Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='ewu']Umieram ze strachu o maluszki. Trzeba rozesłać wątki. FB konieczne a ja nie umiem....:([/QUOTE] [B]Wydarzenie na fb: [url]https://www.facebook.com/events/323116827773433/[/url][/B] Wchodźcie i zapraszajcie znajomych!!! Lobaria, jak zrobić żeby dodać do wydarzenia zdjęcia? Nie poniżej tylko w samym wydarzeniu?
  2. [quote name='Lobaria']Bisia ma szansę na ds w Wawie - efekt wydarzenia na fb, ale to jeszcze nic pwenego. Trzymcie kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Lobaria - to jak działasz - chylę czoła.... :Rose:
  3. Myślę,że te przepychanki nie mają sensu, naprawdę kochani.
  4. [quote name='Syla']Napisalaś, to co ja mialam teraz napisać....[/QUOTE] Z jednym miałaby komfort psychiczny, że ma chociaż jednego, a tak..... :(
  5. [quote name='MALWA']Dziewczyny co mam zrobić: skończył się mój bazarek dla Kukiego, zebrałam na nim łącznie 55,10 zł - to są faktyczne wpłaty. Do dzisiaj nie mam wpłaty od osoby, ktora wylicyowała książkę za 10 zł. Nie mam z nią żadnego kontaktu, nie podała danych do wysłki, nie wpłaciła, nawet na pw nie odpisuje, a wiem, ze na dogo wchodzi. Może ma ktoś kontakt z osobą o nicku: cicia1977 ? Teraz moje pytanie: czy mam wpłacić to co juz zebrałam z bazarku czy czekać dalej? Proszę o odpowiedź i ewentualnie podanie konta do wpłaty.[/QUOTE] Ja proponuję ciotko wpłacić na nr konta, który poda Ci skarbnik - [B]lika1771[/B] - co się uzbierało, a tą resztę to poczekać jeszcze z 1-2 tygodnie, a jak nie wpłaci ta osoba to na wątek: kto nie wpłacił.
  6. [quote name='Lobaria']Dogomaniacki dt z opcją ds, nic więcej nie wiem.[/QUOTE] Z opcją ds - byłoby cudownie!!!! To dla tego drugiego musimy coś znaleźć! Został biedak sam :(
  7. Jeśli nic nie zostanie wyzerowane to nie wiem jak możemy dalej prowadzić finanse Agry (?). No i trzeba usunąć ten powrót do schroniska - nie lepiej napisać coś w stylu: dramatyczny APEL o pomoc! - ?
  8. Jejku, jedna bida mniej.... ciekawe co to za dt.... ale o ogłoszenia wciąż prosimy!
  9. [quote name='malawaszka']oj szkoda czasu, a potem będzie płacz... napisałam taki w pięć minut, jak będziecie mieć lepszy to zamienię [URL]http://sznaucery.eadopcje.org/psiak/182[/URL][/QUOTE] Dzięki kochana!
  10. ewu doszło kochana, tylko ja wczoraj neta w domu nie miałam i nie miałam jak wczoraj po pracy wkleić :( Postaram się zaraz wkleić. Zdjęcia: [IMG]http://images35.fotosik.pl/1477/c6662ba5455587famed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1611/d1ebb31b866e0fc7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1477/81760a2aa6a0bd60med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1610/1334bcbce33e4c49med.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Anula']Napisałam prośbę na pw i na tym wątku o tekst dla Kukiego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224542-Teksty-do-og%C5%82osze%C5%84-dla-psiak%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-w-potrzebie?p=19278626#post19278626"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224542-Teksty-do-ogłoszeń-dla-psiaków-i-kotów-w-potrzebie?p=19278626#post19278626[/URL][/QUOTE] Dzięki, bo ja nie wyrabiam. Dzięki laula za propozycję ogłoszeń!!!
  12. Imbirku, wskakuj na pierwszą....
  13. [quote name='monika083']wlasnie Lilu, czy domek zdecydowal sie na ktoregos?[/QUOTE] No własnie? Już trochę czasu minęło.
  14. Lobaria, nie mam tego nr do Państwa, którzy mają wieźć Fago ;)
  15. Klaudia jest zarobiona :( MTD, jakby co to można przedzwonić do Klaudii na nr: 785 549 189.
  16. Jasza :o :o :o ja też coś nie mam dzisiaj za dobrego dnia....
  17. Lobaria gdzieś przepadła, pewnie wkrótce napisze ;)
  18. [B]Czy ma ktoś czas napisać tekst do ogłoszeń dla Kukiego???[/B]
  19. Super, może ktoś go wypatrzy wreszcie.
  20. [quote name='ewu']Ja proponowałam bdt u ludzi na działce, mieszkają obok.Państwo są tam codziennie.Właściwie to Mortes z dogo dała namiar na tych ludzi.Żaden luksus ale ludzie podobno bardzo ok. Wiem,że to nie to co chcemy ale na jakiś czas ,żeby uciec przed Mysłowicami mogłoby wystarczyć. [B]Ja 10 zł stałej dorzucę.[/B] Przypomnijcie mi tylko , bo mam jeszcze Kukiego z nowych deklaracji i sunię z lasu( nie z punktu) , multum starych i zaczynam się w tym wszystkim gubić.[/QUOTE] Może to by było jakieś wyjście? Już sama nie wiem :(
  21. [quote name='paulinken']Zrobiłam cafeanimal, moruska, gumtree i wyróżniłam tablicę.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...