Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Dalej stoimy w miejscu :(
  2. Biedny Teddziunio :( niech wraca do zdrowia!
  3. Strasznie żal Wampirka :( :( :(
  4. Ja mogę coś wpłacić, ale dopiero po 10.11 :/
  5. Właśnie, trzeba działać.
  6. Jest bardzo fajnym psiakiem :)
  7. No właśnie nic nie wiemy :(
  8. Czyli się poprawia :) to dobrze rokuje :)
  9. No chyba tak :( wolontariusze nic o niej nie piszą tutaj :/
  10. Podniosę chociaż :(
  11. [quote name='asiuniab']świetny tekst, jestem pod wrażeniem:)[/QUOTE] Dziękuję :P [B]Słuchajcie, dzwoniła Pani z Witowa (ok. 50 km za Krakowem), jest zainteresowana Paurą :) Podoba jej się zwłaszcza futerko Paury :) trzeba szukać kogoś na wizytę - pomóżcie!!![/B]
  12. Czy tacy ludzie nie mogą ponieść jakichś konsekwencji? Szlag mnie trafia :angryy::mad:
  13. [quote name='Maciek777']Nie chcę być czarnowidzem, ale coś mi się wydaje, że nie uda się uzbierać pełnych deklaracji. A może chociaż za deklarowane pieniądze można by polepszyć jego warunki w schronie? Lepsza buda, lepsze jedzenie, ewentualne leczenie, latem fryzjer, no i płatne ogłoszenia cały czas? Oczywiście ktoś musiałby regularnie się tym zajmować więc też nie wiem czy to możliwe. Wiem, że nie taki był plan, ale lepiej zrobić "niewiele" niż nic:([/QUOTE] Myślę podobnie.... tylko kto przejmie tutaj dowodzenie?
  14. [quote name='ewu']Styropianu jest sporo i w dobrym gatunku:)[/QUOTE] To super!!! :) Zwierzaki będą miały cieplej :D
  15. [quote name='Monika89']Nie ma sprawy. Tylko nie wiem do końca kiedy to zrobię. Trochę zabiegany tydzień, a i z bazarek muszę pokończyć.[/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję :)
×
×
  • Create New...