[quote name='szajbus']Dziekuję cioteczki za pomoc dla Bonusa
Zaktualizowałam pierwszy post i wkleiłam link do bazarku.
Mam prosbe, pomózcie mi prowadzić ten watek, bo nigdy takiego nie prowadziłam.
Bonuska wypatrzyłam na stronie schroniska, umieściłam go na watku starszaków, który prowadzę, żeby był bardziej widoczny. Jego zdjęcia nie dawały mi spokoju i zacęłam zbierac o nim informacje, podobnie jak cioteczka Dogo. Bardzo pomogła mi w tym hanka456. Powiedział mi, ze to psiak w wielkiej potzrebie, więc postanowilam załozyć mu watek i ruszyc z ogłoszeniami.
Za zgodą Hani równiec umiesciłam numer konta Fundacji Pomagajmy Razem - Zwierzeta w Potrzebie i tak powstało to co powstało.
Nigdy nie prowadziłam takiego watku, więc jakby było cos nie tak, to poprosze o uwagi i porządnego kopa.
Faktycznie pierwszy raz wspomniałam o Bonusku na watku Ślepka/Szamanka, gdzy ten juz był w hotelu i pojawiła sie informacja, zę ma szanse na stały domek. To sparwiło, ze w me serce wstapiła nadzieja na lepsze jutro dla Bonusa.[/quote]
Będzie lepiej, będzie :multi: