Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Też myślę, że musicie pogadać w realu. Na pewno i jedna, i druga strona ma jakieś racje. Szkoda żeby padło za dużo słów, tymuś tyle robi dobrego dla schronu, o Mysi_ nie piszę, bo to oczywiste :) Jest jeszcze Paura do wzięcia.......
  2. [quote name='willma']myślę, że to jest kret, tylko jeszcze nie zauważyłam tuneli :)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: może już są, ale o nich jeszcze nie wiecie :diabloti:
  3. [quote name='magdola']Jejuuuu, jak on sie cieszy z wolności...... Musi być cudownym psem:loveu:[/QUOTE] Dokładnie! Czyli Barry jedzie do Myngey? :) :) :)
  4. [quote name='Aldrumka']przyszłam wstawić fotki, ale już Fruzia na mnie zerka "wstawiona" :)[/QUOTE] Hyhy, ubiegłam Cię cioteczko ;)
  5. Ze swoim Panem ma najlepsze zdjęcie :) Zmieńcie tytuł wątku, bo straszy ;)
  6. [quote name='ewexoxo']zgłaszam się na wątku Kukisia ;-) jeżeli potrzebny jest transport możemy wziąć kudłacza przy okazji :-)[/QUOTE] :) witamy na wątku :) Cholewcia, wczoraj w domu wcięło mi neta i nic nie zrobiłam :(
  7. Cholewcia, mmmonika pisała, że wyłoży na sterylkę: "Jeśli znajdziecie lekarza na śląsku, który w ten weekend zrobiłby jej sterylkę to mogę ją tam zawiezc i sfinansować zabieg do 400zł + ewentualnie 2-3 dni w szpitalu, żeby doszła do siebie. Mogę pomóc tylko w ten weekend - potem mam kołchoz w pracy." zaraz napiszę do niej Pw.
  8. Awaryjnie mogę pojechać jutro cioteczki, tylko o której?
  9. [quote name='asiaf1']Pani wójt nam się przysłużyła. Odnalazła jakąś rodzinę tego menela,która nie życzy sobie żeby zajmować się tymi zwierzętami i odebranie psów czy kotów będzie traktować jako kradzież. W środę ma być spotkanie z nimi, z nią z lekarzem. Ręce mi już opadły...[/QUOTE] Masakra, rzeczywiście ręce mogą opaść.......................
  10. [quote name='malawaszka']no to pisz pisz bo czasu szkoda - każda chwila to stracone szanse! jak możesz to proszę na maila razem ze zdjęciami [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Ok, podeślę wieczorem.
  11. [quote name='malawaszka']jest jakiś tekst ogłosZeniowy??? dam go na www i fb sznaucerowy - do 2 lipca jest trochę czasu i jakby się spręzyć to może udałoby się domek znaleźć do tego czasu[/QUOTE] Właśnie nie.... trzeba napisać, dziś do tego siądę i wyślę Ci malawaszka na Pw - dzięki :)
  12. Chyba będzie transport dla Kukiego, 2 lipca, z Katowic do Wrocławia :)
  13. Nowe zdjęcia: [IMG]http://images41.fotosik.pl/1606/61b850d568589824.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1474/d4b16097a1e15b87.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1624/29f614ef880a7ba8.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1618/535fd9505d506188.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1652/794d7b29ed848610.jpg[/IMG]
  14. tymuś :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  15. [quote name='Secia']spełniłam swoje marzenia sprzed 20 lat :-) no i pociągnęłam za chłopakiem, którego ojciec mieszka tu od 5 lat[/QUOTE] Aaaaaaaaaaaaaaa..................... kurcze, ja to bym tęskniła za Polską......
  16. A gdzie jest do link do wydarzenia?
  17. [quote name='Secia']Kochana toż zime mamy na całego a będzie zimniej. Przyjechałam do Au w zeszłym roku 25 sierpnia, czyli na ostatnie dni kalendarzowej zimy, zupełnie nie przygotowana ubraniowo. Zmarzło mi d...., aż zęby latały a ciuchy płynęły, płynęły i dopłynęły na wiosnę :-) zagapiliśmy się trochę z wysyłką. No ale w tym roku jesteśmy gotowi i dajemy odpór zimie :-) Cóż to dla nas :-)[/QUOTE] Hihih. A to rodzinka tam mieszka cioteczko, że opuściłaś Polskę? (Ufo sorki za offa)
  18. Myślę, że nie ma co dolewać oliwy do ognia. Nikt nie chce żeby Agra znalazła się na bruku, to jasne.
  19. Mnie się wydaje, że Gisic nigdy nie adoptowała Agry w sensie jak swojego psa. Inaczej bezcelowy byłby dt.
  20. [quote name='muzzy']Tak całkiem się nie schował, bo jest jego ogłoszenie w 'Przyjaciel Pies' :)[/QUOTE] Suuuuuuuuuuuuuuuper :)
  21. [quote name='Sabina02']Ja moge oferowac 50 zl miesiecznie, ale to zamiast deklaracji na Paure... :oops:[/QUOTE] :( Trochę byłoby szkoda, na Paurę też zbieramy.....ale jeśli Lola pilnie potrzebuje.... sami zadecydujcie....
  22. [quote name='paulinken']Ciągle w punkcie, nie ma szans bez hoteliku...[/QUOTE] W punkcie :o :o :o ja go w ogóle nie kojarzę :( masakra....
×
×
  • Create New...