Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Ktoś miał tu chyba namiary do osób chętnych do adopcji Fibi, to może podesłać im takie cudo, siedzące w schronisku w Łodzi. Ma na imię Skrzat i jest młodziutki. Opis: [B]"Śliczny psiak, któy po ogoleniu bedzie super przystojniakiem. Wulkan enerdii, wchodzi człowiekowi na głowę. Bardzo przyjacielski". [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/71656977.jpg[/IMG] Cudny, prawda? [/B]
  2. Tam jest dużo adopcji, z dwóch piesków które chciałam wziąć nie ma już żadnego (Whiskey i Zuzia poszły do adopcji). Był piękny, młody border collie - bardzo wystraszony, chował się. Mam zdjęcie, wrzucę do borderkowych
  3. [quote name='brazowa1']najbardziej zal staruszkow.Za to bym pasy darla z tych ludzi. [/quote] To prawda. Byłam dzisiaj w Celestynowie, najbardziej smutni są staruszkowie :-(
  4. Nie zabierajcie jej bez sprawdzenia domu osobiście, nawet gdyby to miało chwilę dłużej potrwać. Na wątku Pipi pan spod Warszawy też chętnie do siebie zapraszał i był bardzo sensowny przez telefon, a okazało się że nikt by mu żadnego psa nie zostawił
  5. Super :multi: Tylko niech jej teraz pilnują na boga, co to psiątko musiało przejść :-(
  6. Tutaj strona o rhodesianach w potrzebie, może tam wklej tez info: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/rhodesian-ridgeback-adopcje-watek-zbiorowy-rodezjany-w-potrzebie-129761/index8.html[/url]
  7. Ja też się melduję. Coś pomyślę. Ładny sierściuszek :-)
  8. Jest osoba chętna na jamnika, czy jest jakiś do adopcji w Mysłowicach? ktoś wie?
  9. Czy jest jakiś jamnik do adopcji w Sosnowcu? Jest osoba zainteresowana
  10. U nas na osiedlu pani ma airedalkę, kiedyś chciała drugą suczkę, dam jej namiary na Froteczkę.
  11. Szukacie Frotce DS czy DT też?
  12. I chyba Gustaw jest troszkę ciemniejszy albo tak na zdjęciu wyszedł :)
  13. Gdzie ona jest obecnie? w jakim mieście?
  14. Który jest który? :) Ja już nie rozpoznaję :razz: Oba śliczniusie
  15. To ja tam podjadę i porobię mu nowe zdjęcia. Nie wiem tylko kiedy będę mogła, to dość daleko dla mnie wyprawa.
  16. [quote name='teapot']Z moich zapisków wynika, że to [B]Dżiby- ok.5 letni samczyk, spokojny, łagodny.[/B] [url]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVinFm3sI/AAAAAAAACuA/cJhsr9cs3N4/s800/IMG_1768.JPG[/url][/quote] Czy ten piesek jest do adopcji?
  17. Podnoszę. Może kogoś zainteresuje [IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVUgj6JCXI/AAAAAAAACp8/2AAW-OnLm-k/s576/IMG_1790.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...