Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='sdal2']Feluś duzo zdrówka i radości oraz pełnej michy kości na nowej drodze życia[/quote] dołączam się :lol:
  2. [quote name='ewa gonzales']:Dog_run::thumbs::scared:Moniko ja tez czytam i trzymam mocnoooooooo za domek:loveu:[/quote] I ja, i ja! ;)
  3. [quote name='marlenka']Zuzia na 80 % jest w ciąży. Dziwnie się ostatnio zachowuje . Chowa się po kątach , najchętniej by pół dnia spała, no nie wiem tak mi sie wydaje. Umówiłam się na czwartek na sterylkę kropki i zuzi . Narazie będzie zapłacone za 1 sunię , jak uda mi się z dogo-żebrami to fajnie jak nie trudno-chleb z masłem przez miesiąc. Ja wolę ciagnąć ją niż usypiać małe . Serducho mi pęknie jak będę musiała uśpić szczeniory, ja juz za stara jestem na takie rzeczy. Zawsze chorowałam jak przyjeżdzął do mnie wet w tej sprawie. Tylko mam nadzieję że nic wetowi nie wypadnie w czwartek bo go zamienię na inny model. Już nie możemy dłuzej czekać , zresztą ja się strasznie stresuje takimi rzeczami jakby to o mnie chodziło:diabloti: Chce już mieć to wszystko za sobą i miec spokój. Przynajmniej z dziewczymani typu psy , a gdzie reszta do ciachania:shake:[/quote] No tak marlenko, nic innego nie pozostaje... masz rację, lepiej to teraz załatwić niż potem maluchy nosić do usypiania.... :(
  4. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: u nas sama młodzież ;)
  5. Tobiaszku, niech Cię ktoś wypatrzy :( najlepiej jakaś starsza osoba...
  6. [quote name='iwona213']zostają te podstarzałe ciotki, które nie mają wakacji :lol:[/quote] Jakie podstarzałe :lol:
  7. [quote name='Kenny']Wyjeżdżam na parę miesięcy...3-4 miesiące...oczywiście, że po moim powrocie DT będzie ponownie funkcjonować :lol: ale chustę mogę Ci podesłać...jak mi wyślesz adres na PW ;)[/quote] Będziemy z utęsknieniem czekać na taki dt :lol:
  8. Szczeniaczki wszelkiej maści owszem... ale jamnika??? zresztą wybaczcie, ale ja mam już złe podejście do ludzi, którzy chcą tylko szczeniaka :-(
  9. [quote name='Jasza']Wszystko zależy od nich tak naprawdę.. Czekamy na wiadomości i ściskamy kciuki.[/quote] Mam już maila, jeszcze dziś podeślę zdjęcie i informacje o Zuzi :)
  10. No może Jaszo... ja się jednak boję, że wiesz, nigdy nic nie wiadomo... a w schronie się mało dowiemy :(
  11. Jedna osoba wczoraj do mnie napisała, że prześle na Alberta 100,00zł :loveu: dziękujemy :loveu:
  12. Jasza :loveu: cioteczko, jesteś niesamowita :lol:
  13. [quote name='Romina_74']OJ KOCHANA!!! Jak ona dobrze szczeka!!! HO HO Możemy spróbować z tym stróżem jeśli to aktualne jeszcze Mój numer - jako, że na dogo wpadam od czasu do czasu - 790 420 278[/quote] A to by chyba trzeba do ciotki diabelkowej się zgłosić... albo podeślę jej Twój numer :)
  14. [quote name='sonikowa']Rozbrykała się panna :cool3: Druga młodość, po prostu ...[/quote] :lol::lol::lol:
  15. Hura :multi::multi::multi: już zmieniam tytuł wątku :multi::multi::multi:
  16. [quote name='Ulka18'][B]Z Amigiem juz lepiej, lezy w lozku z corka panstwa. Moze jeszcze dzisiaj beda zdjecia.[/B] [/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. Ehhh.... cisza :( Bounty, a z tym tymczasem to nic się nie da?
  18. [quote name='MakS']Feluś, z takimi opiekunkami to musi byc dobrze!!!!!!!!:multi: z niego to niezły twardziel jest:evil_lol: Delph- dla Ciebie i Twojej koleżanki należy się ogromny szacunek- niedośc, że poświęcacie psiakowi mnóstwo wolnego czasu, to jeszcze stale informujecie na forum co i jak:)[/quote] Dokładnie :lol:
  19. [quote name='Magdina']trzymam kciuki ,ze dzisiaj ktos go w gazecie znajdzie!![/quote] Ja też!!!!
  20. [quote name='sleepingbyday']przede wszytskim musimy szykować sterylkę!!!!! a skąd kasa? marlenka, obawiam się, ze musisz zacząć dogo-żebry. oczywiście pomogę.[/quote] dogo-żebry, ale nazwa :evil_lol: to Zuzia jest w ciąży? :-o Szkoda, że ten domek się nie odzywa :-(
  21. [quote name='Wet-siostra']Mi to zdjęcie bardziej przypomina wilka wyjącego do księżyca...:evil_lol:[/quote] :evil_lol: ale Marcel chyba nie jest tak płochliwy jak wilki? ;) ostatnio słyszałam, że wilki to bardzo płochliwe zwierzęta, boją się ludzi - to bzdura, że atakują... a jest ich coraz mniej w lasach... :(
×
×
  • Create New...