Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Mam 50 zł miesięcznej deklaracji, kto dołoży jeszcze brakujące 30 zł? :modla::modla:
  2. [quote name='Kostek']na podstawie swoich oczow?ale tym samym twierdzi ze to zmiany hormonalne?dobre:D[/QUOTE] Na pewno trzeba zrobić komplet badać, tylko póki co nie wiadomo ile jest funduszy? Zulugula, chyba najlepiej jak będziesz zbierać na swoje konto, bo na bieżąco przecież wydajesz na weta
  3. [B]Sunia została adoptowana już dawno przez panią Jolę od Asior. [/B][COLOR=Red][B]Proszę nie cytować zdjęć, same linki[/B][/COLOR]
  4. Cieszę się z wieści :multi: dziękujemy za taką cudowną opiekę nad nim:loveu: Na pewno chłopczyk szybko dojdzie do formy. Żal tych kudłaczy w schroniskach :-(
  5. A nad tym to wiesz że pracujemy :)
  6. [quote name='Mantis']Oj tak. Ona wszędzie za mną drepcze :) I wciąż się przytula. I uwielbia kiedy się ją drapie pod bródką. Ale misja Mantis dobiega końca. I mam nadzieję, że szybko o nas zapomni i zacznie nowe, szczęśliwe życie. Bo ja o niej nigdy nie zapomnę. Moooja dziewczynka. I jaka utalentowana :lol: <dumna mama> :p Będzie ocierać jak Nelka pojedzie, na razie rozpieszcza do bólu :eviltong: Leni, potrzebna Mantis "szczepionka" :razz:[/QUOTE] Nie ma szczepionek, popłaczesz dwa dni i przejdzie :) Nela dzięki Tobie ma nowe życie, a tak gniła w przytulisku i nikt się nią nie interesował :shake:
  7. [quote name='E-S']A Bugi SAM śpi w hoteliku !!!:-( Będę ryczeć.[/QUOTE] Ale przynajmniej się wyśpi, bez amorów w głowie
  8. [quote name='E-S']O kurcze ... moja przed fryzjerem miała tylko włosy na uszach do samej ziemi, jak i zresztą całą resztę sierści, to Twoje kudłate?[/QUOTE] Tak, ona tez ze schroniska - w Tomaszowie. Jak patrzę na Zdrapkę to mi się bardzo podobne do siebie wydają
  9. Ewo zobacz czy nie podobna do Zdrapki? [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/97fd6979c0b5a4b5b46c6199ab8b2b51,14,19,0.jpg[/IMG]
  10. Mantis pewnie już ociera łzy, trzeba ją jakoś pocieszyć. Nawet wątek się dobrze nie rozkręcił, a już Nela prawie w swoim domku
  11. Wielkie dzięki, Zerduszko. Avaterek zmieniłaś?
  12. Tancerka bombowa :loveu: :loveu:
  13. Może Bugi znajdzie domek niedaleko Ewy i będzie go widywać.. A to moja ostatnia tymczasowiczka - też tęsknię jak diabli i wolałabym żeby nie mieszkała daleko, mimo że dostaję codziennie porcję informacji i zdjęcia to i tak czasami chciałabym wygłaskać [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/682ad67b68354f32aab8e41f753b0085,14,19,0.jpg[/IMG]
  14. Gratuluję Puszkowi nowego cudownego życia :loveu: I przypominam że w schroniskach czeka dużo takich biedaków kudłaczy które przemienią się w księcia bardzo, bardzo szybko.. Wątek kudłaczy w moim podpisie
  15. Ja też życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku (nie do uwierzenia że już mamy kolejny nowy rok..) Petity od Kasi przecudne - oczywiście się zakochałam. Oby same dobre domki się dla maluchów znalazły.
  16. No to niezłe klocki :roll: Pies jest na Ciebie przecież, więc Ty decydujesz. Bugi to jest młody pies, żadna babcia sobie z nim nie poradzi
  17. [quote name='Talcott']Leni! Pomocy! pilnie potrzebna wizyta przedadopcyjna Warszawa Żoliborz!!!!![/QUOTE] Patrzyłaś na mapie dogo? [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=15&region=7[/url]
  18. [quote name='Talcott']Leni a ty teraz w Warszawie ? pilnie potrzebna Cioteczka do wizyty Warszawa Żoliborz!! Help!!!![/QUOTE] Ja w Wwie, jeśli nie znajdziesz nikogo to mogę iść w weekend, wcześniej nie dam rady
  19. [quote name='zerduszko']Zabieram się za ogłoszenia, prosze powiedz mi na jakie województwo. Nie mogę za dużo siedzieć przy kompie, a już jednemu psu dziś zrobiłam.[/QUOTE] Dzięki :loveu::loveu: Nel jest w Gorzowie więc na wielkopolskie Allegro już zrobiłam
  20. [quote name='Dogo07']A to takie kudłate, na dole , co stoi ?[/QUOTE] To musisz Madalleny i Alicji pytać. Zdjęcia dostałam od Alicji (coronaaj)
  21. [quote name='mshume']A masz zdjecie tej suni?[/QUOTE] Mamy, jeszcze kilka zdjęć dorzucę: [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8733/50128328.jpg[/IMG] Reszta zdjęć: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f50a174441c0e37a9ea791641096e35d,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/583a0b021fd29de7a072db5a90a2f5fd,14,19,0.jpg[/IMG] To jest ta siedząca na budzie: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5adbaae9f13caadf753bb7e4c58c80c3,14,19,0.jpg[/IMG]
  22. [quote name='magda z.']u nas w dłużynie psy z boksów też nie wychodzą, tylko te z jedynek. Po powrocie do "kumpli" ze spaceru gwarantowane pogryzienie, jak nie zagryzienie. Dlatego się nie wyprowadza psów ze zbiorówek dla dobra futrzaków. są takie boksy, gdzie się nie podchodzi, bo można jedynie zaszkodzić...[/QUOTE] Tak było też w innych schroniskach, dlatego na spacery wychodzi cały boks razem (np. w Tomaszowie Mazowieckim), ale do tego trzeba zgody kierownictwa, nie wszędzie pozwalają.
  23. Trzeba go koniecznie stamtąd wydostać.. :(
  24. Pytałam wolontariuszek - on biedaczek od roku nie wychodził z boksu, tam psy nie są wyprowadzane na spacery :( jeść dostają raz dziennie po południu. Na pewno potrzebuje czasu na zaaklimatyzowanie się w nowym miejscu, mam nadzieję że szybko załapie żeby załatwiać się na spacerku.. może przy innych psach się nauczy O jego przeszłości nic nie wiadomo, jak inne psy został gdzieś znaleziony To super pomysł żeby go wet obejrzał, może coś więcej powie i te szwy po kastracji zdejmie.
×
×
  • Create New...