[quote name='marlenka']Zuzia na 80 % jest w ciąży. Dziwnie się ostatnio zachowuje . Chowa się po kątach , najchętniej by pół dnia spała, no nie wiem tak mi sie wydaje. Umówiłam się na czwartek na sterylkę kropki i zuzi . Narazie będzie zapłacone za 1 sunię , jak uda mi się z dogo-żebrami to fajnie jak nie trudno-chleb z masłem przez miesiąc. Ja wolę ciagnąć ją niż usypiać małe . Serducho mi pęknie jak będę musiała uśpić szczeniory, ja juz za stara jestem na takie rzeczy. Zawsze chorowałam jak przyjeżdzął do mnie wet w tej sprawie.
Tylko mam nadzieję że nic wetowi nie wypadnie w czwartek bo go zamienię na inny model. Już nie możemy dłuzej czekać , zresztą ja się strasznie stresuje takimi rzeczami jakby to o mnie chodziło:diabloti: Chce już mieć to wszystko za sobą i miec spokój. Przynajmniej z dziewczymani typu psy , a gdzie reszta do ciachania:shake:[/quote]
No tak marlenko, nic innego nie pozostaje... masz rację, lepiej to teraz załatwić niż potem maluchy nosić do usypiania.... :(