-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
Lolek postanowił sie przefarbować na gordonka? ;)
-
A wiecie, co Wam powiem? Mój Mąż już jest bardziej zaseterowany niż ja ;) Wczoraj mi oznajmił: "Wiesz co, jak będziemy mieć kiedyś dom z ogrodem, to weźmiemy trzeciego setera - tego czarnego z podpalaniem" I kto zaprzeczy, że ja nie jestem toksyczna? ;)
-
Irlandzkie diabły czyli FLASH i NEO (gdziekolwiek jest)
Darianna replied to IrishDevils's topic in Galeria
Nic, tylko w kółko gratulować ;) -
Już wszystko na swoim miejscu - ja w pracy, chłopaki w domu :D Presto stanowczo odmówił wyjazdu od Moniki, widząc otwarte drzwi od samochodu położył się na plecach na podjeździe odmawiając współpracy ;) Trzeba było na rączki :D Za to powitanie z Brando było huczne i już się chyba Presto z powrotem do mnie pogodził ;) Tłuką się chłopaki po staremu ;)
-
normalnie jak głos zza grobu :diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol::diabloti:
-
To i ja się pochwalę Neiven AMOR'S ARROW - doskonały, lokata 1, Zwyciężca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie :-D - otwieramy [B]Championat Młodzieżowy[/B] :) A do tego chłopak przeszedł do finału BIS Junior :) Brawa i ogromne podziękowania dla Oli, która go tak ładnie poprowadziła :) porównanie w klasie [URL="http://img185.imageshack.us/i/p1210979.jpg/"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/7981/p1210979.jpg[/IMG][/URL] porównanie z suczką (notabene - jego siostra ;) [URL="http://img40.imageshack.us/i/zsiostra.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9518/zsiostra.jpg[/IMG][/URL] Porównanie w rasie [URL="http://img196.imageshack.us/i/porownaniefinalowe.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4795/porownaniefinalowe.jpg[/IMG][/URL] BIS Junior gr. VII [URL="http://img183.imageshack.us/i/bisjuniorwgrupie7.jpg/"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/1913/bisjuniorwgrupie7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img59.imageshack.us/i/8d3fcd75b37774femed.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6653/8d3fcd75b37774femed.jpg[/IMG][/URL]
-
Nam również niezmiernie miło było :)
-
Czekamy na wieści od weta i pozdrawiamy :)
-
Jakbym Ci go mogla nie dać ;)
-
Ano, nie wiem, jak Ola to robi ;) Ale może kiedyś mi wyjawi ;) Agnieszko, dziękuję za gratulacje, możesz być dumna z Hawankowego miotu :) pd. Olu, chcesz dalej rudego na Zabrze? ;)
-
Na pewno jest szczęśliwy :D Wszystkiego naj naj naj od dwóch rudych z Podkarpacia :D
-
<------------ Ta obok jest wredną pańcią i rude u niej wstępu na kanapy i łóżka nie mają ;)
-
ha, też się bawiłam w grafologa po dostaniu karty ;)
-
Prosiłam Olę o wystawienie, z kilku powodów: -Jak wystawiałam go ostatnio, to z Gralem przegrał, a znów miał go w klasie... -Tam był na widowni trzon mojej rodziny, pierwszy raz... Bałam się, że mnie trema zje doszczętnie i dam ciała na ringu. -No i Ola jest w handlingu rewelacyjna :D Tebusa, w Poznaniu będę z oba rudymi, poznasz się hurtowo ;)
-
Proszę :) [URL=http://img14.imageshack.us/i/p1220425.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9186/p1220425.jpg[/IMG][/URL]
-
O, słodka mała Grace :D Jak tam dziewczynom od Moniki poszło w Presovie?
-
sesja rodzinna z siostrą :D [URL=http://img196.imageshack.us/i/zsiostradneivenarouse.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9105/zsiostradneivenarouse.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/tacypieknijestesmy.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8783/tacypieknijestesmy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img142.imageshack.us/i/rodzinnyportret.jpg/][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4558/rodzinnyportret.jpg[/IMG][/URL] Finały rudzielców [URL=http://img196.imageshack.us/i/porownaniefinalowe.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4795/porownaniefinalowe.jpg[/IMG][/URL] BIS Junior gr. 7 [URL=http://img183.imageshack.us/i/bisjuniorwgrupie7.jpg/][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/1913/bisjuniorwgrupie7.jpg[/IMG][/URL]
-
opis: "Bardzo harmonija budowa, odpowiednie proporcje, typowa głowa z prawidłowym wycięciem, bdb długość szyi, bdb umięśniona bydowa, kątowanie w porządku, w ruchu dobrze związana linia górna" Trochę pomieszane foty porównanie w klasie - z Gralem - wyniki ;) [URL=http://img185.imageshack.us/i/p1210979.jpg/][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/7981/p1210979.jpg[/IMG][/URL] Brando z Olą walczy o NJwR [URL=http://img40.imageshack.us/i/7264088.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6726/7264088.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/walkaonjwr.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6869/walkaonjwr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/zsiostra.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9518/zsiostra.jpg[/IMG][/URL]
-
JA wogóle nie widzę Felishi... Wymyśliliście ją sobie pewnie ;) ps. Ogromnie gratulacje :D
-
Już mnie niektórzy straszyli na wystawie, żebym lepiej dla zdrowie psychicznego na seterkowy chat nie wchodziła ;) Zaraz coś wlepię, ale mi nieco zajmie, bo brak tu programu do zmniejszania fot i ładują się wieki ;)
-
No to oficjalnie :D Neiven AMOR'S ARROW - doskonały, lokata 1, Zwyciężca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie :D A do tego chłopak przeszedł do finału BIS Junior :D Największe gratulacje i podziękowania należą się Oli :D Z rozmachem otwieramy championat młodzieżowy ;)
-
powiedzieć, że w rzyci masz, kogo ona się boi - jej pies, ona go tak pięknie wychowała, to niech teraz się bawi z owocami swojej pracy.....
-
oj trzymać wszyscy... Bo już raz z Gralem pregraliśmy... Jak znów przegramy, to będę miała na kogo winę zwalić ;)
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Darianna replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Ale to taki miły cyrk :) -
Coby się rude mi nie wytarzało... Bo na do tego talent zaraz po kąpieli... A jutro wystawa ;)