-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Zgadzam się z dziewczynami. Nie spuszczaj psa ze smyczy, a dlaczego pomyslisz? skoro pilnuje się nóg to nie widzisz niebezpieczeństwa, nic błędniejszego, bo...... pies nie zna jeszcze dobrze Twojego głosu i jak sie czegos wystraszy to w panice będzie uciekał, a Ty go nie dowołasz, bo nie jest oschłuchany jeszcze z Tobą, Twoim głosem. Do około dwóch miesięcy nie spuściłabym go ze smyczy.[/QUOTE] Ok, nie martwcie się tak mocno może to troszkę źle zabrzmiało, nie spuszczam Tmisia z oka nawet na chwilę, smyczki mam długie dla obydwojga a to że Tomiś jest taką prześmieszną safandułą rozmiesza mnie przy każdym wyjściu :evil_lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']Halizo - proszę nie puszczaj go bez smyczy pomimo wszystko. Jest u Ciebie tak krótko to raz - dwa nigdy nie przewidzisz co mu strzeli w jednej chwili do głowy - jeśli coś go sprowokuje to na pewno nie dogonisz go i na nic Twoje wołanie... Jeśli stracisz go z oczu może zostać pogryziony przez innego psa, może wpaść pod samochód a w najlepszym razie może znowu zostać bezdomnym - proszę Cię nie ryzykuj i nie spuszczaj go ze smyczy. Automatyczna smycz 6metrowa na taśmie rozwiązuje sprawę - jeszcze raz proszę zaufaj mojemu doświadczeniu.[/QUOTE] Osa ja rozumiem twoje obawy - nie puszczam go nigdzie gdzie jest jakiekolwiek zagrożenie tylko chwilowo na bezpiecznym terenie, wiem że do samczyków startuje ze szczekaniem więc muszę bardzo uważać nawet na smyczy.Ja znam wszystkich właścicieli i ich pieski ale kiedy widzę obcego mam się na baczności.Tomiś to przecudowny pieszczoszek, dzisiaj rano był ze mną na zakupach na murku bo panna Amanda nie miała ochoty jeszcze na wyjście... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
No, Tomi robi pewne postępy ;) okazało się, że na spacerkach o wiele bardziej jest zdyscyplinowany bez smyczy niż na niej....pilnuje się prawie przy nodze a ja tylko muszę uwarzać czy nie zbliża się jakiś futrzak bo chłopczyków nie lubi za bardzo :mad:.Nie śpi z Amandą ale traktują się poprawnie :roll: Jest strasznym pieszczochem, właśnie wcisnął się do mnie na fotel i przysypia :p -
4,3kg Star-Zgredek grzeje już pupę w domu :))) ha!
haliza replied to mru's topic in Już w nowym domu
O, fajnie, że tak u Was normalnie :loveu: myzianka dla Starusia i duuuuużo zdrówka :evil_lol: -
Ale super wieści o Franusiu :multi:
-
Niewidomy Ciapek kerry blue-już po operacji - widzi I MA NOWY DOM !!!
haliza replied to elaja's topic in Już w nowym domu
Witaj Ciapusiu, nie zaglądałam kilka dni do ciebie i twoich kochanych cioć :loveu: - zdjęcia są rewelacyjne, oczywiście nigdy by się nie udały gdybyś ty nie był taki piękny :eviltong: Cudowne zwierzątko i tak się cieszę, że już po operacji, oby wszystko było dobrze:roll: Bardzo bym chciała aby znalazł domek najlepszy na świecie, u ludzi którzy kochają teriery i wiedzą jak z nimi postępować :painting: -
To czekamy, może coś drgnie z tym domkiem .....
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Ha ha, no tak - caaaaały Tomik! :lol: :laugh2_2: Trzymam kciuki za Wasze docieranie ;)[/QUOTE] Myślę, że wychodzi nam całkiem nie źle :Cool!: - moi znajomi są w ciężkim szoku i pytają czy jeden jest pożyczony :evil_lol:, jeszcze nie pukają się w czoło, ale i tak niewiele mnie to obchodzi :cunao: Właśnie wybieramy się na siku, kiedy powiedziałam warują przy drzwiach :bye: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']Dziękujemy za info :) [B]haliza[/B] chyba czas na zmianę awataru :cool3: Teraz to z Ciebie prawdziwa plaskata Cioteczka ;) :lol:[/QUOTE] Myślę, że tak ale to jeszcze chwila....:roll: Stinuś to moja pierwsza dogomaniacka miłość :-( - właśnie dzięki niemu znalazłam to forum i robię coś co myślę , że daje mi wielką satysfakcję i radość, że mogę dołożyć coś aby pomóc tym biednym futerkom :) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Witajcie cioteczki, przepraszam, że nic się nie odzywam :oops: ale nie wiedziałam, Ze Tomi ma swój wątek- właśnie leży na mojej nodze :loveu: i pomaga mi napisać, że u nas wszystko ok.Teraz troszkę byłam zakręcona , taki czas i cały dom ludzi.Tomik jest cudownym ciapusiem, wlecze się na smyczy powolutku z namaszczeniem wąchając każdy krzaczek i trawkę, w domu cztery koła wywalone do góry i minka " proszę nie zaniedbywać mojego brzuszka".Amanda to taka iskierka, troszkę ADHD biegnie zawsze przodem więc na spacerku idziemy sznureczkiem Amanda ja i Tomi:Dog_run::-D:Dog_run: -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
haliza replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
Oooo..... a to się narobiło -
Niewidomy Ciapek kerry blue-już po operacji - widzi I MA NOWY DOM !!!
haliza replied to elaja's topic in Już w nowym domu
Tak lubię czytać Wasze opisy o Ciapku (pomijając te części o hodowcach brrrr....) teriery to moja miłość eh....bardzo trzymam za niego kciuki..... -
OWCA MA DOM!!! Odszedł kochany za TM [*]
haliza replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale wiadomości:crazyeye::crazyeye::crazyeye: baaardzo się cieszę :multi::loveu::multi::loveu: -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
No suuuper Dziabąg, piękny :loveu: -
Niewidomy Ciapek kerry blue-już po operacji - widzi I MA NOWY DOM !!!
haliza replied to elaja's topic in Już w nowym domu
:):):)........ -
Niewidomy Ciapek kerry blue-już po operacji - widzi I MA NOWY DOM !!!
haliza replied to elaja's topic in Już w nowym domu
Super chłopak, oby domek znalazł najlepszy na świecie :p -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
haliza replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O ja też jestem :) i bardzo mocno trzymam żeby małemu się udało :multi: -
Niewidomy Ciapek kerry blue-już po operacji - widzi I MA NOWY DOM !!!
haliza replied to elaja's topic in Już w nowym domu
Chyba, że tak :roflt:- cały czas myślę o tym psiaku, oby znalazł najcudowniejszy domek na świecie :loveu: -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha'] Prosze Państwa, oto Kawa :) [img]http://i52.tinypic.com/2rh9pw8.jpg[/img][/QUOTE] To mały gabaryt czy taki większejszy - bo na tym zdjęciu jak mały MCO -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Coś Agucha dzieli nam emocje :razz: podkręca temperaturę :evil_lol: - a kotuś przepiękny:loveu::loveu::loveu: -
Niewidomy Ciapek kerry blue-już po operacji - widzi I MA NOWY DOM !!!
haliza replied to elaja's topic in Już w nowym domu
Coś brak decyzji od Majii :eviltong: