[quote name='Maciek777']Nie chcę być czarnowidzem, ale coś mi się wydaje, że nie uda się uzbierać pełnych deklaracji.
A może chociaż za deklarowane pieniądze można by polepszyć jego warunki w schronie? Lepsza buda, lepsze jedzenie, ewentualne leczenie, latem fryzjer, no i płatne ogłoszenia cały czas? Oczywiście ktoś musiałby regularnie się tym zajmować więc też nie wiem czy to możliwe.
Wiem, że nie taki był plan, ale lepiej zrobić "niewiele" niż nic:([/QUOTE]
Myślę podobnie.... tylko kto przejmie tutaj dowodzenie?