Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='Wisełka']Z Gućkiem nie jest dobrze :placz: Mama mówi że dziś cały dzień śpi i boli go przednia łapka :shake: Piszczy jak chce go podnieść. Ja zwariuje :-(. Tam nie ma go jak zabrać do weta, jest lekarz w Łochowie ale mi 1 psa wykończył nie zabiore tam Gucia!!! Co można mu dac przeciwbólowego??????????[/quote] No najlepiej to się wybrać do weta tu w Wwie i powiedzieć jaka jest sytuacja - powinien coś dać. W klinice na bemowie są dobrzy lekarze jakby co Bo nawet jakieś środki przeciwbólowe to trzeba u weta kupić konkretnie na wagę psa.. Mojego jamnika czasami bolały nogi tylnie, takie niedowładne się robiły - smarowałam spirytusem i zawijałam w szalik/ręcznik, pomagało tak na szybko. Od weta dostawał coś na stawy chyba, ale nie pamiętam, to było kilka lat temu. Może Gucio ma reumatyzm? pogoda taka że mogło go połamać. Spróbuj może ze spirytusem - nie zaszkodzi, a nawet w wiejskim sklepie chyba mają ;) A na dłuższą metę to bez konsultacji z wetem się nie obejdzie
  2. Śliczniusia ale rzeczywiście drobniutka
  3. Bardzo dziękujemy za śliczne banerki :loveu: Majki jest troszkę trudnym pieskiem, miałam takiego spaniela, ale przy łagodnym traktowaniu to super psiak
  4. [quote name='Basia1968'] [B]O tą sunieczkę mi chodzi - możecie pomóc - może jakiś DT? proszę - ona teraz jest w budzie w kojcu.:-([/B][/quote] Podnoszę sunię.. Coś wiadomo? jakiś DT się znalazł? Szkoda jej do budy :-(
  5. [quote name='Marfi']Pisaniem strony ma zająć się firma informatyczna także podejrzewam, że będzie to wykonane na tip-top :razz:. Co do strony www to okazało się, że Burmistrz miasta Zielonka dał miejsce na serwerze Zielonki własnie dla fundacji Maja za darmo :multi:, strona będzie brzmieć www.fundacjamaja.zielonka.pl , Pani Beata z Urzędu ma sporo materiałów ale czeka też na informację od Joanny, która miała wprowadzić poprawki do nich. Także plan jest taki: jak tylko Joanna wprowadzi swoje poprawki przesyłamy materiały do informatyków, którzy pod kierunkiem kobiet taką stronę stworzą :razz:. Reszta kasy, którą trzebaby przeznaczyć na zakup domeny pójdzie na jedzenia dla zwierzaków :multi: Czy coś wiadomo o tej stronce? Ja bym mogła pomóc
  6. Przydało by się nowe ogłoszenia z nowymi zdjęciami. A jakie to problemy? nie ma kto czy brak sprzętu?
  7. A ja myślałam że ona u Wandy zostanie..
  8. Ale Gucio ma super warunki u Ciebie, no i jeszcze w dodatku kumpla prawie bliźniaka :)
  9. Wysłałam 100 zł dla Majkiego. Może jeszcze ktoś się dołoży? Szkoda że on tak daleko od Wwy, mogłabym do niego wpaść. Cudny pies, nie mogę uwierzyć że go jeszcze nikt nie wziął
  10. Czy on w ogóle jeszcze jest w tym schronisku?
  11. [quote name='Sylwia K'][FONT=Arial][SIZE=2]tutaj zdjecia samej koleżanki. Jest ona małego wzrostu, jest bardzo kochana i milusia. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2192/p8110058tx7.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/FONT] [/quote] Czy ktoś mógłby napisać coś więcej o tym piesku? Skąd się wzięła ta bida, ile ma lat?
  12. [url=http://www.youtube.com/watch?v=mSIrjvPUpI4]YouTube - PBGVs Sing" Happy Trails" PBGV style[/url]
  13. Jeśli ktoś się zastanawia nad dwoma petitkami w domu :lol: [url=http://www.youtube.com/watch?v=B3fJ6FweT4A]YouTube - Monique and Marcel Singing the National Anthem[/url]
  14. [quote name='mamanabank']Czyż nie rewelacyjny ten wyskok z wody? [/quote] Super :lol:
  15. Może po weekendzie więcej osób się pojawi?
  16. Zajrzyjcie proszę też do tego bidoczka :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/w-wa-psie-dziecie-bartek-blakalo-sie-w-lesie-75691/index43.html[/url]
  17. Zajrzyjcie proszę też do tego bidoczka :-( http://www.dogomania.pl/forum/f28/w-wa-psie-dziecie-bartek-blakalo-sie-w-lesie-75691/index43.html
  18. Zajrzyjcie proszę też do tego bidoczka :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/w-wa-psie-dziecie-bartek-blakalo-sie-w-lesie-75691/index43.html[/url]
  19. U jamników tak jest że sunie bardziej cięte niż psy.. Mój pan jamnik był bardzo łagodny i takie jamniki znam, natomiast wszystkie panny jamnikowe które znam cięte strasznie. Ciekawe to zjawisko :)
  20. [quote name='Renata5']Laruś,wiesz,ze mam w domu niewidomego Antosia i teraz wiem z autopsji,że większych bid jak niewidome pieski to nie ma:shake: Jeżeli jest możliwość,to dajcie szanse Kajetankowi:modla: [/quote] Ja też popieram i deklaruję się dołożyć co miesiąc na tego bidę
  21. Jaki ma uszy długaśne :) Cudna
  22. Choroba serca u jamników (niedomykalność zastawki mitralnej) pojawiać się może w późniejszym wieku, podobnie wątroba. U młodego psa to nie występuje. I rzeczywiście - przy sercu pies dużo pije, znacznie więcej niż normalnie i pojawia się kaszel lub odksztuszanie (tak jakby psu coś przeszkadzało w gardle). O ile widzę na zdjęciach to sunia jest szczeniaczkiem? Jeśli tak to raczej nie jest problem z sercem. Warto jednak skonsultować z wetem dlaczego tak dużo pije
  23. No to udanych działkowych wakacji życzymy kolegom :lol: Przepraszam za ufa ale zajrzyjcie proszę do tego pieska: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/w-wa-psie-dziecie-bartek-blakalo-sie-w-lesie-75691/index43.html[/url] Tak mi go żal :shake: a na wątek chyba już nikt nie zagląda :-(
×
×
  • Create New...