-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='ewu']Umieram ze strachu o maluszki. Trzeba rozesłać wątki. FB konieczne a ja nie umiem....:([/QUOTE] [B]Wydarzenie na fb: [url]https://www.facebook.com/events/323116827773433/[/url][/B] Wchodźcie i zapraszajcie znajomych!!! Lobaria, jak zrobić żeby dodać do wydarzenia zdjęcia? Nie poniżej tylko w samym wydarzeniu?
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
__Lara replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Syla']Napisalaś, to co ja mialam teraz napisać....[/QUOTE] Z jednym miałaby komfort psychiczny, że ma chociaż jednego, a tak..... :( -
[quote name='MALWA']Dziewczyny co mam zrobić: skończył się mój bazarek dla Kukiego, zebrałam na nim łącznie 55,10 zł - to są faktyczne wpłaty. Do dzisiaj nie mam wpłaty od osoby, ktora wylicyowała książkę za 10 zł. Nie mam z nią żadnego kontaktu, nie podała danych do wysłki, nie wpłaciła, nawet na pw nie odpisuje, a wiem, ze na dogo wchodzi. Może ma ktoś kontakt z osobą o nicku: cicia1977 ? Teraz moje pytanie: czy mam wpłacić to co juz zebrałam z bazarku czy czekać dalej? Proszę o odpowiedź i ewentualnie podanie konta do wpłaty.[/QUOTE] Ja proponuję ciotko wpłacić na nr konta, który poda Ci skarbnik - [B]lika1771[/B] - co się uzbierało, a tą resztę to poczekać jeszcze z 1-2 tygodnie, a jak nie wpłaci ta osoba to na wątek: kto nie wpłacił.
-
ewu doszło kochana, tylko ja wczoraj neta w domu nie miałam i nie miałam jak wczoraj po pracy wkleić :( Postaram się zaraz wkleić. Zdjęcia: [IMG]http://images35.fotosik.pl/1477/c6662ba5455587famed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1611/d1ebb31b866e0fc7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1477/81760a2aa6a0bd60med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1610/1334bcbce33e4c49med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anula']Napisałam prośbę na pw i na tym wątku o tekst dla Kukiego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224542-Teksty-do-og%C5%82osze%C5%84-dla-psiak%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-w-potrzebie?p=19278626#post19278626"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224542-Teksty-do-ogłoszeń-dla-psiaków-i-kotów-w-potrzebie?p=19278626#post19278626[/URL][/QUOTE] Dzięki, bo ja nie wyrabiam. Dzięki laula za propozycję ogłoszeń!!!
-
Puchaty Imbirek za TM... [*] śpij spokojnie...
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Imbirku, wskakuj na pierwszą.... -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
__Lara replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']wlasnie Lilu, czy domek zdecydowal sie na ktoregos?[/QUOTE] No własnie? Już trochę czasu minęło. -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lobaria, nie mam tego nr do Państwa, którzy mają wieźć Fago ;) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jasza :o :o :o ja też coś nie mam dzisiaj za dobrego dnia.... -
Lord już w NOWYM DOMU. I niech tak zostanie... :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lobaria gdzieś przepadła, pewnie wkrótce napisze ;) -
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Super, może ktoś go wypatrzy wreszcie. -
[quote name='ewu']Ja proponowałam bdt u ludzi na działce, mieszkają obok.Państwo są tam codziennie.Właściwie to Mortes z dogo dała namiar na tych ludzi.Żaden luksus ale ludzie podobno bardzo ok. Wiem,że to nie to co chcemy ale na jakiś czas ,żeby uciec przed Mysłowicami mogłoby wystarczyć. [B]Ja 10 zł stałej dorzucę.[/B] Przypomnijcie mi tylko , bo mam jeszcze Kukiego z nowych deklaracji i sunię z lasu( nie z punktu) , multum starych i zaczynam się w tym wszystkim gubić.[/QUOTE] Może to by było jakieś wyjście? Już sama nie wiem :(