Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Dobrze by było, zdjęcia do ogłoszeń się przydadzą :)
  2. Super, że to się tak skończyło ;)
  3. Dzięki Zuzka2! ja na wyjeździe to nic nie zdziałam :(
  4. Ja też wierzę, że Kajtek szybko trafi na wolontariat i otworzy się, a potem niech zmyka do nowego domku :)
  5. [quote name='Ginn']To prawda Lara. Mam nadzieję, że Tarunia też znajdzie swoich ludzi.[/QUOTE] Ja też mocno w to wierzę :) Niech tylko dojdzie do siebie, psychicznie i fizycznie - będzie piękna jak ta lala :D
  6. O, to super, że ma kolegę :D :D :D Przy okazji - zajrzyjcie proszę, głodzony, na łańcuchu, na tym zimnie :( zbieramy na transport.... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232986-Sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-na-%C5%82a%C5%84cuchu-BEZ-BUDY-potrzebne-wsparcie-na-transport-i-karm%C4%99[/url]!!
  7. Musimy uzbierać na ten transport! Noce już takie zimne :( :( :(
  8. Oj, to super, gratuluję Ginn!!! Nadzieja umiera ostatnia :D :D :D
  9. Zaglądam do Marko ;) Przy okazji - zajrzyjcie proszę, głodzony, na łańcuchu, na tym zimnie :( zbieramy na transport.... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232986-Sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-na-%C5%82a%C5%84cuchu-BEZ-BUDY-potrzebne-wsparcie-na-transport-i-karm%C4%99[/url]!!
  10. Zajrzyjcie proszę, głodzony, na łańcuchu, na tym zimnie :( zbieramy na transport.... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232986-Sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-na-%C5%82a%C5%84cuchu-BEZ-BUDY-potrzebne-wsparcie-na-transport-i-karm%C4%99[/url]!!
  11. O ludzie, ostatnio coś się kręci z tymi adopcjami :D Trzymam mocno kciuki!!!!
  12. Masakra.... rzeczywiście, narazie nic obiecującego :shake:
  13. Śliczna jest i ciągle bez domu... Przy okazji - zajrzyjcie proszę, głodzony, na łańcuchu, na tym zimnie :( zbieramy na transport.... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232986-Sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-na-%C5%82a%C5%84cuchu-BEZ-BUDY-potrzebne-wsparcie-na-transport-i-karm%C4%99[/url]!!
  14. Zajrzyjcie proszę, głodzony, na łańcuchu, na tym zimnie :( zbieramy na transport.... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232986-Sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-na-%C5%82a%C5%84cuchu-BEZ-BUDY-potrzebne-wsparcie-na-transport-i-karm%C4%99[/url]!!
  15. Ale działacie :D Przy okazji - zajrzyjcie proszę, głodzony, na łańcuchu, na tym zimnie :( zbieramy na transport.... http://www.dogomania.pl/forum/threads/232986-Sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-na-%C5%82a%C5%84cuchu-BEZ-BUDY-potrzebne-wsparcie-na-transport-i-karm%C4%99!!
  16. Jaka bida, jaki on jest smutny :( :( :( Cudak, czy udało Ci się go może nakarmić? :( Ja mogę dołożyć 10-20zł, ale dopiero za tydzień :( Na policję byłoby to dobrze zgłosić, ale co jak zrobi coś kociakom? :( :( :(
  17. [quote name='Lobaria'][B]Cioteczki - która z Was może wstawić tu zdjęcia z linku !!!![/B][/QUOTE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/230595_3163172937319_1789999587_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/539340_3163173057322_1023616750_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/267283_3163172537309_657976406_n.jpg[/IMG]
  18. Oby to już nastąpiło :( Strasznie go żal :(
  19. Pojawił się kolejny problem.... oby się udało paulina02! Trzymam kciuki!
  20. Torusiu, to Ty się jeszcze większa przytulanka zrobiłeś? :)
  21. Jak już uda mi sie zrobic bazarek nowy to czesc przeznacze na Zenka.
  22. Śliczny jest :) :) :) taka uśmiechnięta mordka :D
×
×
  • Create New...