Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Przyzwyczai się :) Może przekupstwo czymś do jedzonka? najlepiej z rączki na początku, żeby się przyzwyczaiła. Trzymam kciuki za szybką aklimatyzację :)
  2. [quote name='PANGEA']one nie maja prawa byc "glosne" One, jak wszystkie goncze francuskie ale Petity w szczegolnosci, mialy prawo wydawac dzwieki dopiero biegnac po tropie.... Nasze niepolujce czesto "gadaja" w podnieceniu, znaczy w zabawie.....goniac za zwiezyna-psia :evil_lol:[/quote] Mój tak właśnie ma :)
  3. Ja mogę dorzucić do bazarku coś i jakąś drobną kwotą też poratować
  4. A może za jakimś płatnym DT się rozejrzeć?
  5. [quote name='Sylwia K']są dwa, suczka i piesek jak będę w schronisku to sprawdzę, czy sunia jest wysterylizowana. Ona jak na mój gust jest mało jamnicza, ale za to cudna:loveu:, wesolutka i malutka. Myślę, ze w Pl bez problemu znalazła by dom, podobnie jak 4 miesięczny jamniczek....:roll: [/quote] Dzięki Sylwia, sprawdź. Ja też sądzę że bez problemu znalazłaby dom. Sama chciałam ją wziąć :-(
  6. dzięki. A czy ona jest po sterylce?
  7. Kurcze, może to rzeczywiście reumatyzm? A może zwichnięcie jakieś? Mój pies kiedyś na piasku podczas biegania wykręcił niefortunnie przednią łapę.. Ale że nie chce pić ani jeść to dziwne. No ale nie panikuj..
  8. A gdzie Elza jedzie dalej? Nie zostaje u Wiosny?
  9. Wiele psów potrafi pokazać różki, miałam takiego spaniela, warkoł straszny i chapsnąć potrafił. Ale przy łagodnym traktowaniu to i z innymi psami w domu się dogadywał.
  10. [quote name='tanitka']zdjęcia z nowych domów zawsze są i w przypadku tej suczki tez będą:lol:[/quote] No nie zawsze :-( A ona jest sterylizowana czy dopiero przed?
  11. teraz będzie ciężko, wszyscy pewnie gdzieś wyjeżdżają na ten długi weekend. Śliczniusia sunia
  12. Mogę dorzucić trochę rzeczy na bazarek, wyślijcie mi pw jeśli ktoś będzie robił
  13. Ja też czekam na info, też mnie temat Mruczki interesuje
  14. A co u Łatki? Może jakieś nowe zdjęcia się pojawią?
  15. Jakieś linki do ogłoszeń może ktoś poda? Mnie też się bardziej podobała w poprzedniej fryzurze :) Taki pies powinien szybko znaleźć domek..
  16. Szkoda tracić nadziei, Guzik zobaczcie - znalazł domek z ogłoszenia. Trzeba wierzyć, ona ładna taka sunia, powinien znaleźć się jakiś domek..
  17. [quote name='Martali']A Majkel ma jakieś ogłoszenia?...[/quote] Nie ma :shake: Nie wiem kto mu wcześniej robił :-( Nie zapominajcie o tym psiaczku
  18. [quote name='tanitka']domek dobry, sprawdzony i pewny. Pojedzie samochodem. Wszystko jest już dograne i ustalone, ale dzięki za chęci.:lol:[/quote] Tanitka, a zdjęcia tej suni będą z nowego domu w Niemczech?
  19. Ale fundacje chyba mają info/zdjęcia piesków w nowych domach?
  20. Tak, Warszawiacy. Zapytam, dawno się nie widzieliśmy
  21. Ponoć wszystkie bassety głośne są, ale też zależy od konkretnego przypadku. Niektórym się nie chce :) szczególnie jak są wybiegane i się nie nudzą - stwierdzam to po swoim. Przez tą pogodę deszczową petita roznosi
  22. Słodziaki? :) [url=http://www.rudispbgv.republika.pl/galeria/RUDIS%20-%20Nasze%20dzieci%20-%20Pablo%20i%20Pedro/album/slides/002%20-%20Pablo%20i%20Pedro.html]RUDIS - Nasze dzieci - Pablo i Pedro/002 - Pablo i Pedro[/url] niestety nie dało się wkleić zdjęcia tu, nie znam się na htmlu
  23. Ciężko powiedzieć, to zależy jak się trafi chyba. Pascala bracia są razem we dwoje od szczeniaków i nie wyją :) Pascal wyje przy koledze beaglu który często zaczyna swój koncert, więc mu petit wtóruje, ale sam z siebie to raczej nie
  24. Nie, nic nie wiem, tyle wiem co czytałam na wątku. To chyba trzeba w schronisku dopytać kto wydawał do adopcji, kto zabierał? A czy jakieś niebezpieczeństwo jest z adopcjami w Niemczech? skąd pomysł że psy tam giną? Ja też się martwię, jeszcze takie pieski jadą do Niemiec: jamniczek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/celestynow-super-psiaki-szukaja-ds-119415/index47.html[/URL] i śliczna szorstkowłosa sunia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/celestynow-super-psiaki-szukaja-ds-119415/index45.html[/URL]
×
×
  • Create New...