Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='Dogo07']A może wątek na transportowym założyć ? Że szukamy takiego na trasie Wwa - Szczecin ? Bo jeśli będzie to transport płatny to może kosztować sporo a przecież Kudłacz nie ma żadnych pieniążków. Cioteczki, myślmy, pytajmy znajomych, może akurat ktoś będzie jechał na tej trasie tak po 8 lutym, a może jakiś transport łączony.[/QUOTE] Jeśli możesz to napisz na transportowym - może uda się z jakimś innym psiakiem to koszty byłyby mniejsze
  2. Jest tu ktoś od terierów? Dostałam info że w schronisku pod Warszawą jest sunia terier walijski, na której kopulują inne psiaki :placz: Trzeba ją stamtąd wyciągnąć like asap. Jak tylko dostanę zdjęcie to wstawię
  3. Dzwoniła pani z Gliwic w sprawie Cekinka - czeka na kontakt w sprawie wizyty. Wszystkim mówię o kastracji/sterylizacji żeby od razu odstraszyć rozmnażaczy. Wysyłam kontakt do pani do Dogo07, pani pytała czy piesek nie gryzie i chciała go wcześniej obejrzeć, ale powiedziałam że najpierw wizyta
  4. [quote name='coronaaj']Pudle doskonale dla starszych czyli seniors...zobaczcie.zdjecia tych strszych amerykanek no solidnie starsze..i poczytajcie ale po angielsku (sa tlumacze) [URL]http://www.le-poodles-guide.com/dogs-for-seniors.html[/URL][/QUOTE] Na razie chodziło o starsze małżeństwo w Polsce, trzeba zrobić wizytę przedadopcyjną, zobaczyć czy psem miałby się kto zająć w razie choćby wyjazdu, pójścia do szpitala, itp. Za dużo psów ląduje w schroniskach z takich powodów - sama mam w domu 4-letnią sunię oddaną do schronu bo starsza pani szła do szpitala. W Polsce niestety warunki nie są adekwatne do amerykańskich. Rodzina nie zawsze chce zająć się psem, a ludzi na emeryturze po prostu nie stać na hotelik dla psa. Zgłosił się już ktoś na tą wizytę w Zabrzu?
  5. [quote name='Dogo07']Ale dlaczego on miałby być za TM :( ? Na zdjęciu to jest ten yorkowaty psiak z Miedar. Był taki wyrośnięty york od Lolki, tylko w schronisku się pomylili i powiedzieli dziewczynom że odszedł, potem się okazało że żyje ;) To jego zdjęcie: http://images8.fotosik.pl/111/75f3d17c88abafdcmed.jpg Z kim się kontaktować w sprawie Rufiego?
  6. Trzeba znaleźć PILNIE jakieś lokum temu psiaczkowi - mieszka na ulicy, mają być mrozy -25 stopni :placz::placz: HELP!! Poradźcie co robić? Psiak chyba nie ma żadnych ogłoszeń - czy ktoś mógłby pomóc? Naprawdę pilne :-( http://www.dogomania.pl/threads/178109-Malutki-SzorstkuA-mieszka-na-ulicy-Bychawa
  7. [quote name='zerduszko']Piekna sunia :) Coś się ruszyło z domkiem?[/QUOTE] Tak, pani czeka na wizytę, już rozmawiała z Czia. Chciałabym kogoś doświadczonego do sprawdzenia domku, bo to psiak po wypadku. Jeśli nikt się nie znajdzie wcześniej to Madallena w niedzielę panią odwiedzi.
  8. A tak w ogóle to czy on ma jakieś ogłoszenia?
  9. Nikt się nie odezwał :( Dogo07, a może tej pani z Gliwic podsunąć? Jeśli on jest mały to może by go wzięła? Tylko ona nie ma internetu - jak jej pokazać?
  10. [quote name='matrioszka2'] - kudłacz czarno-biały jest , choć futro pożal się Boże , to żwawy, szczekał Zapomniałm: są dwa jamniki, to trzeba z tym koniecznie do bianka0 i danka1234 [/QUOTE] Matrioszka, masz zdjęcia tych jamników może? I nowe czarno-białego? on nadal do psów podskakuje?
  11. [quote name='leni356']Który to psiak Rufi? Ktoś napisał zapytanie o Rufiego, który to psiak?
  12. Ojej, on taki domowy psiak, szkoda żeby poszedł do myśliwych. mam nadzieję że się znajdzie fajny domek. Zdrówka dużo! paskudny ten okres, tyle ludzi chorych :( A z psiakami to przynajmniej na nudy nie narzekasz, oby mieszkanie przeżyło :evil_lol:
  13. Państwo z Zabrza nie mają internetu, ogłoszenie Cekina znaleźli w Metrze. Jeśli ktoś pójdzie na wizytę to może mógłby zabrać zdjęcia innych pudelków i info o nich?
  14. [quote name='Charly']@Leni czekoladowa Malta nie jest jednak poza kolanko. jest ponizej i mierzy 42 cm w kłębie:)[/QUOTE] Oki, dzięki :)
  15. [quote name='Dogo07']Ale w sprawie Cekinka nikt więcej nie dzwonił ?[/QUOTE] Nie, tylko ci państwo z Zabrza. Ten domek w Wwie zainteresowany małym - tak do 7kg. Tylko jak sprawdzić wagę :(
  16. [quote name='lika1771']A Gucio co z nim czy jest w schronie[/QUOTE] Wysłałam emdziolek namiary na ludzi którzy wcześniej dzwonili w sprawie Gucia, może ktoś się zdecyduje?
  17. [quote name='Energy']Myślę, że ttak na prawdę nie wiadomo w jakim wieku jest domek;)Dobrze by było na wizycie się zorientować bo mogą pozytywnie rozczarować;)A przy okazji można podpytać czy np. dzieci ew by się zajęły w przypadku choroby, wyjazdu itd. A i Cekinek ma kilka lat:p [/QUOTE] Ja tam jestem ostrożna - pan brzmiał naprawdę na starszą osobę. Można się pozytywnie rozczarować oczywiście, może ma młodszą żonę. W przypadku jamnika Filipka pani myślała że dożyje setki i Filipek wylądował w schronisku w wieku 2 lat, co z tego że dzieci i wnuki są.. Ja nie mówię że nie, tylko mówię że jakoś jestem ostrożna. Zobaczymy jak pójdzie wizyta i ile domków się jeszcze zgłosi. Ja tylko przekazuję kontakty
  18. [quote name='Madallena']Czy ta wizyta w Wilanowie wciaz aktualna? w jakich godzinach mozna podjechac? w ktorym miejscu to jest?[/QUOTE] Tak, aktualne, wyślę info na pw
  19. [quote name='katarzyna kuczewska']hmmm mam tak samo zajmie mi dziadyga moja poduszke i jeszce warczy na mnie a jak go dostałam do Greven to był niby taki grzeczny ułozony pokorny i mily psiak hmmm...[/QUOTE] A ktrego masz? Jamnika Robaka?
  20. [quote name='Energy']Feliksik:loveu::loveu::loveu:trzymam kciuki. Można usunąć z ogłoszeń miejsce pobytu psiaka? Czy już było pw wysyłane do kogoś z okolic Zabrza??? Skąd jest drugi domek?[/QUOTE] Dogo07 szuka kogoś na wizytę w Zabrzu. Trochę mnie martwi ze państwo są starsi, a to chyba młody psiak? W razie czego można zaproponować im innego pudelka Drugi domek Warszawa, ale tylko mały, nie średni. Bunia ile może ważyć/mierzyć?
  21. Pani wszystko wie, że to pies który mieszkał w boksie kilka lat i nie wiadomo ile zajmie mu przystosowanie się. Tak jak pisałam pani zajmowała się dziećmi specjalnej troski, ma ogromną cierpliwość i zrozumienie. jedyne co mnie martwi to czy się zmieści w jej łóżku :evil_lol:
×
×
  • Create New...