Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Wydaje mi się ze to jest Sasza. Anita ją wiozła, może się pojawi i potwierdzi, zaraz wyślę pw
  2. [quote name='Andzike']żeby tak do każdego kudłaczka się domki ustawiały... Wiem, ze to OF, ale jak Łazik ? potencjalna wlascicielka zdecydowala się, mimo, ze nie jest jamnikiem? ;)[/QUOTE] Potencjalnej właścicielce nie przeszkadza że nie jest jamnikiem, tylko wzrost miał mieć mały - wzięliśmy za odniesienie wielkość jamnika. Łazik został zmierzony - ma 40 cm w kłębie, czyli jak mój basset bardziej
  3. Pokaż Bajkę. Gdzie oni ją upchali że jej nie można było znaleźć?
  4. [quote name='Andzike']Cudowne wieści, mi ta sunia też bardzo zapadła w serce, nawet chciałam ja przyjaciółce wcisnąc, ale się nie skusiła :( Jej strata ;) Do jakiego miasta pojechała Nela? :)[/QUOTE] Na Nelę było kilka domków chętnych, było z czego wybierać :) Teraz domkom które zostały podeślemy inne kudłaczki
  5. Pani sobie wybrała te dwa i nie chciała żebym jej przesyłała więcej :roll: Umówiłyśmy się na tel jutro rano, więc jeśli Mańka nie ma to powiem o tych dwóch podobnych. A tego beżowego kojarzycie?
  6. [quote name='mshume']A ta kudłatka z Józefowa, znaleziona w studni?[/QUOTE] W przyszłym tygodniu ma sterylizację i jedzie do domku :multi:
  7. Podeślę pani. Lala śliczna
  8. Dzwoniła pani w sprawie adopcji Mańka - ale jego nie ma już na stronie schroniska w Łodzi, ani w psach adoptowanych.. nie mogę go znaleźć :( I jeszcze pytała o tego pieska - czy to nie Sasza z Lubartowa? HELP
  9. Nela zamieszka w Sochaczewie, niedaleko Warszawy
  10. Mantis nie ma internetu. Mały Pulpecik pojechał już do swojego domku. Nela swoją nową panią pokochała od pierwszego wejrzenia. Mantis zda relację jak jej wróci internet. Powodzenia Nelcia! Będziemy czekać niecierpliwie na zdjęcia i wieści z nowego domu..
  11. [quote name='kinia098']Ja tak samo stawiam na dyszkę. Sunia raczej jest odżywiona, tyle, że no na łańcuchy i w tej budeczce kartonowej :( Dziękuję za Allegro ![/QUOTE] Kinia, a jakiej jest wielkości? dała byś radę wziąć ją pod pachę? Bo mamy fajny domek, ale szuka małej suni - do 10 kg, która da się w razie czego wziąć na ręce
  12. [quote name='Madallena']leni watek MIKROPSOW sie klania :) tam tego pod dostatkiem ;)[/QUOTE] Szukam, szukam. O ile wiem pani chodziło o kudłatą, mamy też jeszcze trochę malizn na kudłaczach Ale biedna ta sunia od Andzi :(
  13. Jak tam Nela? Pojechała?
  14. Pani chc taką sunię którą mogłaby pod pachę wziąć, więc DO 10 kg
  15. Czy Lala będzie w stanie zostawać 8 godzin w domku sama? Pani fajna, podeślemy Lalę, tylko szuka suni docelowo DO 10kg. Czy Lala będzie małym psiaczkiem?
  16. Ja obejrzałam wszystkie zdjęcia i dwa razy galerię :) Dzięki, on jest przecudny
  17. [quote name='zerduszko']Leni - Gorzów, to nie woj. wielkopolskie ;)[/QUOTE] Serio? Gorzów Wielkopolski to nie wielkopolskie? o żesz.. edit: rzeczywiście.. lubuskie :crazyeye: Wioleta, nie poprawiłaś nas :roll:
  18. [quote name='Dogo07']Leni, na stronie schroniska ta sunia jest w dziale : Znalazły dom. http://szczecin.schronisko.net/znalazly-kategoria-adoptowane-strona-3.html Oki, podeślę tego drugiego kudłaczka
  19. [quote name='malagos'][B]Powtarzam, jest dobry dom chetny przyjać malą sunię, do 10 kg. To ta pani z Bródna z Warszawy, juz tu sie przewijała na watkach małych suczek. Mam z pania kontakt, nr telefonu, adres i zaproszenia na wizytę przedadopcyjną! [/B][/QUOTE] Wyślij proszę telefon do pani do Piromanki - ona ma iśc na wizytę, od razu by się umówiła A my szukamy małych suń
  20. Jaki cudny :loveu: Dzięki za zdjęcia :multi: Zrobię mu allegro i ogłoszenia
  21. Jest chętna na tą sunię, Magdola ona jest chyba w Szczecinie - dałabyś radę sprawdzić i dowiedzieć się czegoś?
  22. My też mamy nadzieję, Nel jest cudowna
  23. U Jamora około 350-390 zł/miesiąc. Podaję linki, napiszcie do wszystkich ludzi, bo czas.. Ja sprawdzę dwa inne miejsca. [url]http://www.dogomania.pl/threads/138597-HOTELIK-u-zuziaM-12-nowych-kojcA-w-zostalo-6-miejsc-dla-starszych-suczek[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie[/url]
×
×
  • Create New...