.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5435/p1210073.jpg[/IMG][/URL]
-
Nie sądzę, żebyście się doczekali takiego zdjęcia Frania, bo to pozycja wystawowa, a wystawy to znęcanie się nad psami :diabloti::diabloti::diabloti:
-
my też już mamy numerek :D
-
Potrzebuję do Poznania trzeciej ręki na pstrykanie zdjęć ;)
-
Będzie nas oceniał we Wrocławiu - będę wdzięczna o opinię, zwłaszcza w seterach, zwłaszcza irlandach, zwłaszcza w klasie młodzieży :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Borysek jak na setera przyznało znalazł porządny kijek ;)
-
O, Nie mają filcu... Lipa. Ale jak je założę raz na ruski rok z okazji wyjścia na miasto to może tak źle nie będzie ;) Będzie się działo w Zabrzu :D We Wrocku zlot Neivenków, w Zabrzu Lofciaków, a w Poznaniu...? Zlot pogłowia seterów w Polsce ;)
-
jest co gratulować Maśce... Brando ma 10 miesięcy a nawet nie otworzył Mł. Ch. ;)
-
nie tyle pozowaniem co lampą błyskową ;)
-
około 24 zł... bo jeszcze kupowałam jedzenie, ale licząc niecałe 4 zł za sztukę to tak mi wychodzi...