[quote name='zuziaM']Jestem laikiem i nie znam sie na tym zupelnioe, ale sama patrzac na zdjecie , widze, ze sa jakies roznice w budowie czesci nosowej ... a moze to zatoki .... nie mam pojecia, ale to widoczne .... niestety....[/QUOTE]
Z tej jednej strony?